Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Volkov je Rus ili Bugarin?Na stranu sto ne zove Sulejmanija a napadac nam treba plus je Kacar suvise univerzalan.
Volkov je srbin:)Ali, avaj, previše prostora ostavlja pozadi, pa nije pogodan za taktiku "Kad bek pređe pola, da mu umre majka", koju svi batađoraši™ primenjuju...:(
Link to comment

Ovo je penal za Toleta da saopšti da je problem u tome što su stranci nosioni igre večitih i da je to upravo i razlog što on smanjuje njihov broj.Inače, nepozivanje Stojkovića u reprezentaciju je stvarno sramota.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Znaci, polako se sprema pritisak da se otera Pizon. Izgleda da Tole krece da igra na kartu dobrih rezultata reprezentacije koje bi ga ostavile na celu saveza, a najverovatnije je shvatio da sa Pizonom nema nista od dobrih rezultata. Mada je moguce da gresim. U svakom slucaju mi deluje iznenadjujuce da Djuric na sopstvenu inicijativu opljune Pizona i samim tim i savez, vise mi se cini da je uradio na Toletovu direktivu.

Link to comment
Inače, nepozivanje Stojkovića u reprezentaciju je stvarno sramota.
Štoooo? Ne suviše dobar golman, a pride i hteo-ne hteo kvaritelj 1 atmosfere oko repstacije. Sramota je što Dišljenković nije branio kada je trebalo, pa da nam prodje par godina bez lupanja glave oko golmana. Stojke odlično brani 1 na 1 i penale, i to je to od njegovih kvaliteta. Što u praksi znači da će da odbrani neodbranjivo pa da popase gol sa 600m iskosa sa desne strane jer se postavio kardinalno ili cenio™ loptu kako on to već ume. Jebeš ti to, za takvog golmana ne mogu nikad reći da je - dobar. Uostalom, da nije tako napravio bi do sad neku karijeru u toj Evropi...Ja bih zapljunuo Bajka dok se nisu setile komšije, pa ako sledećih 6 meseci, godinu dana, nastavi da brani dobro u kontinuitetu, i bez nekih kikseva, zašto mu ne dati šansu. Edited by bob loblaw
Link to comment

inace nam je atmosfera bila jedan pa je Stojkovic prelaskom u mrskog rivala pokvario i zato ga ne treba zvati?Bajko vs. Stojke :isuse: greota je ne zvati Volkova, iako bi bio u drugom planu u odnosu na Kolarova

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
Bajko vs. Stojke :isuse:
Bajko brani 6 meseci konstantno dobro, imao je nekih odličnih intervencija, i ne pamtim da je bilo golova koji idu direktno njemu na dušu. Sa druge strane prilično sam siguran da je Stojke za to vreme imao bar 2-3 gluposti. (nije da sam vas baš redovno pratio, ali bilo je kuknjave na vašem topicu koliko se sećam. Od onoga što sam ja gledao Rad mi pada na pamet...a evo i protiv Genka se nije baš proslavio).Tako da ako Bajko odradi još jednu celu sezonu dobro, i bez nekih velikih kikseva, ne znam zašto bi bilo toliko glupo probati čoveka. Mislim, neka vrati i Stojketa ako bude branio celu sezonu dobro i ne bude kiksao, ali iskreno sumnjam u to. :P
Link to comment

Sa svim svojim kiksovima i ludilom u glavi Stojke je i dalje trenutno nas najbolji golman i to je jasno cak i Pizonu ali jbg mislim da smo jedina reprezentacija na svetu kojoj navijaci uticu na izbor igraca koji ce biti pozivani.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...