Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Just now, Sludge Factory said:

Piksi: Maksimovic je debitovao veceras sa 17 godina...

 

Novinar: I vi ste imali 17 kad ste debitovali.

 

Piksi: Ja sam imao malo manje, ali dobro...

 

:lol:

Mislim da je pomesao debi u Radnickom sa debijem u reprezentaciji, 16/17/18 :covid19:

  • Haha 3
Link to comment
  • Replies 42.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1674

  • levi

    1123

  • kud u maglu Simoviću

    1025

  • Cash

    985

23 minutes ago, Malvo said:


Zbog čega? I pritom ga nisu pretrčavali, nego je bačen u formaciju 3-5-2 kao spoljni igrač, gde neretko nije jasno koga pokriva ako ekipa nije uigrana, a nije.

A dečko je najbrži igrač u timu bukvalno. Teško da ga je bilo ko pretrčavao.

Jeste on brz i dugog koraka, ali je danas u odbrani bio slab.  Driblali su oko njega i pored njega bez po muke.  Uostalom, kod penala ga je presisao svajcarski igrac i Kosta ga je gurnuo s ledja.  On je dobar igrac, veoma dobar, ali danas je bio los.

Link to comment

А новинар је онај морон Албијанић.. Тај Ртс треба спалити само због трија Матић-Страјнић-Албијанић, све друго да занемаримо.

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
19 minutes ago, johan nagel said:

@Dimitrije
 

Па не бих рекао да је он нешто претерано нити ограничене технике нити живчан. Није Модрић свакако али је коректан технички за једног деструктивног везног играча назовимо га тако.

 

Овако је можемо рећи можда негде прљавији тип играча, који намазано подели гомилу ситних удараца по противничким ногама током меча, али оно не губи главу, не сећам се неких глупости с његове стране.

 

А веома је тактички писмен и одговоран, није чудо што су га сви тренери готивили и играо им је стандардно и у Партизану и у Цска сада. Репрезентација јесте виши ниво по питању квалитета свакако али с обзиром на конкуренцију ту мора бити места за њега.

Vama se dopada taj tip igraca, meni ne.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Hvalospevi po srpskim medijima.  Ocekivano.  Dvadesetak minuta totalno inferiorne igre.  Zatim period stanilizacije i gol iz karambola.  Zatim bravura Mitrovica.  I zavrsetak, sabijeni u nasu trecinu dok je gol visio u vazduhu.  Ali srpskoj stampi je i to dovoljno za pisanje oda i precenjivanje doprinosa igraca i selektora.

Edited by Dimitrije
  • +1 3
Link to comment
16 minutes ago, Dimitrije said:

Kaze Piksi da je Jovic imao sansu iz koje retko promasuje.  Pa to je zato sto retko igra, zar ne?

Jović je uradio skoro sve što treba, Kobel mu je ušao u šut i odbranio...šta da se radi, više sreće sledeći put.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Malvo said:


Zbog čega? I pritom ga nisu pretrčavali, nego je bačen u formaciju 3-5-2 kao spoljni igrač, gde neretko nije jasno koga pokriva ako ekipa nije uigrana, a nije.

A dečko je najbrži igrač u timu bukvalno. Teško da ga je bilo ko pretrčavao.

Naravno...JC Simić ne može ni da mu pridje....šteta za penal, odlgumio ga lik.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Jović je uradio skoro sve što treba, Kobel mu je ušao u šut i odbranio...šta da se radi, više sreće sledeći put.

I nije dao gol.  Sta Jovic doprinosi igri pa da mu oprastamo propustene zicere?  On je igrac koji godinama varira izmedju klupe i tribine u vecini klubova u kojima je igrao a ima zagarantovano mesto u reprezentaciji.  I da se bar tu pokazao.

Link to comment
2 hours ago, Sludge Factory said:

Piksi: Maksimovic je debitovao veceras sa 17 godina...

 

Novinar: I vi ste imali 17 kad ste debitovali.

 

Piksi: Ja sam imao malo manje, ali dobro...

 

:lol:

Taj covek je uobrazio da je najbolji igrac Jugoslavije.  Mozda je medju prvih 5, ali da li je bolji od Bobeka, Vukasa, Dzajica, Milosa Milutinovica, Sekularca, Savicevica,…?

Edited by Dimitrije
Link to comment

Meni su najbolji bili Rajko, Pavlović, Birma i Mitar. Jović je kod prve šanse dao predug for, pa mu je golman ušao u šut, kod druge je možda mogao o patos, a možda mu je bila i previsoka za to. U svakom slučaju dobro je šutnuo, baš nije imao sreće, a kod obe šanse se izuzetno kretao bez lopte, nije da ga treba posebno kritikovati. Uopšte, mogu i momci i selektor da budu ponosni, dobili su jaču reprezentaciju od sebe. Piksi je zastranio pa je zastranio, ali očigledno ume da pripremi solidno utakmicu i motiviše igrače da se skupe i poginu na terenu.

 

Ne znam samo da li mu je ideja da večito prvih pola sata ili neretko poluvreme gledamo tek kako da preživimo, totalno bez garda i skroz na izvolte protivniku.

Edited by kralj
Link to comment
4 hours ago, Dimitrije said:

Taj covek je uobrazio da je najbolji igrac Jugoslavije.  Mozda je medju prvih 5, ali da li je bolji od Bobeka, Vukasa, Dzajica, Milosa Milutinovica, Sekularca, Savicevica,…?

Ne samo Jugoslavije....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...