Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Nedavno je selektor boravio na Kipru kako bi se uverio E moj Pizone, kakve ti pajsere dovodis u reprezentaciju!
Da ne poveoruješ kakva ćemo još iznenađenja dočekati od našeg Pižona, majstora trenerskog zanata...
Link to comment

Čudi me da ne zove Kaluđerovića.Više nego što bi me čudilo da ga pozove :lol:Al mi zaista nemamo napadača.Ili Kleversona lepo da pozove da mu onaj pasoš ne zvrji bezveze.

Edited by Yoshihatsu Kawaguchi
Link to comment

gledal ko spektakl iz stare pazove? tolstoj gosti blatera i platinija. tu je cela svita : ssmarkovic, lakovic, mali palma jovic iz pazove.. nece ga ovi majci nas izbacivati iz takmicenja posle vecerasnje gozbe.

Link to comment

Pogledao vesti i kratku reportažu, i moram istaći i podvući da sam zadovoljan činjenicom da su zadrigla krimi goveda iz UEFA i FIFA zadovoljna delanjem zadriglih krimi goveda iz FSS, te da će se kriminalne delatnosti i dalje uspešno obavljati dvosmerno, na obostrano zadovoljstvo i u obostranom interesu.

Link to comment

Strahota!Klasicno dokazivanje moci, - sad kuca fudbala kosta 15 Milki Evrica :o Talovi na kvadrat + bahacenje. Mada, s obzirom da plasman i u baraz visi o koncu...ima nade da mu vidimo ledja.

Link to comment

Najbolje što država može da uradi je da ukine finansiranje FSS. Dakle, da doslovno dela u skladu sa instrukcijama FIFA i UEFA o nemešanju politike u sport. Nula dinara u budžetu za 2012.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...