Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

I da postane predsednik FSS, Vidic bi morao da ima armiju policajaca i djubretara da pociste i pohapse clanove savez i clanove regionalnih organizacija od svih korumpiranih kradljivaca, neradnika i dunstera koji rukovode na osnovu politicke pripadnosti.  To mi deluje kao nemoguca misija.  Na primer, kako da oslobodi FSS od zemljaka Bata-Djore i njegovih nezajazljivih kohorti?

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

I da postane predsednik FSS, Vidic bi morao da ima armiju policajaca i djubretara da pociste i pohapse clanove savez i clanove regionalnih organizacija od svih korumpiranih kradljivaca, neradnika i dunstera koji rukovode na osnovu politicke pripadnosti.  To mi deluje kao nemoguca misija.  Na primer, kako da oslobodi FSS od zemljaka Bata-Djore i njegovih nezajazljivih kohorti?

mislim da poslusnici iz saveza nisu veliki problem, takavim sojom ljudi lako je vladati sve dok se jedan po jedan, pocev od sitne raje, ne smene. na kraju ne moraju sve smeniti, verovatno tamo ima i onih koji bi u boljem sistemu mogli i obavljati kakav posao. naravno, ima i krupnih zveri koje vucic nece dirati, pa ako vidic i zveri pristanu na neki kompromis, sto mi se po prvi put ucinilo iz njegovog intervjua kao mogucnost sa njegove strane, eto njega na celu fss-a. vise puta je istakao da je apolitican, nije nigde pomenuo vucica u negativnom kontekstu, podrzava ulaganje drzave u fudbalsku infrastrukturu i trazi krivce za neuspeh u samom savezu i politicarima ispod vucica.

vucic je svestan kakvim se ljudskim nekvalitetom okruzio i cini mi se da stalno trazi uspesne ljude koji ga nisu javno kritikovali da mu se pridruze i da se prihvate nekih vaznih funkcija. posebno mu se svidjaju uspesni sportisti zbog njihove univerzalne popularnosti u narodu od koje i on sam hoce da profitira. kad na to dodamo trenutno nezadovoljstvo naroda reprezentacijom, piksijem i savezom, a i promovisanje drzavog ulaganja u sport i sprotsku infrastrukturu, vidic na celu fss je logican sled stvari.

Link to comment

Ispada da su pre Vucica FSS i FSJ bile uzorne organizacije.  Uz nekoliko izuzetaka, njima su uglavnom rukovodili partijski ljudi, gladni materjalnih dobara koja donosi rukovodjenje, okruzeni poltronima i neznalicama.  Zato savezi nisu nikada stvorili reprezentaciju dostojnu postovanja.  Osim olimpijskih medalja, osvojenih medju amaterskim reprezentacijama, nikad nista.  Zvezdina 1991 i Partizanova 1966 i Dinamov kup sajamaskih gradova su singulariteti.  Ali klupski, ne reprezentacije.

  • +1 2
Link to comment

nisu (fudbalske organizacije bile uzorne), naravno, ali sada je tako kako je, jedan covek se pita za sve, od sporta do nuklearne energije. cini mi se da je politicka igra postala mnogo ozbiljnija, a on mnogo jaci igrac da bi se osvrtao na osecanja krokodilcica iz srpske fudbalske bare i ako odluci da mu je u interesu da postavi vidica, on ce to i uraditi

Link to comment

Roux brate ti kao da si prespavao cinjenicu da se Vidic kandidovao za predsednika Fss a da su ovi, da bi ga sprecili, aktivirali senilnog Dzajica da glumi protivkandidata. 

To je bila prilika Vucicu da promeni imidz srpskog fudbala pa eto kako je zavrsilo. 

Link to comment
6 minutes ago, samo_opusteno said:

Roux brate ti kao da si prespavao cinjenicu da se Vidic kandidovao za predsednika Fss a da su ovi, da bi ga sprecili, aktivirali senilnog Dzajica da glumi protivkandidata. 

To je bila prilika Vucicu da promeni imidz srpskog fudbala pa eto kako je zavrsilo. 

nisam, ali gledajuci ovaj vidicev intervju i uzimajuci u obzir da je javnost vecinom jako nezadovoljna nastupom reprezentacije, cini se da se taj trenutak blizi.  ako se na to doda prica oko izgradnje nacionalnog stadiona, fudbalske infrastrukture i promocija sporta kao teme expo-a, vidic na celu fss se ne cini kao naucna fantastika

Link to comment
7 hours ago, roux senyurt said:

ako se na to doda prica oko izgradnje nacionalnog stadiona, fudbalske infrastrukture i promocija sporta kao teme expo-a, vidic na celu fss se ne cini kao naucna fantastika

Pa to su sve teme na koje bi vidic, ako je dosledan sebi, mogao da pocne da ubada prstom u oko. Kome to treba? Sta ce nam nacionalni stadion negde u pickovcu za tolike pare, ko se tu sve ugradio, zasto organizujemo expo dok narod crkava od gladi itd

On kaze da ga politika ne zanima, ali vidi se neka anti-sns tendencija, plus nemanje straha da kaze sve sto misli i eto opet glavobolje.

 

Ili ce da legne na rudu... 

 

Pre mislim da ce naci nekog relativno neukaljanog a koji se slaze da glava ostane u pesku

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...