Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

2 minutes ago, dragance said:

biće repriza sa Euro 2000, samo što ćemo početi porazom od 6:0.

 

Znači

 

On 31. 5. 2024. at 22:45, Mindaugas Žukauskas said:

IMG-a1cb806120c2edb646f2c223b500390a-V.j

 

 

 

  • Haha 3
Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Previše igrača koji čašćavaju svojim prisustvom, glavni igrači su nam u Turskoj i Arabiji sa razlogom. Ako pođemo sa trilingom Mitar-Tadija-Sergej onda smo ga stvarno ispušili, jednostavno ti momci ne mogu zajedno da igraju, bilo je to teško pokriti i u ranijem periodu kad su bili mlađi, a sad je nemoguće pa sve da imaš Kantea i Makelelea iza njih. A mi iza njih imamo šuplju odbranu sa ving bekovma koji su u stvari krila. Ne znam šta bih rekao, mislim da Pikseto nema kapacitete da prevaziđe ovu krizu i da bi eventualni prolaz grupe bio skup sretnih okolnosti ili trenutak inspiracije našeg napada. Nadam se da će protiv Engleza da krene malo zatvorenije, izbušiće nas sa krila i iz drugog plana u ovakvoj formaciji.

Link to comment

Sumnjam da je sve do Piksija. Mi jednostavno nemamo nikakve igrače koji vrede neki kurac bilo gde. 

  • +1 8
Link to comment

Englezi mogu da nam daju 5 onakvih golova kao što je pao prvi gol i još 7 kao što je pao drugi gol. 

 

Takođe, verujem da su slike osakaćenih Austrijanaca obišle Evropu i da ćemo biti okarakterisani kao kostolomci. 

 

Jedino što je bilo dobro juče je period od njihovog drugog gola do kraja poluvremena.

  • -1 1
Link to comment
3 hours ago, Jesper23 said:

Previše igrača koji čašćavaju svojim prisustvom, glavni igrači su nam u Turskoj i Arabiji sa razlogom. Ako pođemo sa trilingom Mitar-Tadija-Sergej onda smo ga stvarno ispušili, jednostavno ti momci ne mogu zajedno da igraju, bilo je to teško pokriti i u ranijem periodu kad su bili mlađi, a sad je nemoguće pa sve da imaš Kantea i Makelelea iza njih. A mi iza njih imamo šuplju odbranu sa ving bekovma koji su u stvari krila. Ne znam šta bih rekao, mislim da Pikseto nema kapacitete da prevaziđe ovu krizu i da bi eventualni prolaz grupe bio skup sretnih okolnosti ili trenutak inspiracije našeg napada. Nadam se da će protiv Engleza da krene malo zatvorenije, izbušiće nas sa krila i iz drugog plana u ovakvoj formaciji.

Nije ovo kriza, to je realnost. Mi imamo reprezentaciju koja je negde ispod 15. mesta u Evropi.

 

U PL imamo jednog igrača, koji je manje-više nebitan za igru, i rezervnog golmana. U Primeri slično , rezervni golman i 2 zadnja vezna. U Bundesligi imamo jednog štopera, jedino u Italiji imamo igrače koji nešto ozbiljnije igraju.

 

Kad na to dodamo selektora prilično skromnog znanja, dobijemo jednu vrlo ograničenu reprezentaciju kojoj je plasman na SP ili EP uspeh.

 

Ponadao sam se posle Lisabona da konačno nešto može da se uradi, ali su Katar i kvalifikacije ubile tu nadu.

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, dragance said:

Sumnjam da je sve do Piksija. Mi jednostavno nemamo nikakve igrače koji vrede neki kurac bilo gde. 

 

Tačno, nikad lošiji individualni kvalitet. Bukvalno nikad u istoriji.

Doduše, nije ni Piksi da odskače, al bar se ne predaje bez borbe i očito to ume da prenese na ekipu.

  • +1 1
Link to comment

Homer Simpson Thinking GIF

6 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

smislice pixi nesto do pocetka. 

 

mmw

 

Link to comment

Јбг сад испада да смо Лихтенштајн квлитетом, не треба баш ни претеривати. Чињеница је да немамо играче у најјачим европским клубовима али готово сви играју у солидним екипама уз пар ових који су отрчали за парама у Арабију али су и тамо ако ништа међу најбољима у лиги.
 

Рецимо по трансфермаркету (који је само нека замишљена вердност на папиру но опет може да послужи као некакав индикатор) наша репка је 18. на свету, док смо с друге стране на фифиној ранг листи 33. Шта је ближе истини од та два видимо и сами али већи проблем од недостатка квалитета је начин на који играмо и тај наш погубан фудбалски менталитет. Не помаже ни струка која је у расулу као ни сам селектор који је далеко од озбиљног стручњака.

  • +1 4
Link to comment

Tim kome glavni igraci igraju rekreativni fudbal u Arabiji, pa jbt. o cemu pricamo.

 

Ja da sam selektor njih prve nebi pozvao, pa makar mi igrali klinci iz domace lige...

 

Na istom stadionu nam je Argentina na SP dala 6 komada, laganih, tako da protiv Engleske ocekujem min 5.... :D

  • +1 1
Link to comment

Генерално се слажем за Арабију и мислим да би Влаховић(ако иг са 1 шпицем) и Самарџић/Илић требало да буду у предности у односу на ову двојицу. Посебно се то односи на Сергеја који ионако одувек игра скромно за репрезентацију. Али као што рекох ако ништа бар нису отишли тамо да отаљавају на макс него су се испоставили као понајбољи од многих звучних појачања и у одличној су форми колико год сумњивог квалитета лига била у питању.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...