Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

zar nije italija na nekom prvenstvu prosla sa 3 neresene, ili bese dva boda, ne secam se vise.

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Posted (edited)
3 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

zar nije italija na nekom prvenstvu prosla sa 3 neresene, ili bese dva boda, ne secam se vise.

Italy proceeded through the group Stage in 1982 with three draws due to one more goal scored and ended up winning the World Cup.

 

Mada je ovo što je analizirano sa poslednja 2 Eura relevantnije, ali je i to dosta mršav statistički uzorak, plus pretpostavlja da možemo da pobedimo nekog (3 nerešene nema šanse, pa samo će Hojlund da nam zabode het-trik).

Edited by papapavle
Link to comment
36 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

hojlund 🤣

 

ti si sigurno ispao sa pl topika

Možda jesam, možda samo imam oči i malo zdravog razuma. Ajd u deset marke da će Danci da obrišu pod sa nama?

Link to comment
Posted (edited)

ae

 

neka bude 20 usdt-a

 

jebes marke

Edited by Mr.Mxyzptlk
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
9 hours ago, papapavle said:

Možda jesam, možda samo imam oči i malo zdravog razuma. Ajd u deset marke da će Danci da obrišu pod sa nama?

Ja se sjećam kako su oni davne 1984 obrisali patos  još sa onom našom velikom reprezentacijom u Francuskoj 5:0 poslali umiranje u ljepoti fudbala u penziju mi sa nevjericom gledali šta nam se dešava, tako da me ni sad ništa ne bi iznenadilo.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)
Quote

"Svi startuju od nule, imaju šanse. Idemo po krak, učinićemo sve da se kandidujemo za drugi krug. Kasnije, fokus će ići ka sledećem protivniku. Tražiću maksimalan fokus, radićemo pored defanzivne taktičke stvari, obratiti pažnju na fizičku prednost, angažovanost mora da bude maksimalna. Nemam sada ambulantu, kao pre dve godine", poručio je Dragan Stojković.

 

"Niko na spisku nije zbog dobre frizure, vez zbog kvaliteta. Drago mi je da imamo igrače iz domaće lige, druge koje pratimo i verujemo u njih, nadam se biće deo tima. Nikome vrata nisu zatvorena, čak i oni koji nisu pozvani, biće na našem skeneru. Jasno je da odluke donosim samostalno, valjda je to jasno", pojasnio je Stojković.

 

Srbiju pre Nemačke očekuju dve prijateljske utakmice.

"Kad nosite dres i vodite reprezentaciju, odgovornost je velika. I to prema navijačima, ljudima koji dolaze da vas podrže..."

 

"Odluke donosim pod punom odgovornošću i čiste savesti. Bitan je tim, radili smo na poslednjim treninzima pomeranja i principe poslednje linije. Radićemo te detalje tokom narednih dana..."

 

Privodeći konferenciju kraju, Stojković je istakao:

"Ovo je velika šansa za nas, nadamo se da će Srbija biti na očekivanom nivou."

I na insistiranje novinara:

"Potpisao bih da se nađemo među osam najboljih. Bio bi to veliki uspeh, smejali su se Grcima 2004. Ako pomislite da ste bolji od nekog morate biti koncentrisani na sebe, svoj rad. Niko od igrača nije me zvao da pomeri dolazak, da se požali na povredu... Verujte, biće Srbija na nivou u Nemačkoj!"

 

Sve dobili dabogda!

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
14 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

zar nije italija na nekom prvenstvu prosla sa 3 neresene, ili bese dva boda, ne secam se vise.


1982. na SP, ali tada je pobeda vredela dva poena.

 

Portugal je 2016. prošao grupu sa tri remija (i posle osvojio), no sa tri remija opet imaš gol-razliku 0, što je ovo što johan priča.

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

"Niko na spisku nije zbog dobre frizure"

 

Gudelj:

 

cover4_new_1200x768.jpeg

  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

biće Srbija na (svom prim.Valk) nivou u Nemačkoj!

Toga se i plašimo.

Link to comment

Sad sam čuo zanimljiv podatak da Hrvati večeras 13.put zaredom imaju igrača u finalu LŠ i to su uglavnom bili vezni igrači. Baš bih voleo da vidim podatak kada je poslednji put neki srpski veznjak igrao finale LŠ. Mislim Stanković 2010, a pre njega verovatno Jugović 96. To je osnovna razlika između dve reprezentacije.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

osnovna razlika je što mi nismo genocidna reprenzetacija :tongue:

Edited by Ted
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...