Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mladi U19 se kvalifikovali na EP (trener Govedarica). Igrali su protiv Velsa i izgubili 3-2 zatim su dobili Moldaviju (5-0) i Norvesku (3-0). Na zadnjoj utakmici sva tri gola je postigao Nenad Lukic. Odakle je taj?

Link to comment

dobra je to generacija.ako djuricic bude igrao na evropskom mislim da mogu da osvoje.i mijailovic iz zvezde bi mogao biti pozvan, iako je mladji godinu dana (nastasic je clan ekipe, iako je 1993. ).cosic je kapiten.

Link to comment

Ma znam da je isti, nego sam tu prvo proverio gde igra, ali izgleda da oni to bas ne azuriraju. Otud ta greska da je jos u Partiznu.

Link to comment

Ne da ne azuriraju, nego verovatno nisu menjali od kad su postavili. Odem ja da pogledam ove klince koji igraju U17 turnir, vise od pola ih nema na tom spisku. Isto vazi i za ove U19...

Link to comment
Izgleda da je otisao u Bugarskuhttp://www.transfermarkt.co.uk/en/nenad-lukic/profil/spieler_94322.html
Decku ce skociti cena, to je sigurno.Licno, doveo bih ga u Zvezdu u roku od odma'. A sajt je sto napisa Adasevic :isuse:
Link to comment

Nedavno je selektor boravio na Kipru kako bi se uverio u formu Miljana Mrdakovića, napadača Apolona. Sada ponovo pakuje kofere...- Vidim da Ranko Despotović igra sjajno u Sekundi, do sada je postigao 16 golova za Đironu. Minulog vikenda je dao tri gola Selti. Želim da ga vidim na delu, ja ili neko od saradnika... :isuse: E moj Pizone, kakve ti pajsere dovodis u reprezentaciju!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...