Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

1 minute ago, Pantelija jr said:

Gledam u kafani, pa je tv na pola kilometra… ko je ono prvo opuco glavom? Ono u stativu?

 

Spajić

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Samo da nam je skrpiti bar malo odbramu, ovo je bas tuzno. Ne kontam toliko forsiranje Veljkovica

Link to comment
2 minutes ago, Pantelija jr said:

Gledam u kafani, pa je tv na pola kilometra… ko je ono prvo opuco glavom? Ono u stativu?

Onaj odbitak iz te blizine je bilo nemoguće da ne završi u golu, pogodio je takav ugao kao da se svojski potrudio da promaši

Link to comment
16 minutes ago, ubibobi said:

E to nam treba dok pratimo A tim

 

Screenshot_20240604_211646_Chrome.jpg

Ha, ha, ha.  Zeza me spell-checker na tabletu.  Moram da predjem na leptop.

Link to comment

Čak su i reklame nikad gore i neinventivnije. Potpuni fijasko nas očekuje

Link to comment

Austrija ima ubitacnu tranziciju.  Brzi su, igraju jednostavno i ostro.  Sve sto nama ne odgovara.  Sabrali smo se posle drugog gola i od tada zaigrali bolje.  Dve sanse, gol smo zabili, a Austrija nije usla u sansu od drugog gola.  Srednji red nam je bas los.  Spori, lose dodaju, kada pokusamo da krenemo u tranziciju (Zivkovic), niko to ne isprati.  Dobro je sto smo krenuli u preskakanje sredine posle drugog gola.  Bolje smo zaigrali.  Ko je onaj nas lipicaner sa brojem 20 na majci?  Nasa sedmica se mnogo trosi a nema neki ucinak.  On je centarfor, treba da bude pretnja njima a ne nama kada izgubi loptu kada je okrenut ledjima protivnickom golu. 

Link to comment

cemu se mi  nadamo na evropskom.

pa isto igramo kao na svetskom tj veze nemamo

  • Haha 1
Link to comment

Pomislio sam da je Austrija dobra ekipa, ali oni samo napaljeni, a foliranti, pogotovu ono Vime. Mi smo proigrali cim je Maksimovic izasao. 

Link to comment

E sad su gotovi… procitao ih je mister i sa ove dve izmene i Kosticem od 85og, odigracemo dosta bolje u drugom poluvremenu. 
 

ps. Primili smo golove iz nasih gresaka

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...