Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

4 minutes ago, palikaris said:

Projekat nacionalnog stadiona nema veze sa fudbalom nego sa klepanjem love, stotina miliona, mozda i milijardi, na presipanje državnih oara u privatne džepove. Prvo na gradnju stadiona (iznenađujuće, baš na zemljištu al dahre :rolleyes:) a onda, mogu da se kladim, malo po malo, za koju godinu tamo prelaze da igraju i zvezda i partizan, pa se oslobađa zemljište na autokomandi za nove kompleksetm, a tu će tek da bude mrča.

Ovo je za mene vec visa matematika.  Medjutim, sa stanovista obicnog glasaca, meni bi bilo neprihvatljivo da glasam za stranku koja se zalaze za gradnju izuzetno skupog stadiona u korist tima koji je izuzetno los, a istovremeno moje ekonomsko stanje nije sjajno.  Ovako bi na primer razmisljao prosecni glasac u SAD.  Mozda su u Srbiji porosecni glasaci  iznad ovakvog nacina razmisljanja, pa zbog toga i zasluzuju novi stadion.

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Jedna trivija.

 

Italija 1990. Grupa F. 

Engleska, Holandija, Irska, Egipat. 

 

Jedino je Engleska - Egipat dala pobednika (Engleska 1:0), a svi ostali mečevi su završeni nerešeno. Egipat jedini nije nastavio dalje. 

 

 

 

 

Link to comment
Quote

U pitanju su kapiten Dušan Tadić, najbolji strelac u istoriji nacionalnog tima Aleksandar Mitrović, vezista Sergej Milinković-Savić i prvi golman ekipe na Euru Predrag Rajković. 

 

sve sve, ali mrtvi mitrovic i sms koji nemaju snage za 10 minuta fudbala, kao nece da igraju dok je pixie tu.. a najjace sto se mitrovic buni, koji nije izlazio iz igre a po formi i spremosti, ne treba ni 5 minuta da bude na terenu..

  • Hvala 1
Link to comment

Zamislite da nam je neko rekao pre prvenstva da cemo izgubiti samo jednu od 3 utakmice u grupi, i da cemo primiti ukupno 2 gola na sve tri utakmice. Stavio bih jedno 5000e da cemo imati 6 bodova.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Ne bih se ja zaletao sa komentarisanjem, bar dok ne budemo imali meso na kome možemo da baziramo stav.

Uopšte se ne bih iznenadio da su igrači sve u pravu.

Hannibal Lecter Killer GIF

Link to comment

domaći "mediji" prednose da je Nedimović podneo ostavku

 

SNS kadrovi i ostavke su mi nespojivi pojmovi, tako da kontam da će da se kandiduje za predsednika :D

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...