Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

ako je Volkov bio zelja 1 Roberta, koji je to trener u Srbiji koji bi smeo na to da kaze ne

Bata Djora, samo dok ne dobije njegovu licencu

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Ma da, zato smo u liku dotičnog Pantića i dobili reprezentativnog golmana za sledećih 10 godina. <_< Ne znam stvarno kakve to veze ima to da li će nekad da mu se potrefi dan, pa da izuje neku tekmu kao mučeni Pantić protiv Reala. Da ponovim još jednom - po meni golman MORA da bude konstantan, i zato ne želim Stojkovića kao prvog golmana reprezentacije. Inače mislim da je 16x talentovaniji od Bajka i Stamenkovića zajedno, ali kao finalni produkt mi se ne svidja uopšte. (tj. ne mora da bude još uvek finalni produkt, ali nažalost je kreten koji misli da je savršen golman (najbolji u Evropi, jel te :isuse: ), pa nema više on šta tu da se usavršava).Da ne ispadne na kraju da sam prizivao Bajka kao broja 1 repstacije - samo rekoh da ga možemo zapljunuti na nekoj nebitnoj prijateljskoj, pa ako se za nekih godinu dana pokaže da dečko brani konstantno, ne kiksa, ponekad možda izvuče i neku ludu odbranu, možda mu dati i ozbiljniju šansu. Nisam znao da je to nekakvo svetogrdje pomisliti...eno se Kahriman šepuri na spisku pobogu, da ne bi možda menjali Bajka za njega?
Bice da imamo razlicite ukuse po pitanju golmana. Ja volim da golmani tima ili repke za koju navijam imaju po koju trademark utakmicu ili odbranu. Super su ti konstantni golmani za kvalifikacije i domacu ligu. Za nesto vise su ipak potrebni golmani koji ce u bitnim utakmicama da polude i naprave razliku uprkos tome sto ce posle da kiksiraju protiv Sloge.Kralj je ima to protiv Novog Zamka i Hrvatske u Zagrebu, Stojke protiv Nemacke, Brage i Rome.A kad vec spominjemo Bajka ko brani u reprezentaciji Crne Gore? Jel jos uvek Bozovic iz Partizana?
Link to comment
Au bre Adasevicu. Kako nije linijas? To sto istrci dva puta po tekmi van 16 uopste ne znaci da nije linijas. Njegova legendarna odbrana Tejgovog suta sa 5m usledila je po centarsutu koji je 5 minuta leteo i tresnuo mu ispred nosa. Kiksa svakog casa. Napamet se secam 2 kiksa sa prosle utakmice. Jednom mu neka bezvezna frljoka mal nije prosla kroz noge, drugi put je u duhu Barselone resio da igra nekakvu fantomsku pas igru sa (cini mi se) Mikicem, da bi povratnu bez rizika ispucao na tribine. Mada nije stvar u kiksevima i golovima koje je primio (sad se setih da mu je oprosten 1 crveni/penal prilikom tih legendarnih istrcavanja). Stvar je u elementarnim golmanskim navikama. Stojkovic kakav kod da je imbecil ima dovoljno talenta da poredjenje sa Bajkovicem ucini neumesnim. On je bez konkurencije nas najbolji golman.
Ja bih se kralju sa tobom slozio 100% zbog greske u derbiju, da ne postoji samo jedna zamerka ovom tvom izlaganju - pomenuti derbi i gol Tejga preko Cosica je branio Stamenkovic, a ne Bajkovic :)Sto se tice gresaka na ovoj utkamici koje si naveo... ma daj. Jel prosla kroz noge ili nije? Jel su Letonci imali sansu posle njegovog zakasnelog ispucavanja? Jel bilo makar opasno? Bajko je i dobio sansu nad Stamenim bas zato sto nije linijas i bas zato sto ucestvuje u igri. On dosta cesto izlazi kao "treci bek", i ne plasi se tako da igra. Jedini njegov ozbiljna kiks od kada je dosao na gol Zvezde je utakmica u Ivanjici kada je istrcao i u pokusaju da zaustavi kontru skrsio njihovog napadaca. MAda po meni ni to nije greska, jer da ne bi bio linijas on i treba da izlece, a istini za volju tada je tek stao na gol pa mu verovatno samopouzdanje nije bilo na vrhunskom nivou...Ko sto rekoh, prilicno potcenjujete momka, jer na golu Zvezde u ovih 6 meseci on nije imao ozbiljan kiks, a imao je odlicnih odbrana... kada bi golman koji je linijas odbranio Visnjakovsu onu sansu na 0-0?
Link to comment
Za nesto vise su ipak potrebni golmani koji ce u bitnim utakmicama da polude i naprave razliku uprkos tome sto ce posle da kiksiraju protiv Sloge.
Ili Francuske...
Link to comment
Ko je Sirojan?
Емил
Ja bih se kralju sa tobom slozio 100% zbog greske u derbiju, da ne postoji samo jedna zamerka ovom tvom izlaganju - pomenuti derbi i gol Tejga preko Cosica je branio Stamenkovic, a ne Bajkovic :)
:lol::Hail::lol: Боли...
Link to comment
Aaa, Emil Sirojan... Vec sam se zabrinuo da pojma nemas o cemu pises...
Ћути, добро је да сам код тебе прошао испит. :fantom:
Link to comment

Србија: Јоргачевић, Томовић, Рајковић, Видић, Коларов, Кузмановић, Тошић, Красић, Петровић, Пантелић и НинковићРусија: Акинфејев, Жирков, В.Березуцки, А.Березуцки, Анјуков, Семшов, Глушаков, Кержаков, Зирјанов, Аршавин, ПављученкоУтакмица се игра на стадиону Локомотиве, у Москви, капацитета 28,800 места.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...