Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Mnogo bolje drugo poluvreme nego prvo. Lukić je bio dosta slab i ulazak Gudelja je tu malo poboljšao, a optimum je bio kad su ušli Tadić i Kostić.

 

Opet, dali smo tri gola, ali nismo bili baš impresivni. Lako su Šveđani ulazili u prilike i poluprilike, ali ih nisu koristili, dok smo mi iskoristili nesigurnosti njihove odbrane, koja je daleko od neke impresivne.

  • +1 1
Link to comment

neka drhte englezi :happy:

- fina pobeda protiv ne baš miki maus ekipe, repke koja ima igrače u jedinstvu iz mančestera, totenhemu, forestu, novom zamku, dok mi imamo samo jednog, lukića u celoj šunki :D

Link to comment

Nisam gledao.  Zaboravio sam. (Da je Zvezda u pitanju, ne bih zaboravio ni pripremnu utakmicu protiv kiparskog treceligasa.)  Citam izvestaje sa utakmice i neku neverovatnu statistiku: posed lopte 63-37% za Svedsku; sutevi 20-8 za Svedsku, od toga u okvir 9-4 za Svedsku; korneri 10-0 za Svedsku; tacna dodavanja 578-315 za Svedsku.  Srbija prednjaci samo u broju prekrsaja 15-12.  Kako smo sa ovako losom statistikom zabili 3 a primili 0?  Da nije kao na utakmici Zvezda-Partizan gde je Zvezda imala slicnu statistiku a jedva izvukla 2-2?

Link to comment
Just now, dragance said:

Drhtiš li Gorane Južnokapijeviću?

Draganče :heart:

  • -1 1
Link to comment
23 minutes ago, Dimitrije said:

Nisam gledao.  Zaboravio sam. (Da je Zvezda u pitanju, ne bih zaboravio ni pripremnu utakmicu protiv kiparskog treceligasa.)  Citam izvestaje sa utakmice i neku neverovatnu statistiku: posed lopte 63-37% za Svedsku; sutevi 20-8 za Svedsku, od toga u okvir 9-4 za Svedsku; korneri 10-0 za Svedsku; tacna dodavanja 578-315 za Svedsku.  Srbija prednjaci samo u broju prekrsaja 15-12.  Kako smo sa ovako losom statistikom zabili 3 a primili 0?  Da nije kao na utakmici Zvezda-Partizan gde je Zvezda imala slicnu statistiku a jedva izvukla 2-2?


Од броја шутева меродавнији податак је такозвани xG илити ‘очекивани голови’ а ту стојимо боље 1.51 - 1.97

 

У суштини већина тих њихових шутева нису биле неке велике шансе, мада је Рајковић чињеница имао и неколико јако добрих одбрана. 

 

Имали су иницијативу од првог минута и отуд посед и корнери и свако нису заслужили 0-3 пораз (који је чак могао да буде и убедљивији) али сува статистика ипак вара.

 

Ми смо изненађујуће били опасни у контрама, генерално смо висока и спора репрезентација, док Митар, Влаховић и СМС свакако нису тројка за убитачне контранападе али ето, помогло нам је и то што су Швеђани у одбрани изгледали онако како обично ми изгледамо. Нажалост Данска је доста озбиљнија и дефанзивно квалитетнија екипа од Шведске тако да ће тешко ово пролазити против њих, но ајде то је тек трећа текма, треба ићи корак по корак, прво Пиксе да измалтретира Саутгејта, па ћемо лако.

Link to comment
2 hours ago, SNARC said:

Ostaje samo da vidimo koju muziku da organizujemo za docek..Da li Yu grupu ili sestre Barudzija

 

Blažu, naravno, a posle ide vozić na "Igra rokenrol cela Jugoslavija".

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

puno sreće rajkoviću i momcima, navijaćemo koliko se bude moglo

 

bolje od njih nemamo a nismo pičke

 

 

  • Haha 2
Link to comment

Шта мислимо који тим ће да изведе Пиксе против Енглеза?

 

На голу сад трипујем да је можда и у благој предости Рајковић. Можда и негде није фер према ВМС-у да га издува због једне добре партије Рајковића у пријатељској али шта ћеш јбг.. Све у свему то је вероватно 50-50

 

Тројица назад, Миленковић и Павловић су сигурица, трећи вероватно Вељковић, не верујем да ће да гурне овог Стојића у ватру ал шта знаш.

 

Десно је реално Живковић закуцан, лево је тешко проценити на основу ових пријатељских, Костић је играо минимално, Младеновић играо добро и асистирао, није немогуће да он добије предност, још једна 50-50 вероватно

 

У средини зависи од формације, ако буде с два шпица онда капирам Гудељ који је свакако сигуран, плус Лукић или СМС. Лично бих ставио Лукића јер са СМС-ом на тој позицији против Енглеског везног реда се не би сјајно провели. Није ни да је Лукић нека играчина али бар трчи много више од њега.

 

Та нека десетка да кажемо ту почиње Тадић реално, блага конкуренција му је СМС али тешко.

 

И ако буду два шпица Влаховић и Митровић то је јасно. Ако се одлучи за једног што не делује да ће бити случај, могуће чак и да је Влаховић у предности али свакако делује да ће играти обојица.

 

Дакле

 

                   Рајковић/ВМС

    Миленковић Вељковић Павловић

Жиле Лукић Гудељ Костић/Млдновић

                           Тадић

                  Влаховић Митро

 

 

У случају једног шпица СМС уместо Дуће/Митра

  • +1 1
Link to comment

pikseta je igrala sa nekom čudnom 5-3-2 formacijom veći deo protiv švedske, zar ne

 

/ili sam uvek kad sam pogledao na tv a to svakako nije cela tekma video 5 igrača pozadi i to još skoro u liniji/

Link to comment

Па да то је стандардна Пиксијева формација, кад се бранимо то изгледа као 5-3-2 што је био добар део меча са Шведском.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...