Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Tipicna srpska posla: unapred gledamo kako sa dve izgubljene i jednu nereseno da prodjemo grupe. :isuse:

A drugde se kenja kako komsije redovno sere pa zavrse u dva finala SP i jednom na trecem mestu. Pa jebo te - igrajte svaku na pobedu. Makar pre utakmice da budu u takvom majndsetu.

  • +1 6
Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1658

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

2 minutes ago, dragance said:

Tipicna srpska posla: unapred gledamo kako sa dve izgubljene i jednu nereseno da prodjemo grupe. :isuse:

A drugde se kenja kako komsije redovno sere pa zavrse u dva finala SP i jednom na trecem mestu. Pa jebo te - igrajte svaku na pobedu. Makar pre utakmice da budu u takvom majndsetu.

 

Igraće, Piksi je car neargumentovanog optimizma.

Link to comment

Што рече човек горе видети под Португал који је са три бода прошао групу и на крају освојио еп. Штета што им се то не важи јер су имали само три бода у групи. Важно је мислити о свему и бити максимално сконцентрисан. Ако се отвори шанса да узмемо девет бодова сјајно, ако прођемо са три на неку гол разлику исто супер.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Tipicna srpska posla: unapred gledamo kako sa dve izgubljene i jednu nereseno da prodjemo grupe. :isuse:

A drugde se kenja kako komsije redovno sere pa zavrse u dva finala SP i jednom na trecem mestu. Pa jebo te - igrajte svaku na pobedu. Makar pre utakmice da budu u takvom majndsetu.

Pa mogu Hrvati da igraju svaku na pobedu kada u veznom redu imaju Modrica, Kovacica i Brozovica.  Ne da to (samo) mi nemamo, nego retko ko ima takve majstore.

Link to comment

Osim Modrića i Joška Gvardiola imamo približno iste talente, samo što se naši ne trude da ojačaju/napreduju, nego uvek nazaduju kako sazrevaju. Imamo gomilu omladinskih svetskih prvaka; ko je od njih napredovao u ozbiljnu igračinu (a mogli su)?

  • Haha 1
Link to comment
On 8. 6. 2024. at 18:39, Nikodije said:

"Rajković dodaje ka Vlahoviću"

 

Hehe

Direktan fudbal

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Dva poraza i jedno nerešeno ≠ 3 poena

 

Nakon pustanja treceg dalje, i prosirenja broja ucesnika. UEFA bi trebalo i da daje 1 bod za izgubljenu, da i ovi sto gube imaju sansu za prolazak dalje

Link to comment
6 hours ago, JohnnyD said:

Zamisli, ta ista Svedska je plasirana iznad nas na FIFA rang listi, pa smo ih pobedili 3:0. Ok je, mrzimo Piksija jer je pajtos sa Vucicem, al daj malo realnosti u komentarisanju, sta je vise Srbija mogla da uradi na tom mecu od pobede od 3:0 nad na papiru jacim protivnikom? Da im skinemo gace i naguzimo ih na sred stadiona?

Pa ništa ja nisam rekao kontra pobjede.

Za istu svaka cast.

Samo sam komentirao da je unatoč ta tri gola, obrana prilično loša i neuigrana i da protiv ekipa ranga iznad Švedske može biti prilično gadno.

 

Link to comment
3 hours ago, dragance said:

Osim Modrića i Joška Gvardiola imamo približno iste talente, samo što se naši ne trude da ojačaju/napreduju, nego uvek nazaduju kako sazrevaju. Imamo gomilu omladinskih svetskih prvaka; ko je od njih napredovao u ozbiljnu igračinu (a mogli su)?

Mislio sam na vezni red.  Tu su superiorni i neprikosnoveni.  Secam se kada su u Kataru izbacili Brazil, posle izjednacenja njihov vezni red je uzeo loptu i nije je ispustao.  Brazilici su trckarali oko njih bezuspesno i totalno isfrustrirano.

 

U nasem veznom redu imamo samo Gudelja, koji je razarac a ne kreator, i Ilica koji ima potencijal i ozbiljno obecava.  S druge strane, Maksa, Lukic, Mijailovic i ne znam ko jos igra su niza kategorija.  Kada stavi SMS-a u vezu, covek se izgubi, jer em je spor, em je slab u igri bez lopte, em mu radne navike nisu na visini.

  • +1 1
Link to comment
On 13. 6. 2024. at 17:35, JohnnyD said:

 

Nakon pustanja treceg dalje, i prosirenja broja ucesnika. UEFA bi trebalo i da daje 1 bod za izgubljenu, da i ovi sto gube imaju sansu za prolazak dalje

Danas bismo pljuvali po tome

Link to comment

Remi sa Dancima nas šalje u 1/8 finala, pod uslovom:

 

1. Mađarska - Škotska X

 

2. da Španci dobiju Albaniju, a da Hrvatska ne dobije Italiju u poslednjem kolu.

 

3. Uslov svih uslova.

Engleska - Slovenija (pobeda ENG sa minimum dva razlike) ili minimalan poraz Slovenije, uz naš remi sa barem dva data gola više od datih golova Slovenije u duelu sa Engleskom. 

 

Imali bismo, pre našeg termina odigrane i utakmice grupe D, ali pobedom Austrije nad Poljskom, za nas scenario sa X-om ne igra. Isti je slučaj i sa E grupom, dok je u F grupi sve otvoreno i igrao bi nam za početak remi Gruzije i Češke. Ali čekati, sa samo dva boda 24h kasnije utakmice, da li prolazimo - mislim da je to težak SF scenario. 

 

Nada umire poslednja da će se Piksi otrezniti i uvideti da nemamo šta da tražimo sa dva napadača od početka meča. 

 

                           Rajković 

                          Tri pozadi

                       Lukić - SMS - Ilić 

Živković                               Mladenović

                             Tadić 

                           Mitrović 

 

Nije moj sastav, već Piksijevi miljenici u manje tragičnoj formaciji. Iako, sam pobornik ideje da bi i za nas i za same Mitrovića i Tadića bilo bolje da krenu sa klupe ili da se ne skidaju uopšte. Stoga sam i naveo pre mesec i po da bi nam Mitrovićev izostanak bio jedan od većih pojačanja.

 

 

Sanak pusti: 

 

                           Rajković 

                          Tri pozadi

                       Lukić - SMS - Ilić 

Živković                               Mladenović

                         Samardžić 

                           Vlahović 

 

 

Nadam se da se Piksi seća da nas je ova Danska razmontirala pre dve godine u prijateljskoj 0:3. Mislim da je i tada počeo sa dva napadača i da smo bili konkurenti prvih 15 minuta. Ipak, Danci su u padu od tada. Možemo ako prvo sebe pobedimo. 

 

Edited by Pokojni Zvonce
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...