Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

jeste djavola.mislim mozda je nesto korisno uradio (dao je gol , na primer :) ) ali ono sto on radi u 90% situacija kada ima loptu je pogubno za svaku ekipu.on je prilicno netalentovana verzija milijasa, sa losijim sutem i bez prekida.
Ovo sam juce rekao drugu Partizanovcu kad me pitao kako je igrao Raca :)
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

jeste djavola.mislim mozda je nesto korisno uradio (dao je gol , na primer :) ) ali ono sto on radi u 90% situacija kada ima loptu je pogubno za svaku ekipu.on je prilicno netalentovana verzija milijasa, sa losijim sutem i bez prekida.
Ima on svojih nedostataka, i ja sam ga prvi pljuvao kada je to zasluzio. Medjutim, neki bi ga pljuvali po difoltu i da je dao ne jedan vec cetiri gola. Ogradjujem se da nisam bas pazljivo ispratio svaki minut utakmica na turneji, ali... ko je sve bio bolji od njega na toj tuznoj tekmi protiv Koreje?
Link to comment
I da je na obe tekme bio medju boljima.
i da je to zasita tuzno, kao i cinjenica da on igra u reprezentaciji.i ovo sto je psihodelija rekao, samo sto ja ne mislim da je milijas mnogo bolji igrac od njega. Edited by kojot
Link to comment

Imao i je i loše i dobre momente, ali meni će pored gola (i prečke/stative) ostati u memoriji nemoć protiv prisiska Koreje i to koliko puta mu je Holman (onaj plavi što nam je dao gol na SPu, valjda se tako zove) utrčao iza leđa i šutnuo na gol. Takođe, često nestaje u gradnji igre, uhvati ga Milovanović mod, što se retko dešava u FKP, gde preuzima odgovornost, ali to radi loše. Pored toga što ima rupičasto znanje ni Pižon ga ne miluje i daje mu zadatke da mora da se pojavi na povratnu za šut, gde se puno troši, pa potom da stane duboko u blok prilikom branjenja. Njega ako ne proda šut i sposobnost da da gol, ništa neće. On kvalitet igre za kvalitetne timove nema trenutno, a i pitanje je koliko može da razvije.Takođe, ono što me nikada ne bi navelo da ga kupim, a da sam nečiji scout je to da nijedan odlučujući meč ove sezone nije startovao ili ako se startovao, taj meč je loše odigrao. Izuzetak je meč u kupu na Mari, gde je bio starter, bio među boljima, ali je FKP izgubio.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Ja ne volim Antića i to nema nikakve veze sa time ko je njega nasledio. Pižon je smešan i tu je kraj rasprave. I dalje mislim da je dobro što je smenjen Antić, pogotovo iz ugla navijača CZ.
Iz ugla navijača CZ, a i Srbije ne vidim išta dobro u njegovoj smeni.
Link to comment
Iz ugla navijača CZ, a i Srbije ne vidim išta dobro u njegovoj smeni.
Баш тако, да се и ми сложимо, макар једном.
Link to comment
Баш тако, да се и ми сложимо, макар једном.
Ajd sad. nije jednom. dešava se. Ali samo na sportskom delu foruma :)
Link to comment

Da mnogo je dobro sto je smenjen neko ko bi odveo verovatno reprezentaciju na EP i sto je umesto njega dosao Pizon :isuse:Tim koji je gradjen 2 godine u kvalifikacijama za SP je unisten, sansa da imamo neki kontinuitet na 2 velika takmicenja (a da imamo istog selektora 4 godine se desilo poslednji put...ne pamtim kad) je unistena. Vratili smo se na nulu, na onaj smehotres od reprezentacije koji smo imali pre Antica, i sad je, tu, kao, nesto, dobro?

Link to comment
Vratili smo se na nulu, na onaj smehotres od reprezentacije koji smo imali pre Antica, i sad je, tu, kao, nesto, dobro?
Pa dobro je da se ne vozdignete previše. Pričekajte još par kvalifikacijskih ciklusa tu đeste.

post-214-13076249559588.jpg

Link to comment
Iz ugla navijača CZ, a i Srbije ne vidim išta dobro u njegovoj smeni.
Smena Antica kao selektora tima najveca je glupost koju je jedan sportski radnik (ko se sve danas naziva ovako :isuse: ) mogao da napravi. To je u rangu da sada Lukic smeni Robija... Zvezdaski gledano...Srbija do antica nije imala ozbiljnog fudbalskog trenera, a kakav je trend tesko da ce ga u skorije vreme ponovo imati... ja kad pogledam Zonpija na klupi repke i setim se ko je tu sedeo pre njega, seta me neka uhvati... Edited by adasevic
Link to comment
Smena Antica kao selektora tima najveca je glupost koju je jedan sportski radnik (ko se sve danas naziva ovako :isuse: ) mogao da napravi. To je u rangu da sada Lukic smeni Robija... Zvezdaski gledano...Srbija do antica nije imala ozbiljnog fudbalskog trenera, a kakav je trend tesko da ce ga u skorije vreme ponovo imati... ja kad pogledam Zonpija na klupi repke i setim se ko je tu sedeo pre njega, muka me neka uhvati...
Link to comment

Никако да нам Посрбица објасни свој велеумни конструкт. Но, завршиће се и тај јунски испитни рок. ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...