Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

bila i slika ulaznice u nekim našim novinama.

Oni su se nаšli nа tribinаmа uprkos zаbrаni UEFA, štаmpаnoj čаk i nа ulаznicаmа, dа "pristаlicаmа Srbije nije dozvoljen ulаz nа stаdion"!
Novosti Edited by steins
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

šta je sledeće? srpski fudbaleri ne smeju da se pojave na stadionu? ajde da sue napravili neko sranje pa i da kažeš da treba da nas izbace jer smo idioti onako genetski, ovo je već smejurija.

Link to comment

Jbt, ja sam mislio da se sprdate. :isuse: Kakve su ovo gluposti, majko mila. Jel' UEFA ili estonska kuca fudbala™ odobrila ovu genijalnu akciju ili je lokalna policija preuzela stvar u svoje ruke?

Link to comment

A šta ako sam pošteni navijač rep. Estonije pa mi na poluvremenu dođe muka od moje reprezentacije i naprasno odlučim da podržim evropske BrazilceTM, lepršave Orlove? Ako se išlo preko saveza i tih "povlastica" onda priča ima smisla, ovako, ispada da te kažnjavaju ne čak ni za verbalni već za misleći delikt (ako je delikt navijati za nekog). Diskriminacija na osnovu emocija. UEFA. :fantom: A da ih proglasiš rasistima, šovinistima, diskriminatorima ilištaveć i tražiš zaštitu od Suda u Strazburu odmah bi izbacili Savez zbog "upliva politike" <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...