Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Da li se na tom kongresu, koji se spominje na kraju, glasa za Blaterovu poziciju?
naravnoBlater ocekujeToletova škola
Predsednik KONKAKAF-a Džek Vorner rekao je u Majamiju da je kongres te konfederacije odložio odluku o podršci na predsedničkim izborima FIFA, s obzirom da je Blaterov protivkandidat, Mohamed Bin Hamam, odsutan."Radi se o fer-pleju", izjavio je Vorner, navodeći da Kataranin Bin Hamam, predsednik Azijske konfederacije, nije bio u mogućnosti da prisustvuje kongresu KONKAKAF zbog problema sa dobijanjem vize za ulazak u SAD.
Edited by NekoIzMase
Link to comment

Pizon briljira:GOLMANI: Bojan Šaranov (debitant) i Damir Kahriman.ODBRANA: Nenad Tomović, Milan Biševac, Neven Subotić, Aleksandar Kolarov, Ivan Obradović, Slobodan Rajković i Milan Vilotić (debitant).SREDINA: Dejan Stanković, Zdravko Kuzmanović, Radosav Petrović, Veseljko Trivunović, Marko Mirić, Zoran Tošić, Adem Ljajić, Brana Ilić (debitant), Dušan Petronijević (debitant) i Branislav Jovanović (debitant).NAPAD: Ranko Despotović, Miljan Mrdaković (debitant) i Jovan Damjanović (debitant).

Link to comment

Pa dobro, nastavlja se sa direktnom prodajom drvne građe po belom svetu. Nije baš da smo nešto drugo očekivali kad je postavljen Pižon.

Link to comment

Jbt, ovo je prvi put u posljednjih trideset godina da mi je za našu reprezentaciju potreban onaj extended spisak (iz albuma sa samoljepljivim sličicama) sa navedenim klubovima odakle dolaze igrači.

Link to comment

Ja sa ovog spiska ne znam samo ko su ovaj Damjanovic Jovan i Petronijevic Dusan, ali da je naslagao sirove bukovine naslagao je. Dobro je da smo oterali onog umisljenog egocentrika, secikesu i iluzoristutm:isuse: .

Edited by Aleksandar88
Link to comment
Ja sa ovog spiska ne znam samo ko su ovaj Damjanovic Jovan i Petronijevic Dusan, .....
Jovan Damjanovic je pre 10-ak godina bio velika nada Crvene zvezde, jedan od bisera njene omladinske skole. Igrao je omladinskoj reprezentaciji napadaca u paru sa Dankom Lazovicem (kada su nasi bili 4. u Evropi). Za taj tim su igrali neka danas mnogo zvucnija imena, ali Damjanovic je u to vreme bio glavna zvezda.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...