Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Da ne počinjem sada sa opštim mestom kako smo svi protiv Tvorze, ucenjenog Džaje i ostalih aktuelnih SNS uzurpatora našeg fudbala, al ja se iskreno nadam da tu revoluciju neće voditi Vidić, nego neko malo obrazovaniji i sposobniji. Naslušao sam se intervjua koji o Vidićevoj socijalnoj inteligenciji izuzetnoj govore ne baš najbolje, iz neposrednog iskustva njegovih saigrača. Oni to prepričavaju kroz zezanje i kroz kontekst nostalgičnih podsećanja, da znaju da govore o budućem predsedniku saveza umočili bi glavu u hladnu vodu da se srede.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

14 hours ago, roux senyurt said:

mislim da ce se to desiti jako brzo

Odakle ti ta pomisao? Baš me zanima.

Moj lični utisak je da je to nemoguće dok su Žvalonja & ekipa na vlasti

Link to comment
2 hours ago, MocaVukotic said:

Pa to su sve teme na koje bi vidic, ako je dosledan sebi, mogao da pocne da ubada prstom u oko. Kome to treba? Sta ce nam nacionalni stadion negde u pickovcu za tolike pare, ko se tu sve ugradio, zasto organizujemo expo dok narod crkava od gladi itd

On kaze da ga politika ne zanima, ali vidi se neka anti-sns tendencija, plus nemanje straha da kaze sve sto misli i eto opet glavobolje.

 

Ili ce da legne na rudu... 

 

Pre mislim da ce naci nekog relativno neukaljanog a koji se slaze da glava ostane u pesku

stadion se gradi trebao on nama ili ne. kao i sve ostalo sto se gradi ovih dana u srbiji, bez obzira na cenu, isplativost, potrebe i tome slicno. ali to nije poenta price sa vidicem. 

pogledaj ovaj njegov poslednji intervju sa culibrkom pa ces videti jednog  novog vidica, upravo onakvog kakvi se sada traze za vuciceve nove politicke  igrokaze. to je moj utisak, jako snazan, pa sam ga zato izneo ovde.

 

da li bi postavka vidica na celo fss bila dobra za srpski fudbal, ja mislim da da. pa cak i pod neregularnim uslovima u kakvim se gotovo sve radi u srbiji danas

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Odakle ti ta pomisao? Baš me zanima.

Moj lični utisak je da je to nemoguće dok su Žvalonja & ekipa na vlasti

eno, napisao sam moci iznad (a i na prethodnoj stranici)

  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, kralj said:

Da ne počinjem sada sa opštim mestom kako smo svi protiv Tvorze, ucenjenog Džaje i ostalih aktuelnih SNS uzurpatora našeg fudbala, al ja se iskreno nadam da tu revoluciju neće voditi Vidić, nego neko malo obrazovaniji i sposobniji. Naslušao sam se intervjua koji o Vidićevoj socijalnoj inteligenciji izuzetnoj govore ne baš najbolje, iz neposrednog iskustva njegovih saigrača. Oni to prepričavaju kroz zezanje i kroz kontekst nostalgičnih podsećanja, da znaju da govore o budućem predsedniku saveza umočili bi glavu u hladnu vodu da se srede.

 

Znači treba nam neko sa karijerom, uticajem i svetskom popularnošću radi jakog uticaja kao Vidić, čvrstog karaktera da ima muda da priča šta ne valja i bori se za to, iskustvo igrranja profesionalnog fudbala na najvišem mogućem nivou, malo sposobniji jer je njegova karijera pokazala koliko je nesposoban, i naravno, bez diplome fakulteta da se ne pojavljuje. 

 

Ukratko, Vidić ako dođe, osim u talu sa AV-, naravno, a sumnjam da će mu ovaj IKAD dati totalnu autonomiju - da se udaramo nogama u guzice samo tako. 

 

Jbt, ne valja Vidić pored Kokeze, Džajića od sto godina, Karadžića, Terzića i JEBENOG Nenada Bjekovića i njima sličnih govana. 

  • +1 3
Link to comment

Milane, ja ne mislim uopšte da bi izbor predsednika išta bitno promenio u funkcionisanju Saveza, a naročito da bi doprineo promeni kriminogenog karaktera fudbalskih operacija. Vidić je samo neka druga struja u tom ratu (ne sećam se, ali znam da je bilo i u njegovom štabu iskompromitovsnih ljudi). Naravno, znao sam da će prvom prilikom da se potegnu trenutni protagonisti i otud sam i napisao prvu rečenicu, ali očito nije vredelo.

 

Vidić je funkcionersku karijeru već uveliko mogao da gradi, ako nigde drugde, ono u Užicu. Da se usavršava i završava neke škole. Jok, on je rešio da ko zna od koga poturen izigrava nekakvog trubadura. Ja sam se pritom osvrnuo samo na socijalni aspekt njegovog minulog rada - ono kad Ferdinad, Nevil i ko je još bio prepričavaju kako je Nemanja u svakom trenutku imao nekoliko saigrača sa kojima ne razgovara. Navodno je i sam zaboravio zašto ne priča mesecima sa Gigsom. Iz toga se sasvim jasno projektuje crta karaktera koja nije poželjna za upravljačke funkcije. 

 

Nekako mi njegov eventualni izbor liči na ovo što u Crnoj Gori imamo sa Dejom. Ruku na srce, nisam ga mnogo ni slušao, voleo sam ga kao igrača, al na osnovu nekih intervjua i izjava još iz igračkih dana, baš me nikad nije zaintrigiralo šta ima da kaže.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
4 hours ago, roux senyurt said:

stadion se gradi trebao on nama ili ne. kao i sve ostalo sto se gradi ovih dana u srbiji, bez obzira na cenu, isplativost, potrebe i tome slicno. ali to nije poenta price sa vidicem. 

pogledaj ovaj njegov poslednji intervju sa culibrkom pa ces videti jednog  novog vidica, upravo onakvog kakvi se sada traze za vuciceve nove politicke  igrokaze. to je moj utisak, jako snazan, pa sam ga zato izneo ovde.

 

da li bi postavka vidica na celo fss bila dobra za srpski fudbal, ja mislim da da. pa cak i pod neregularnim uslovima u kakvim se gotovo sve radi u srbiji danas

 

 

 

Taj stadion, kao i svi veliki infrastrukturni projekti, uglavnom nece biti zavrseni.  To je standard u ovoj zemlji koji se nije menjao decenijama unazad.  Pocnimo od Zvezdinog stadiona, zeleznicke i autobuske stanice, metroa, itd.  Sve zapoceto,  nikada dovrseno kako je zamisljeno, onda skalabudzeno da lici na supu (zlatni standard srpskog gradjevinarstva i urbanizma).

Link to comment

Moj je utisak da Vidic ima tesku narav i da bi bio cvrstorukas.  Neko smatra da je to lek kojim se leci oboleli FSS, ali ja u to ne verujem.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Dimitrije said:

Moj je utisak da Vidic ima tesku narav i da bi bio cvrstorukas.  Neko smatra da je to lek kojim se leci oboleli FSS, ali ja u to ne verujem.

mislim da vidic nudi malo vise od cvrste ruke i teske naravi. znanje, iskustvo igranja u najboljim fudbalskim organizacijama u ovom veku, veze i godine rada ispred sebe, sasvim solidno za pocetak

Link to comment
4 minutes ago, MocaVukotic said:

Radujko sa carine u fss, umesto surbatovica. Sve ostaje isto.... 

potrosna roba kao i vecina tamo

Link to comment
3 hours ago, kralj said:

Milane, ja ne mislim uopšte da bi izbor predsednika išta bitno promenio u funkcionisanju Saveza, a naročito da bi doprineo promeni kriminogenog karaktera fudbalskih operacija. Vidić je samo neka druga struja u tom ratu (ne sećam se, ali znam da je bilo i u njegovom štabu iskompromitovsnih ljudi). Naravno, znao sam da će prvom prilikom da se potegnu trenutni protagonisti i otud sam i napisao prvu rečenicu, ali očito nije vredelo.

 

Vidić je funkcionersku karijeru već uveliko mogao da gradi, ako nigde drugde, ono u Užicu. Da se usavršava i završava neke škole. Jok, on je rešio da ko zna od koga poturen izigrava nekakvog trubadura. Ja sam se pritom osvrnuo samo na socijalni aspekt njegovog minulog rada - ono kad Ferdinad, Nevil i ko je još bio prepričavaju kako je Nemanja u svakom trenutku imao nekoliko saigrača sa kojima ne razgovara. Navodno je i sam zaboravio zašto ne priča mesecima sa Gigsom. Iz toga se sasvim jasno projektuje crta karaktera koja nije poželjna za upravljačke funkcije. 

 

Nekako mi njegov eventualni izbor liči na ovo što u Crnoj Gori imamo sa Dejom. Ruku na srce, nisam ga mnogo ni slušao, voleo sam ga kao igrača, al na osnovu nekih intervjua i izjava još iz igračkih dana, baš me nikad nije zaintrigiralo šta ima da kaže.

Sramotno sta ti pises.

 

Vidiceva jedina mana je sto je fudbaler. Jbg, tako oni pricaju. Ipak, bolje od toga necemo naci.

Link to comment

Jugovic, Stankovic, Pantelic, Kezman….bili su igraci u ozbiljnim klubovima i ligama i trenirali su ih vodeci treneri.  Ipak, osim Jugovica ja ne bih pomslio da bi ijedan od njih mogao da bude uspesan rukovodilac u FSS.

Link to comment

Gde nađe Pantelića i Kežmana sa ovom dvojicom. Ok Kežu je trenirao Hiddink na početku karijere i nešto malo Murinjo, ali za Pantelu nisam siguran da je imao dodira sa "vodećim" trenerima. Doduše nisam guglao ko je bio trener Herte polovinom 2000tih.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...