Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

4 minutes ago, Dimitrije said:

U kakvom sistemu treba da igra Jovic da bi igrao dobro?  Jer momak je igrao u dobrim klubovima, za velike pare, i nigde osim u Nemackoj nije bio dobar.  Stavise, bio je medju najgorima.  Ljudi koji znaju fudbal su videli potencijal u njemu, ali on ih je uvek razocarao.

Njemacka je meka za napadace. Kada bilo koji fr napadac ode tamo, jednostavno eksplodira. Nkuku, Ekitike, Guirassy, Kolicima Muani itd. Ne sjecam se da je neki napadac podbacio tamo. 

Edited by borris_
  • +1 1
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

očekivan poraz, ovo nije protivnik koji će motivisati naše da pruže 100% ni na svetskom ili evropskom prvenstvu, kamoli u ligi nacija

- u napadu smo ograničeni kao terasa, a dunster na klupi nije sposoban da smisli akcije kod prekida, pa ne koristimo prednost u visini koju imamo u odnosu na sve protivnike

Link to comment
4 minutes ago, borris_ said:

Nisam gledao srbiju protiv spanije. Ali svaki put kada gledam ne vidim nikakvo poboljsanje. Uvjek sporo, bezidejno. Srbija ipak ima igrace sa kojima se moze napraviti reprezentacija koja igra sa nekom idejom. Cak i sa Tadicem to je bio lose (ne kazem da je radi njega)

 

Moj sin:" Da mi je videti samo da damo go". (protiv SLO mislim da je bio u skoli, ne znam sta je bilo protiv Svedske ,mozda je vecernji termin ili nije gledao)

  • +1 1
  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment

Dobitna kombinacija se ne menja (makar i nerešeno bilo), osim ako na klupi ne sedi mufljuz kome ćemo leđa videti kad i palacavom kretenu sa kockastim naočarima.

 

Čak i ovakvoj kakva je, reprezentaciji fali samo Vlahović. Svi ostali mogu da se nose u kurac dok gledaju bule po Arabiji.

 

Danska, sa druge strane, redovno isporučuje svoj nivo. Na Parkenu posebno; sam izlazak na teren protivnika stavlja u poziciju nesretnog bika u koridi. Za njih sasvim dovoljno da budu bar drugi. Kraće, da se plasiraju na koje god prvenstvo, kao i uvek.

Edited by Meduzalem
  • +1 1
Link to comment

Danska je sasvim okej ekipa. Znaju svoj sistem igre i cepaju.

Kad pogledas oni nemaju tu neki ekstra kvalitet(Eriksen u ovoj verziji nije)...

Ali zbog svog sistema izgledaju 10x bolje i to cini razliku ovde.

 

Dok je kod nas sasvim druga prica borbenost ipak ne moze da prikrije haos koji kod nas vlada jbg.

A vidim da su se razne protuve odmah posle Spanije javile sa podrskom prema Piksiju.

Steta sto se uvek igra 2 utakmice pa ne moze da se proda prica do kraja!

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Cash said:

Antifudbal igra i Slovenija pa zamalo ušli među 8 na Euru. 

Šta me briga za Sloveniju. Naša igra je smeće. Topik posvećen tome.

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, sasha said:

Mi realno i nemamo igrača za nešto mnogo bolje plus selektor kakav jeste tako da je naša realnost niži srednji dom.

imamo igrace za solidnu + evropsku reprezentaciju. za to nam je potreban solidan savez i dobar selektor

  • +1 3
Link to comment

dobro, nije da se desilo nešto neočekivano. nisam mogao da gledam, ali nisam ni najmanje iznenađen porazom. plašio sam se da će i ubedljiviji da bude

 

ova ekipa je sa Piksijem napravila šta je mogla, odavno dosegla pik i sada je u padu. mislim ne sada, već jedno dve godine, ako ne i više. bilo kakav njegov ostanak dalje je potpuno besmislen i neće doneti nikakav rezultat

 

za nešto više, potreban je ozbiljniji savez i znatno ozbiljniji selektor

 

 

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, Fanta said:

Danska je sasvim okej ekipa. Znaju svoj sistem igre i cepaju.

Kad pogledas oni nemaju tu neki ekstra kvalitet(Eriksen u ovoj verziji nije)...

Ali zbog svog sistema izgledaju 10x bolje i to cini razliku ovde.

 

Dok je kod nas sasvim druga prica borbenost ipak ne moze da prikrije haos koji kod nas vlada jbg.

A vidim da su se razne protuve odmah posle Spanije javile sa podrskom prema Piksiju.

Steta sto se uvek igra 2 utakmice pa ne moze da se proda prica do kraja!

Imaju sistem i fudbalski identitet.  Bez toga nema dobrih tezultata.  Srbija ima ok igrace koji u klubovima gde postoje sistemi mogu da igraju dobro.  U reprezentaciji to je nemoguce.

  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, Cash said:

A koga da ubaci? 

 

Ne mora nikoga ako nema, ovaj je igrač manje. Dođe mu na isto... 

Link to comment

Citam izjave igraca, Erakovic "ni iz cega smo primili gol" :isuse:

Uvjek neki glupi izgoviri, ili sudija ili manjak srece.

 

Pavlovic, najrealniji, "bili su bolji, nadtrcali su nas, njihovi napadaci se odlicno krecu" 

Edited by borris_
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...