Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

5 minutes ago, Kreator said:

Nisam znao da je Dimitrije Danac. A tu kao fol Zvezda, Srbija ... Kad ono bostonski Dimitrijelssen. 

Ako manje silujete humor mozda ispadne i dobra sala.  

Link to comment

Danski trademark su zadnjih 10ak godina da odigraju ove mini kombinacije. Lepo znaju da u polukontri na sa 3,4 pasa bas da otvore napad.Nema tu puno talenta ali velika uvezbanost, utreniranost, tacno svaki igrac kao mali robot zna koje su mu opcije i pokusava racionalno unutar njih.

 

Mi na drugoj strani obrnuto. Sve na improvizaciju.

  • +1 2
Link to comment

Nasa ofanzivna igra otelotvorena je u Jovicu, sporo, neagilno, plasljivo, bez kreacije.  Heroizmi odbrambenih igraca su za pohvalu, ali to je nedovoljno da se napravi dobar rezultat protiv bilo kog tima u nasoj grupi.

Link to comment

Tupi smo kao ćuskija. U ovakvom sastavu nema ko da metne gol, čak ni ako se na neko ludilo izgradi bilo šta što liči na šansu.

 

Moglo je i bez glupavog gola, kako bi lepo bilo naprangijati ove govnare istripovane... Ali čime?

Edited by Meduzalem
Link to comment
2 minutes ago, bags said:

Danski trademark su zadnjih 10ak godina da odigraju ove mini kombinacije. Lepo znaju da u polukontri na sa 3,4 pasa bas da otvore napad.Nema tu puno talenta ali velika uvezbanost, utreniranost, tacno svaki igrac kao mali robot zna koje su mu opcije i pokusava racionalno unutar njih.

 

Mi na drugoj strani obrnuto. Sve na improvizaciju.

Koju crnu improvizaciju?  Ja do sada ne videh nista od improvizacije.  Ili duni sto dalje od gola, ili pokusaj da ubijes igru (stara jugo-skola) ako dodjes do lopte.

Link to comment
11 minutes ago, MocaVukotic said:

Tacno se vidi da ne fale tadic i mitrovic i vlahovic, a koji ce nam, pikse pobedio spance

 

Kakvi smo bili sa njima, takvi smo i bez njih..

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, bags said:

Mi na drugoj strani obrnuto. Sve na improvizaciju.

 

Baš da vidimo, na koju će improvizaciju poroditi gol...

Link to comment

Nemamo nikakvu kreativnost na terenu, u napadu smo potpuno bezopasni. Sve što je urađeno napred, a urađeno je malo, je poteklo od Pavlovića, druga strana kao i da ne postoji.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...