Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Ubise nas zato sto su bolji. Vise znaju, tehnicki su obuceniji... Nasi su produkti trenera iz Batadjorine skole. Dugo cemo mi placati njihove budalastine.Najmanji problem je tu Govedarica, nije on ucio ove klince kako se prima lopta i kako se otkriva i trci u prostor.

Link to comment

Da sam na mestu Kuzmanovića, tražio bih zamenu na poluvremenu. Niti može 1 na 1 sa njihovom 17icom niti mu neko pomaže, a ispada gori igrač nego što jeste.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Da sam na mestu Kuzmanovića, tražio bih zamenu na poluvremenu. Niti može 1 na 1 sa njihovom 17icom niti mu neko pomaže, a ispada gori igrač nego što jeste.
nikada ga ranije nisam gledao, ali decko skroz nema pojma.i nije jedini koji odgovara tom opisu iz ove ekipe, istakli su se i jojic, petkovic, rogac, despotovic - znaci, kriminal.ostali tek malo bolji, golmanu svaka cast.sto se tice cosica, ono je bilo kriminalno u nekim situacijama (ocajno postavljanje i ispadanje kao iz voza), ali je par puta objasnio.potpuno bizarna utakmica nasih, i osim manjka talenta jasno je da trener ne postoji.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...