Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

stanje u grupi posle danjasnjeg meca:

Group C

Teams	P	W	D	L	F	A	+/-	Pts

1	 Italy	        6	5	1	0	14	1	13	16
2	 Slovenia	7	3	2	2	9	4	5	11
3	 Serbia	        6	2	2	2	8	9	-1	8
4	 Estonia	7	2	1	4	9	9	0	7
5	 Northern Ir	5	1	3	1	3	3	0	6
6	 Faroe Islands  7	1	1	5	5	18	-13	4

ako mi pobedimo farane kuci, odlucujemo sa slovencima za 2. mesto.mi gostujemo sev. irskoj i cekamo italiju, oni cekaju estoniju i gostuju italiji pre medjusobnog duela tamo, ne verujem da severno irci mogu da se ukljuce u tu borbu. ako u ta dva meca osvojimo vise bodova nego oni, odgovara nam X u poslednjem kolu, inace moramo da pobedimo.mogli bi italijani da odigraju za nas, pobede njih a nas ne. :D

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

ima li gde statistike u vezi sa šutevima na gol u današnjem meču sa kengurima?jeste da sam pratio utakmicu krajičkom oka ali mi se čini da smo poprilično duvali po balunu. :unsure:

Link to comment
Promaklo vam je da je Raća danas bio i kapiten repke.
Још мислиша да је Пиждра боље решење него Миљан II?
Link to comment

Italijani i Slovenci imaju super odnos. Necemo se moci tu uzdati u bracu zabare. Meni je to X ko kuca.Ako ne dobijemo lazne Irce neka se Pizon samoubije.

Link to comment
Још мислиша да је Пиждра боље решење него Миљан II?
Ja ne volim Antića i to nema nikakve veze sa time ko je njega nasledio. Pižon je smešan i tu je kraj rasprave. I dalje mislim da je dobro što je smenjen Antić, pogotovo iz ugla navijača CZ.
Link to comment
Ja ne volim Antića i to nema nikakve veze sa time ko je njega nasledio. Pižon je smešan i tu je kraj rasprave. I dalje mislim da je dobro što je smenjen Antić, pogotovo iz ugla navijača CZ.
Posto je uvek dobro kada se reprezentacija gleda iz navijackih uglova. Ako mozes pojasni malo bold jer mi vuce na argumentaciju "Nije bitno sto je bio dobar selektor vec je bitno sto je picka grobarska" Edited by pavllle
Link to comment

jeste djavola.mislim mozda je nesto korisno uradio (dao je gol , na primer :) ) ali ono sto on radi u 90% situacija kada ima loptu je pogubno za svaku ekipu.on je prilicno netalentovana verzija milijasa, sa losijim sutem i bez prekida.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...