Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Bajko brani 6 meseci konstantno dobro, imao je nekih odličnih intervencija, i ne pamtim da je bilo golova koji idu direktno njemu na dušu. Sa druge strane prilično sam siguran da je Stojke za to vreme imao bar 2-3 gluposti. (nije da sam vas baš redovno pratio, ali bilo je kuknjave na vašem topicu koliko se sećam. Od onoga što sam ja gledao Rad mi pada na pamet...a evo i protiv Genka se nije baš proslavio).Tako da ako Bajko odradi još jednu celu sezonu dobro, i bez nekih velikih kikseva, ne znam zašto bi bilo toliko glupo probati čoveka. Mislim, neka vrati i Stojketa ako bude branio celu sezonu dobro i ne bude kiksao, ali iskreno sumnjam u to. :P
Bajko je verovatno najgori golman u istoriji Zvezde. Nema utakmicu bez kiksa. Pa cak i protiv nizerazrednih Letonaca. Stojkovic je za njega Golmancina. Ovaj bi mogao da ga istetovira na levoj sisi, mada ne sumnjam da nekakvo znamenje vec zauzima pocasno mesto zmijskog mu tela.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

nesigurnost poslednje linije CZ lezi u Bajku nikako ne u Cosicu, Viloticu Adiju i ostalima. Sve i da ima nas pasos njemu nije mesto na golu reprezentacije, a ni na golu kluba koji ima aspiraciju da bude ozbiljan u LE okvirima

Link to comment
Sa svim svojim kiksovima i ludilom u glavi Stojke je i dalje trenutno nas najbolji golman i to je jasno cak i Pizonu ali jbg mislim da smo jedina reprezentacija na svetu kojoj navijaci uticu na izbor igraca koji ce biti pozivani.
Jorgacevic je bolji golman od Stojkovica.
Link to comment

Dobro, ja uopšte ne cenim Stojkovića kao golmana, i to datira i od pre nego što je došao u Partizan, nije stvarno zbog toga što je Mustafa™.Jednostavno, mislim da je dečko umišljena kretenčina koja je stvarno imala potencijala da bude vrhunski golman, ali umesto da ćuti, radi i ispravlja svoje nedostatke on još pre par godina izjavljuje ovo. :isuse: A i ne mogu da cenim golmana koji nije konstantan, pa sve da 80% utakmice brani kao Bufon iz najboljih dana...ako će zbog ostalih 20% njegov tim da popase glup gol svakih par tekmi jebeš to.Za Bajka će vreme pokazati, možda sam i ja stvarno lupio. Mnogo mi je simpa lik, pa moguće da nisam realan. Ali ako postoji bilo kakva šansa da postane solidan golman žašto bi čekali da komšije pozovu...

Link to comment
Bajko je verovatno najgori golman u istoriji Zvezde. Nema utakmicu bez kiksa. Pa cak i protiv nizerazrednih Letonaca. Stojkovic je za njega Golmancina. Ovaj bi mogao da ga istetovira na levoj sisi, mada ne sumnjam da nekakvo znamenje vec zauzima pocasno mesto zmijskog mu tela.
Добро је што ти као начитан штивом разних фрнацуских философа друге половине прошлог века знаш нешто што РП не зна па је тупавом Бајковићу да предност у односу на сигурног и поузданог Стаменковића. За већ поменутог, Ранђу, Коцића да не идем даље упрошлост он је голман са великим Г. То што је луд и истетовиран, за голмане није реткост.
nesigurnost poslednje linije CZ lezi u Bajku nikako ne u Cosicu, Viloticu Adiju i ostalima. Sve i da ima nas pasos njemu nije mesto na golu reprezentacije, a ni na golu kluba koji ima aspiraciju da bude ozbiljan u LE okvirima
Баш супротно. Разлика се видела када је стамени био на голу.
Link to comment
Добро је што ти као начитан штивом разних фрнацуских философа друге половине прошлог века знаш нешто што РП не зна па је тупавом Бајковићу да предност у односу на сигурног и поузданог Стаменковића. За већ поменутог, Ранђу, Коцића да не идем даље упрошлост он је голман са великим Г. То што је луд и истетовиран, за голмане није реткост.Баш супротно. Разлика се видела када је стамени био на голу.
Na pogresnoj si vatri vatrogasce. Kad mi vec hronicno imputiras filozofiranje, jedan ne tako Francuz i ne tako moderan bi ti rekao da si idiot, pa mislim da bi trebalo da se pomirimo u duhu tog metafizickog izraza pomirljivosti.Bajko je ocajan golman. Sa tetovazama koje za golmane nisu retkost. O RP-u sa tobom pricati je kao da ubedjujes ambicioznog irvasa da Deda Mraz ne postoji. I Murinjo ume da se zajebe u proceni (i kupi Kezmana). Iako je RP veci trener od Murinja (je l' to ok?), moze i on tu&tamo da se zajebe.Stameni je los golman. Ali je bolji od Bajka. Bajko jedino ima bolji refleks. U svemu ostalom izgleda kao indijanac koji se fudbalom bavi ne bi li povalio spremacicu na pripremama u Antaliji.
Link to comment

Jos od Zivana Ljukovcana nismo imali vrhunskog golmana...Cak je i kapiten iz Barija Dika Stojanovic bio sasvim prosecan golman za svoje vreme, klasican linijas....i to vreme ni blizu a selekcije...mislim da je branio za neku olimpijsku reprezentaciju...ali i to je bilo vise rekretivno....U moru bezveznih golmana, ovaj bajkovic se svojom pojavom izdvaja...vidi se da je egocentrik...mislim da to nije losa osobina za golmana...negde sam video flajer za skolu fudbala...BUDI JAK, BUDI HRABAR, BUDI LUD....BUDI GOLMAN...Bajko se sve to pomalo:))))

Edited by trifke
Link to comment
Na pogresnoj si vatri vatrogasce. Kad mi vec hronicno imputiras filozofiranje, jedan ne tako Francuz i ne tako moderan bi ti rekao da si idiot, pa mislim da bi trebalo da se pomirimo u duhu tog metafizickog izraza pomirljivosti.Bajko je ocajan golman. Sa tetovazama koje za golmane nisu retkost. O RP-u sa tobom pricati je kao da ubedjujes ambicioznog irvasa da Deda Mraz ne postoji. I Murinjo ume da se zajebe u proceni (i kupi Kezmana). Iako je RP veci trener od Murinja (je l' to ok?), moze i on tu&tamo da se zajebe.Stameni je los golman. Ali je bolji od Bajka. Bajko jedino ima bolji refleks. U svemu ostalom izgleda kao indijanac koji se fudbalom bavi ne bi li povalio spremacicu na pripremama u Antaliji.
Лепо си ти сорзецавао ово болдовано, врхунски је. Скоро као цинизам у вези са Мурињом и РП-ом. То мора да је преписано из зрелог Сиројана.Мурињо је релативно брзо провалио да му Кежман не одговара, те му је у слкаду са тим сазнањем и одередио улогу у тиму. РП је тупав неки човек, имао обојицу на тренинзима, Бајковић редовно брани већ месецима. Него, често збориш о тим поваљивањима. Има ту нешто...
Link to comment
Dobro, ja uopšte ne cenim Stojkovića kao golmana, i to datira i od pre nego što je došao u Partizan, nije stvarno zbog toga što je Mustafa™.Jednostavno, mislim da je dečko umišljena kretenčina koja je stvarno imala potencijala da bude vrhunski golman, ali umesto da ćuti, radi i ispravlja svoje nedostatke on još pre par godina izjavljuje ovo. :isuse: A i ne mogu da cenim golmana koji nije konstantan, pa sve da 80% utakmice brani kao Bufon iz najboljih dana...ako će zbog ostalih 20% njegov tim da popase glup gol svakih par tekmi jebeš to.Za Bajka će vreme pokazati, možda sam i ja stvarno lupio. Mnogo mi je simpa lik, pa moguće da nisam realan. Ali ako postoji bilo kakva šansa da postane solidan golman žašto bi čekali da komšije pozovu...
Ja sam ga cenio na golu reprezentacije pre nego sto je postao Mustafa i pre penala protiv Nemacke. Moze biti da je zbog toga sto me je Kralj navikao na te golmane koji brane cuda a desi im se da ispadnu na nepotrebna izletanja ili na duge lopte. A to da je umisljena mutava kretencina stoji ali na branjenje utice taman koliko i Bajkove tetovaze.Na stranu sve to FSS i reprezentacija su morali da stanu iza njega nakon onog divljanja u Djenovi a ne da onako poviju rep pred huliganima. Ako nekom nije jasno zasto je to trebalo da se uradi neka razmisli da li bi isto moglo da se desi u kosarkaskoj reprezentaciji ;)
Link to comment
Ja sam ga cenio na golu reprezentacije pre nego sto je postao Mustafa i pre penala protiv Nemacke. Moze biti da je zbog toga sto me je Kralj navikao na te golmane koji brane cuda a desi im se da ispadnu na nepotrebna izletanja ili na duge lopte. A to da je umisljena mutava kretencina stoji ali na branjenje utice taman koliko i Bajkove tetovaze.Na stranu sve to FSS i reprezentacija su morali da stanu iza njega nakon onog divljanja u Djenovi a ne da onako poviju rep pred huliganima. Ako nekom nije jasno zasto je to trebalo da se uradi neka razmisli da li bi isto moglo da se desi u kosarkaskoj reprezentaciji ;)
onog trenutka kada je otisao iz Leotara, a gde je debitovao u Ligi sampiona.... Stojkoviceva karijera krenula je nizbrdo....
Link to comment

Na kapiram otkud toliko omalovazavanje Bajkovica. Momak od kada je skontao da ipak hoce da bude golman (nebitno zasto) i od kada je stao na gol umesto Stamenog, nije napravio ni jeda kiks. Golove koje je primao nije mogao da brani, a skinuo je mnogo toga. Ono sto Bajkovica cini drugacijim od vecine golmana koji su prodefilovali kroz Zvezdu poslednjih x godina je to sto nije linijas. A to da je nesigurnost orbrane njegova zasluga, to je uz duzno postovanje cista glupost. Najbolji primer je prva sansa za Letonce u Bg-u, gde Vilotic ne prati da ovi brzo izvode prekid, igrac prolece izmedju njega i Tosica, a jedini koji je sve to ispratio je Bajko koji je na vreme istrcao i usao u sut Visnjakovsu.Nece on nikada biti Kasiljas ili Reina, ali skroz solida golman...A Stojke jeste dobar golman, mada ima neke ispade poput ovog okacenog ili onog indirekta.

Link to comment

neredovno(i vise od toga) pratim CZ i stekao sam utisak da se od onog driblanja Tejga u 16m centarhalfovi libe da mu vracaju loptu zato sto mogu da ocekuju rizican potez. Znam kako reagujem ja na tribini kada golman mog kluba krene da cini i 5 puta manju glupost, mogu da zamislim kako to deluje na trenera i saigrace u odbrani. To sto CZ nije imala pristojnog golmana ihaaa ne znaci da je Bajko vise golman nego cirkuzant, pa iako ga je odabrao Sv. Robert

Link to comment

Ta scena je jedina rizlicna koju je on napravio, a istini za volju i tu je upao u problem jer mu je stoper bacio kosku. Mogao je da ispuca pa pogodi napadaca i popije gol... on je odlucio da dribla i imao srece. Da je popio gol, svkako bi mu se to obilo o glavu. Ovako, ja kao navijac Zvezde posle dosta vremena stvarno ne strepim kod svakog centarsuta protivnika (i uopste ne ocekujem neki kiks gol, sto je za nas postalo uobicajeno). Za ovih 6 meseci je pokazao da moze da bude vrlo dobro resenje na golu, i iz tog razloga nije dovodjen golman koji bi mu bio konkurent (djuricic, Saranov), vec oni koji mogu da mu budu zamene (Kirovski, Vesic).Ko sto rekoh, nije Bajko Kasiljas, ali jeste vrlo dobar golman...

Edited by adasevic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...