Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

19 minutes ago, booyaka said:

Uključujući i Piksija?

 

O, da, pogledaj samo tabloide danas. Vucic ne propusta prilike da iskoristi sentiment vecine stanovnistva a Piksi je trenutno najnepopualrnija osoba u Srbiji.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, harper lee said:

 

O, da, pogledaj samo tabloide danas. Vucic ne propusta prilike da iskoristi sentiment vecine stanovnistva a Piksi je trenutno najnepopualrnija osoba u Srbiji.

"Mnogo smo uložili a malo dobili" 

Stepenik niže od banana države. 

Link to comment

Da, malopre na trafici vidim naslovnu djubreta informera, Piksi treba da ide, svi strucnjaci se slozili da je ovo bilo lose, kora i FSS da se menja.

 

Dobili bukvalno napisano sta treba na naslovnu, kao i uvek. 

Link to comment
20 hours ago, goofs said:

Znači dve arabijske kljusine i samoproklemovani srpski Maradona od 35 godina, i jedan koji samo prati burazera, ali uvređen što nije igrao. Pa i treba sve da uvek gubimo.

 

Sad treba da se jave Vlahović, Pavlović i Samardžić - nećemo da igramo ako Piksi ode!

 

Samoupravljanje u fudbalu 

  • +1 3
Link to comment

Niko i ne moze da tvrdi da ovo nije bilo lose, samo meni tu smeta narativ da je eto to sve krivica trenera. Taman posla da branim Piksija, ali on je samo jedna karika u celom lancu...

 

A mi kao narod uvek zelimo ili mislimo da je jednostavno, trener je kriv, zameni trenera i porblem resen. A mediji tu prednjace jer su placeni da se takvo razmisljanje propagira...

 

Kada im Lev bude izpricao, sta su, i kako su Nemci vratili svoj fudbal posle 2000-te na staze uspeha, i koliko je vremena i rada i promena i novih ljudi u savezu trebalo, i da to krece od fudbalske skole, kako se trenira, da sve selekcije igraju ist sistem itd, itd. ovi nasi ce da kazu hvala na razgoru pozovu srpskog Murinja i teraj dalje.

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, Cash said:

Spominje se i 1 Jokan. 

 

Ima li neki nefudbalski razlog koji sprečava Jokana? Bolje od njega ne da nema nego je čudo da ga već nismo potrošili. Po meni daleko iznad Muslina i vrv ne tako daleko od Antića.

Link to comment
9 minutes ago, Eleniko said:

 

Ima li neki nefudbalski razlog koji sprečava Jokana? Bolje od njega ne da nema nego je čudo da ga već nismo potrošili. Po meni daleko iznad Muslina i vrv ne tako daleko od Antića.

Pitaj kolegu Teda dali bi Jokan bio dobar izbor. Meni je Jokan gotivan lik al bojim se da bi utakmice pod njim bile slične onome u Qataru. 

Link to comment
4 hours ago, Arkadija said:

Bljuc javlja da iz FSS odlaze svi, sem Džajića :laugh:

Kako tu matoru budalu nije sramota?  Ili je on odavno izgubio koncept sramote.  Pa prvi je trebalo da podnese ostavku upravo on.  Po komandnoj odgovornosti ako nizbogcega drugog.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, harper lee said:

 

O, da, pogledaj samo tabloide danas. Vucic ne propusta prilike da iskoristi sentiment vecine stanovnistva a Piksi je trenutno najnepopualrnija osoba u Srbiji.

Ujeo ga je Piksi za srce kada je juce izjavio da se fudbaleri nisu tukli po ulicama Gelzerkirhena, zaoboravljajuci da se novi Rade Pasic nalazio upravo tamo u pratnji telohranitelja da osvetla ocu obraz braneci srpsku stvar.  Ili je Piksi mozda to namerno rekao.  Ako jeste, ima moj glas da ostane selektor.

  • +1 2
Link to comment

Mogao bi i Grof.  Ako nista drugo, elokventan je, sarmantan, i razume se u trenerski posao.  Nije bog zna sta, ali u Zvezdi je ostavio odlican utisak.  A izgleda i u Rusiji.

  • Haha 1
  • -1 4
Link to comment

 

2 minutes ago, Dimitrije said:

Ujeo ga je Piksi za srce kada je juce izjavio da se fudbaleri nisu tukli po ulicama Gelzerkirhena, zaoboravljajuci da se novi Rade Pasic nalazio upravo tamo u pratnji telohranitelja da osvetla ocu obraz braneci srpsku stvar.  Ili je Piksi mozda to namerno rekao.  Ako jeste, ima moj glas da ostane selektor.


nema veze sa životom tj sa istinom

 

izjavio je “Debakli su kad te neko dobije 7:0, kad ti pijančiš po Augzburgu i Minhenu, kad se tučeš na treningu… Toga nije bilo, to niko nije radio. 

 

nije piksi baš toliko glup, zna da bi u direktnoj konfrontaciji sa balavim sebi navukao onu istu ekipu koja je danas operisala na dorćol placu, a on ih poznaje još iz perioda kad su mu zabranili pristup na stadionu kluba čiji je bio direktor

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Dimitrije said:

Kako tu matoru budalu nije sramota?  Ili je on odavno izgubio koncept sramote.  Pa prvi je trebalo da podnese ostavku upravo on.  Po komandnoj odgovornosti ako nizbogcega drugog.

Džaja je siromah ucenjen. Od onog lajv privođenja, nema sumnje da bi on rado konačno pronašao vreme za unuka marka, ali mora da izigrava strašilo na sred septičke jame, tek nešto da sleti i da mu na značaju.

 

Na sramotu se on ne obazire još od prve polovine devedesetih kad je zgrnuo milione dok se čekao red za džak brašna. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...