Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Ова текма сигурно обара неки рекорд у броју разних прекида, ситних фаулова, ‘повреда’ и минута у којима се не игра на једној пријатељској утакмици.

  • +1 2
Link to comment

kako bi primili jedno 5 laganih komada da je sa druge strane neka krstena reprezentacija.

pixi bio veliki fudbaler a ovako los trener.

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Ayatollah said:

Šta Sergej igra, to ni on ne zna...

 

I tako već 7 godina

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

neka izgube sve prijateljske sto se mene tice, samo neka odigraju euro dobro

Link to comment

Austrija (Slovenija) - Srbija 2:1

 

Slovenija - Jermenija (Srbija) 2:1

 

 

  • Wub 1
Link to comment

Ово је у солидној мери личило на утакмице са Мађарском, они дају голове и побеђују, ми ту као нешто играмо, морални смо победници, ‘нисмо заслужили пораз’ и тако то. Не видим да ће другачије бити и на првенству.

Link to comment

Mi možemo da budemo samo oralni pobednici kada nam preko puta stane neka iole organizovana ekipa

  • Haha 1
Link to comment

U principu, obe ekipe bezopasne u drugom delu, bez neke veće šanse osim one austrijske koju je skinuo VMS uklizavanjem. Dosta je ritam utakmice bio razbijen brojnim izmenama, što se i očekuje u prijateljskim mečevima. Mi smo kao imali nešto više supstance na sredini od Austrijanaca u drugom delu, ali je sve to jalovo i ne donosi neku prednost protiv ovakvih ekipa. Deluje kao da na sredini imamo puno igrača sličnog kvaliteta, pa je lutrija koga ćeš da ubodeš da ima dan.

 

Niko nije ostavio neki posebno pozitivan utisak, osim Pavlović borbenošću, ali to je već konstanta, i donekle Živković. Sa druge strane, dvojac iz Al Hilala se vidi gde igra, i biće sve očiglednije. SMS uopšte nije takav majstor fudbala koliko sebi dozvoljava u igri, i od njega više štete nego koristi, Mitrović sve sporiji. Dodao bih i da mi se Milenković sve manje dojmi kako vreme prolazi, da imamo nekog stabilnijeg u odbrani, ne bi mi bio ni druga rezerva.

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Mi bismo se revitalizovali kao ekipa kada bi u prvi plan bili gurnuti Samardžić, Ilić i Vlahović, a Tadija i dva Arapa seli na klupu, ali od toga nema ništa, Piksi ga meri po starim zaslugama.

Link to comment

Izgledalo je na pocetku da ce da bude "burka" ali uspeli smo da se saberemo.  Poraz od 2-1 je realan.  Austrija je ipak bolji tim jer igraju modernije, brze i jednostavnije.  Mi nemamo mnogo dobre igrace, ali ozbiljno nam nedostaje dobar selektor.  U ovom sistemu koji Piksi forsira (jer drugi ne zna), tesko da mozemo da pobedimo reprezentacije iz 3. ili 4. sesira.  Piksi, na zalost, ne ume da promeni sistem.  Fali mu znanje, kreativnost i inteligencija koju trener treba da poseduje.  Njegova pocetna godina sa reprezentacijom bila je uspesna zahvaljujuci prevashodno fantasticnoj formi Tadica i Mitrovica.  Posle toga, pocelo je tuc-muc, pa lagan pad i sada je tim usao u seriju poraza i losih rezultata od prosecnih i ispod prosecnih reprezentacija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...