Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Fudbalski savez Srbije i srpski fudbal u globalu mogao bi da doživi novi težak udarac - možda i najteži - posle saznanja da su pojedini uhapšeni navijači kod sebe imali karte i propusnice izdate od strane srpske "kuće fudbala"! Tako bar tvrdi šef tamošnje policije Einar Lilo, koji je izjavio da je tokom akcije policije na tribinama "Le Kok Arene" za vreme meča Estonija - Srbija uhapšeno 72 navijača zbog transparenata, među kojima je sporan bio onaj sa porukom "Sloboda ili smrt", koji je uostalom i bio razlog intervencije organa reda. Pored srpskih navijača, "orlove" je bodrila i grupa estonskih Rusa.Srpska fudbalska organizacija nije učestvovala u organizaciji puta navijača u ovu baltičku državu, to je jasno, međutim, UEFA će sigurno tražiti obrazloženje od zvaničnika našeg saveza u vezi sa propusnicama koje su pronađene kod uhapšenih navijača, odnosno na koji način su one dospele u njihov posed. Izvesno je, dakle, da ćemo u najskorije vreme ponovo biti predmet pojačane pažnje disciplinaca Evropske fudbalske unije zbog događaja u Talinu.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Pa valjda su uhapsili sve navijace Srbije jer prosto nisu smeli da budu prisutni? :unsure: Ne znam, ali ako se izpostvi tacnim da su imali propustnice FSS-a, onda moz svasta da bude :o

Link to comment
Pa valjda su uhapsili sve navijace Srbije jer prosto nisu smeli da budu prisutni? :unsure: Ne znam, ali ako se izpostvi tacnim da su imali propustnice FSS-a, onda moz svasta da bude :o
Znaci niko ne sme da navija za Srbiju na gostovanjima? Ni ti estonski Rusi? Pre ce biti da su ih apsili zbog tih transparenata, pa ih onda trkeljisali da vide kako su dosli do karata.
Link to comment
Možda je pisalo smrt fašizmu. I to bi im bio prst u oko
aferim.govna, jesu li brojali koliko je bilo keltskih krstova koje su okacili njihovi navijaci?
Link to comment
Pa valjda su uhapsili sve navijace Srbije jer prosto nisu smeli da budu prisutni? :unsure:
Znaci niko ne sme da navija za Srbiju na gostovanjima?
E ovo i mene zanima. Danas mi je na poslu neko ispričao sumanut podatak da je na ulaznicama pisalo da ukoliko si navijač Srbije, nemaš pravo ni da uđeš na stadion. Da li je moguće da UEFA zabranjuje srpskim navijačima da gledaju tekmu na gostovanju (bez obzira da li su preko FSSa stigli)? Meni je to neverovatno ali ako je dotle došlo onda jbg. Edited by McCabe
Link to comment

Ja sam procitao da savez ne sme da prodaje karte navijacima, ali oni mogu da ih kupe direktno od organizatora. Ne verujem da postoji tavka vrsta zabrane

Link to comment
E ovo i mene zanima. Danas mi je na poslu neko ispričao sumanut podatak da je na ulaznicama pisalo da ukoliko si navijač Srbije, nemaš pravo ni da uđeš na stadion.
Ne razumem estonski ali su prikazali karte i na svakoj je pisao nesto i bila je rec Srbija :Dkazu da pise upravo to sto si rekao i kao uzimali im salove, zastave i cak i salove na kojima je pisalo Estonija - Srbija i jucerasnji datum a koje su kupili ispred stadionatako kazu....a onda kazu da su ih izbacili sa stadiona bez nekog posebnog razloga pa su nasi ukapirali da su ih uhapsili jer nisu imali pravo da budu na stadionu?!jebe lud zbunjenog Edited by Далибор
Link to comment

Brate mili pa to se zove fašizam, a ne prevencija nasilja. Mislim, nije da planiram da pređem koju hiljadu kilometara da bih gledao Pižonove zamisli ali što mentoli jednostavno nisu izbacili repku posle Đenove iz daljeg takmičenja umesto što će ovako maltretirati i običan svet?

Link to comment

Valjda savez ne bi smio da vodi navijace niti da im kupuje karte. Nikad do sad, bilo da su klubovi ili reprezentacije u pitanju, nisam cuo za ovakve zabrane. Doduse bilo je slucajeva da niko sa pasosem drzave iz koje je kaznjeni klub ne moze da kupi kartu na blagajni.

Link to comment
Pa bilo bi objavljeno da je takav slucaj i ovde. Ne sumnjam da bi ruznal, sos i drustvance jedva docekali da trube o tome
pa bilo je na drugom RTS dnevniku, B92 i na na SOSu u nebojsinoj emisiji
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...