Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

1 minute ago, JohnnyD said:

Sa Spancima samo ovako moze i da se igra, 1 na 1 blizu, i sirova trka da se fizicki nametnes da pokusas da im sprecis kreativnost. A to trenutno mozemo, jer nam je izuzetno mlada ekipa na terenu, i solidno brza. Samo da duh Gacinovica ne udje u nekog od nasih i da im predamo loptu za neku polu kontru jer smo tu bili klimavi u prvom.

 

Ivan Ilic mi je najkriticniji po tom osnovu. Ovo kao da je isuvise brzo za njega i bas se lose snalazi. Ono sto je mnogo bolje u odnosu na prethodne sastave je sto Nedeljkovic i Birmancevic opasno peglaju odbranu ispred Erakovica i Pavlovica, dva najbolja spanska napadaca koji igraju po krilima za sada nisu uradili nista.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Ratamahatta said:

Jan Karlo Simic zvuci kao vlasnik neke berbernice za pse 

 

meni zvuči kao kad su oni stari FM, posle većeg broja sezona, generisali igrače nasumice, kombinacijom svih mogućih imena i prezimena

 

tako je bio Hose Stojiljković, Obrad Klutombe itsl

Edited by Ted
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Jovic sporije ustaje nego Vranjkovic na koncertu


 

Just now, Ted said:

 

meni zvuči kao kad su oni stari FM, posle većeg broja sezona, generisali igrače nasumice, kombinacijom svih mogućih imena i prezimena

 

tako je bio Hose Stojiljković, Obrad Klutombe itsl


Meni se jednom pojavio regen Vazelinho u Palmeirasu 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 1
Link to comment

Kad sam kupovala online karte za utakmicu (muž odveo starije dete), jedva sam našla dva spojena mesta na zapadu i to onaj sektor malo bočno. Delovalo je da je sve rasprodato ili "rasprodato".

Sad mi baš jadno ovako praznjikavo.

 

Moj sin mučeni ode u Mitro dresu a njegov drugar u Tadićevom, niko im nije javio da su bivši. 

Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Moj sin mučeni ode u Mitro dresu a njegov drugar u Tadićevom, niko im nije javio da su bivši. 

 

stavi im traku oko glave i kosu na oči......Birma je in, ova dvojica su pase

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...