Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 


nema veze sa životom tj sa istinom

 

izjavio je “Debakli su kad te neko dobije 7:0, kad ti pijančiš po Augzburgu i Minhenu, kad se tučeš na treningu… Toga nije bilo, to niko nije radio. 

 

nije piksi baš toliko glup, zna da bi u direktnoj konfrontaciji sa balavim sebi navukao onu istu ekipu koja je danas operisala na dorćol placu, a on ih poznaje još iz perioda kad su mu zabranili pristup na stadionu kluba čiji je bio direktor

 

Piksi nije glup? Ovo je klasični SnS igrokaz, Piksi bi uramio ostavku da dobije savet iz predesdništva. Istetovirao na čelu.

 

Evo sav se lomi pod naletima kurirovih i informerovih naslova.

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

6 hours ago, assignment said:

Niko i ne moze da tvrdi da ovo nije bilo lose, samo meni tu smeta narativ da je eto to sve krivica trenera. Taman posla da branim Piksija, ali on je samo jedna karika u celom lancu...

 

A mi kao narod uvek zelimo ili mislimo da je jednostavno, trener je kriv, zameni trenera i porblem resen. A mediji tu prednjace jer su placeni da se takvo razmisljanje propagira...

 

Kada im Lev bude izpricao, sta su, i kako su Nemci vratili svoj fudbal posle 2000-te na staze uspeha, i koliko je vremena i rada i promena i novih ljudi u savezu trebalo, i da to krece od fudbalske skole, kako se trenira, da sve selekcije igraju ist sistem itd, itd. ovi nasi ce da kazu hvala na razgoru pozovu srpskog Murinja i teraj dalje.

 

 

Postoji i kod nas sistem kako ne postoji.Da se zna ko mzanjava lovu od koga i u kom procentu.Nije neki sistem ali jebiga ipak postoji :blink:.

 

Ne postoji  narod koji se vise lozi na reprezentativni fudbal koji nam ruku na srce nikada,ponavljam nikada nista nije dao niti ce.Ne postoji stvar,posao ili sta god u Srbiji u koji je se ulupalo toliko para a rezultati nula.

  • +1 1
Link to comment

 

 

1 hour ago, Блок_64 said:

 

 

Postoji i kod nas sistem kako ne postoji.Da se zna ko mzanjava lovu od koga i u kom procentu.Nije neki sistem ali jebiga ipak postoji :blink:.

 

Ne postoji  narod koji se vise lozi na reprezentativni fudbal koji nam ruku na srce nikada,ponavljam nikada nista nije dao niti ce.Ne postoji stvar,posao ili sta god u Srbiji u koji je se ulupalo toliko para a rezultati nula.

 

Jurimo neke ekskluzive gde ih nema. Mnogi narodi se mnogo više lože na fudbal, više ulažu i rezultata nigde.

 

Kod nas se stadion napuni 3 puta godišnje.

Link to comment
10 hours ago, Dimitrije said:

Mogao bi i Grof.  Ako nista drugo, elokventan je, sarmantan, i razume se u trenerski posao.  Nije bog zna sta, ali u Zvezdi je ostavio odlican utisak.  A izgleda i u Rusiji.

 

Bukvalno nije ništa od navedenih pet stvari. A i u vrlo lošem fizičkom stanju je trenutno, tako da svejedno ne bi mogao.

  • +1 2
Link to comment

Ala ste se negativno nalozili na Grofa.  Posto su se ovde licitira sa selektorskim imenima: Klop, Lev, Kek,... rekoh 'ajde da i ja dodam jednog sa jednim samoglasnikom u imenu, i setih se Grofa.  Grof je bio solidan trener,  Vecini Zvezdasa je Grof ostao u dobroj uspomeni; on i Slavisa Stojanovic su otpoceli renesansu Zvezdinog tima.  Zvezda jos uvek ima igrace iz Grofovog mandata koji su i danas medju nosiocima igre tima - Kangu i Kataija.  Da li je elokventan i sarmantan, stvar je percpcije.  Britkost jezika mu ne nedostaje.  I da zavrsim: uopste nemam iluziju da bi Grof mogao da postane selektor srpske reprezentacije.  Ali za dobrim konjem se prasina dize

  • Haha 1
Link to comment

Koliko sve ovo mene podseća na jebenu 1984. ne mogu da verujem.

Nadam se da će im uzeti i poslednji dinar iz ugovora, ipak Nišlija je to :D

Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Znači Piksi da ostane.

Sto se mene tice - moze.  Ali on nije (bio) dobar selektor.  Bio je veoma dobar fudbaler, i zbog toga se za njim dize prasina.

Link to comment

trebate nekog hrvata dovesti. dalić nije dostupan, možda bilić, kovač ili bjelica. ili tudor, štimac ili bišćan? tu je i pižon uvek spreman ko zapeta puška da se okuša još jednom.

daćemo vam i gratis avion

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Slaven je moj nedosanjani san 

 

2 hours ago, Dimitrije said:

Sto se mene tice - moze.  Ali on nije (bio) dobar selektor.  Bio je veoma dobar fudbaler, i zbog toga se za njim dize prasina.

Pixi da ode iz ove zemlje kako zna,

jeste on loš trener ,ali ova bagra koja mu se nakačila ,bolja da sačuva živu glavu 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...