Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Jebes to, nekad smo praaaaavu Norvesku tukli sa sve Floom, Rekdalom, Iversenom i Solskjerom. I to na turniru nakon sto su oni tukli Spance

I tako sto je Kezman dobio crveni posle 20 sekundi, a ne ko ova pickica Belic 

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

2 minutes ago, Ratamahatta said:

Jebes to, nekad smo praaaaavu Norvesku tukli sa sve Floom, Rekdalom, Iversenom i Solskjerom. I to na turniru nakon sto su oni tukli Spance

 

Pošto je ova repka Norveške na kvantašu?

  • +1 1
Link to comment

To je bio staaari fudbal, kad se jos skoro nigde sem u Engleskoj i Italiji nije moglo imati puno stranaca

Rekdal je 14 Brnovica, Flo je Darko Kovacevic i po, Solskjer je 34 Drulica a Iversen Rade Bogdanovic 

  • Hvala 1
Link to comment
On 14. 11. 2021. at 23:38, Mindaugas Žukauskas said:

Da pomirimo nepomirivo na forumu: Piksi je fudbalski Sale Đ!

Eto znao sam, obicno ovakvi mudroseri imaju tu naviku da prvi dizu u nebesa a kasnije da gaze po nekome. 

 

Link to comment

Dobro bre, raskrinkao si me već onim norveškim skupocenim rosterom, čemu sad ovo šutiranje u blatu

  • Haha 1
Link to comment

Ma (samo) opusteno, znao sam da ce tako biti ako potrazim, nije da mi se gubilo vreme na to ali si bio uporan sa nesmesnim forama. 

 

Link to comment
49 minutes ago, Ratamahatta said:

Jebes to, nekad smo praaaaavu Norvesku tukli sa sve Floom, Rekdalom, Iversenom i Solskjerom. I to na turniru nakon sto su oni tukli Spance

I tako sto je Kezman dobio crveni posle 20 sekundi, a ne ko ova pickica Belic 


Što izostavi Carew Johna, prvog crnca odraslog severno od Baltika?

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, JohnnyD said:

Svaki veliki trener u istoriji fudbala je imao takmicenje koje mu najvise odgovara - Vitorio Pozzo svetsko prvenstvo, Anceloti ligu sampiona, Ferguson domace prvenstvo, a Piksi Ligu nacija


Zivadinovic je bio streptomicin™ za Maltu i Irsku 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
8 hours ago, samo_opusteno said:

Dobrih 55 minuta, ovo posle raspad sistema. Krpi, stizi, zatvaraj, izbijaj...a 2 pasa ne mozemo da povezemo. Valjda je to realna razlika u kvalitetu ali boli koliko cesto ne smemo, koliko panicimo sa loptom. 

Jasno je da ne pripadamo fudbalskom vrhu i da sa ovakvom igrom i mentalitetom ni ova ekipa na prvenstvima nece nista uraditi, bez obzira ko je bude vodio. 

sta znaci nece nista uraditi?

 

nece osvojiti svecko? sta je uspeh na takmicenju uopste? izaci iz grupe i ispasti u sledecem kolu ili onom tamo?

 

ostanak u najjacem rangu lige nacija + plasman na svecko bi po meni bio uspeh sam po sebi, da se odrzi kontinuitet jakih protivnika, to ce sigurno ocvrsnuti ekipu za velika takmicenja, mozda iznedriti neki novi talenat.

  • +1 2
Link to comment

da dodam, spanija je dobila sve tekme od marta '24 poraz od col i nereseno sa brazilom

 

od marta '23 - poraz skotska je dobila sve do marta '24

Link to comment

Ja jedino sto sam video je ta neka energija ali to je slabo.Spanci su dosli u fazonu lako cemo sa ovim pacerima i kako nisu uspevali da nas slome postajali su sve nervozniji a mi smo im nekako odoleli. Da su bili precizniji druga bi prica bila. 

Ako ponovimo ovo protiv Danaca tek onda mozemo nesto da pricamo...

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

ostanak u najjacem rangu lige nacija + plasman na svecko bi po meni bio uspeh sam po sebi

Teško ćemo mi skoro na SP, evropsko možda nekako i ubodemo.

Ali neka bar liče na nešto kad igraju, ps ako odu super, ovo kad i odemo već smo unapred ispali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...