Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Dobra vest je da će Evropsko prvenstvo 2016 imati 24 učesnika. Koliko mi je poznato igrao bi se isti sistem kvalifikacija gde bi prve dve ekipe išle direktno a trećeplasirani igrali baraž. Ovo je dobra vest za nas jer smo mi tu negde. Oko trećeg mesta u grupi.

Link to comment

Njegova treskanja, napusavanja i monolozi su za oskara! Definitivno omiljeni lik iz domacih "porodicnih" serija. Ih, da nam je jedan takav da udje u savez i razbuca ih sve! :D

Edited by Segundo
Link to comment
Njegova treskanja, napusavanja i monolozi su za oskara! Definitivno omiljeni lik iz domacih "porodicnih" serija. Ih, da nam je jedan takav da udje u savez i razbuca ih sve! :D
Ne zezaj. Giga je Koštunica. Njemu bi Bata Djora bio selektor.by tapatalk
Link to comment
Ne zezaj. Giga je Koštunica. Njemu bi Bata Djora bio selektor.by tapatalk
Da, dok cuti... ali kada zaurla...Uostalom, nemoj da pozovem Dragana Nikolica da posvedoci kako se proveo u kancelariji! :D
Link to comment
Da, dok cuti... ali kada zaurla...Uostalom, nemoj da pozovem Dragana Nikolica da posvedoci kako se proveo u kancelariji! :D
Ovo mi je omiljena tema. Otvoriću topik o tome negde pa ćeš da vidiš :-) by tapatalk
Link to comment
Ovo mi je omiljena tema. Otvoriću topik o tome negde pa ćeš da vidiš :-) by tapatalk
:lol: Javi gde, da znam da se pojavim... a pozvacu i Petra Kralja u ulozi advokata, da me brani, ukoliko ne budem umeo sam! ;)
Link to comment
TOMISLAV Karadžić je na primeru predsednika UEFA Mišela Platinija objasnio „sukob interesa“.- Sam predsednik UEFA mi je nedavno rekao da je do pre tri meseca bio i član IO Fudbalske federacije Francuske. Znači, čitave četiri godine je bio na dve funkcije, kako bi u Zvezdi rekli „u sukobu interesa“. A, Platiniju nikad niko tako nešto ne bi ni pomenuo - jasan je Karadžić.
Udbomafijaški ološ, uvezeno iz Crne Gore, sebe stavlja u istu ravan sa legendom fudbalske igre angry.gif
Link to comment
Udbomafijaški ološ, uvezeno iz Crne Gore, sebe stavlja u istu ravan sa legendom fudbalske igre angry.gif
Nekada je možda i bilo razlike između legende fudbalske igre i udbaškog razarača velikih vojvođanskih preduzeća. Danas, međutim, ta razlika je vrlo mala, ako je uopšte i ima.
Link to comment
Nekada je možda i bilo razlike između legende fudbalske igre i udbaškog razarača velikih vojvođanskih preduzeća. Danas, međutim, ta razlika je vrlo mala, ako je uopšte i ima.
Znam da je lakše pomiriti se sa nekim stvarima, ali meni nikako ne idu u istu rečenicu Platini i Karadžić. Još manje da je Platini neki alibi za ovog skota.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...