Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Mediji javljaju da je Nedimovic podneo ostavku.

 

Po mom mišljenju, kada je već izabran, trebalo je da mu se uruči momentalni otkaz odmah posle žreba kada je članovima hrvatske delegacije rekao da mu žao što nismo sa njima u grupi da im objasnimo neke stvari.

 

To možemo mi navijači, a nezvanični predsednik saveza, nema pravo da se ponaša i provocira kao mi. Zato smo tu gde jesmo. Negativna selekcija. 

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

još kad mi mogao neke Nemce da pozove da igraju za nas, neke što nema šanse da vide njihovu repku.....srediće Vučić prijem

 

neke rezervne bekove/krila Darmštataa, Paderborna.....Ditrih Kurcmajster, Jens Šprahfeler tako nešto......pa da prodišemo

Edited by Ted
Link to comment

Ma neka privoli Pavlovića, ako još uvek nije ispunio uslov da ne može ni za koga sem za Nemačku. 

 

Inače, verovatno patka da se malo primimo i primirimo. Ovo je trebalo da bude pre EP. 

Link to comment
52 minutes ago, MiddleClass said:

 

Ma da. Prica se o Levu, a onda ce postaviti Bobijevog malog za selektora

 

Ne postoji bolje prica za podilazenje javnosti nego da postave nekog stranca za selektora. Win win za svakoga..

  • +1 3
Link to comment
53 minutes ago, Ted said:

još kad mi mogao neke Nemce da pozove da igraju za nas, neke što nema šanse da vide njihovu repku.....srediće Vučić prijem

 

neke rezervne bekove/krila Darmštataa, Paderborna.....Ditrih Kurcmajster, Jens Šprahfeler tako nešto......pa da prodišemo

Švajni se vraća fudbalu.

 

Kros se oprostio od repke, ali samo od Nemačke.

Link to comment

Ивић, Јокан и Иван Јовановић су вероватно међу пет најбољих српских тренера и сви су слободни тренутно. Једино што делује да ће онај који бира ићи на неко јаче страно име.

 

Лев ми делује преамбициозно али шта знаш, паре нису проблем јер 1 економскитигар.

Link to comment
12 minutes ago, Arkadija said:

Bljuc javlja da iz FSS odlaze svi, sem Džajića :laugh:

 

Ima smisla. Medijski kisobran ostaje a ispod njega ce se menjati razni politicki mediokriteti.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...