Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

10 hours ago, *edited by mod said:

Izliv SNSa u mozak. Bukvalno može da sanja klupsku karijeru Nemanje Vidića.

Pa nije samo klupsko postignuće kad te smatraju za jednog od najboljih defanzivaca ikad.

Angry Football GIF by Manchester United

 

 

 

Ovo je snimak Pikseta od pre par meseci, ali evo opet mi ripio pritisak kolko me nervira. 

 

 

  • +1 4
Link to comment

Malo morgen bi se Piksi cimo iz Japana da je moro da igra s Trisovicem, nadimenjakom Kovacevicem i Rukavinom 

A ni u svojim najboljim danima nije bio bolji od Dejoa, Hadzija, Stoickova, Prosineckija, Bobana i nikad ne bi uzeo ni jugoistocnoevropsku zlatnu loptu

Stavise, nije bio ni u top 50 trekvartista svog vremena, on je bio samo prehajpovani pravoslavni Lajos Detari

Da ljubi kurac zalizanom titogradjaninu za rezantni pogodak u gvozdjuriju koji je u narodu ostao zapamcen kao veca tragedija od pogodjene gvozdjurije 8 leta ranije

Marsej ni '93 ne bi uzo da je on bio u protokolu 

U igrackim godinama kad je on triblo izlazece sunce i osvajao osma mesta u ligi koja je tada zasigurno bila u top 5 istocnoazijskih, ovog drugog su fudbalski nepismenjaci Mesi, Eto, Tores i Krauc sredjivali kao ceski taksista usplahirene izgubljene studentkinje na turistickom proputovanju ka sustini

2000. je na primer kao zasluzni gradjanin zauzeo mesto u timu odlicnom Grozdicu, a slobodno leto je silom prilika imao i nadolazeci Kristijan Djordjevic

Teranje Djokaja i angazovanje Takajuki Suzukija na polusezoni 05/06 je sportski potez u maniru danasnjeg KKCZMB 

Mislim da je vreme da Djorovic preuzme, ako on nece onda Simo Krunic ili Dragan Sarac 
 

Edited by Ratamahatta
  • Wub 1
  • Haha 6
  • -1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

kaze nagelsman da trenutno ne racuna na pavlovica sa A repku, ali do on i savez zele da se on kali u U21 sledeceg meseca kad igraju protiv kosova i izraela.

hocemo li i njega propustiti? 

Link to comment
On 14.2.2024. at 4:22, Ratamahatta said:


A ni u svojim najboljim danima nije bio bolji od Dejoa, Hadzija, Stoickova, Prosineckija, Bobana i nikad ne bi uzeo ni jugoistocnoevropsku zlatnu loptu
 

 

napusti internet

 

da si poput mene bio na 10 metara iza gospodina velikana na armijskom pašnjaku, ljubio bi mu kurac do kraja života

 

najbolji go ikada igde

 

 

i najbolji nepriznati go ikada igde, isto sam bio svedokom 

 

druže ovo nema cene

 

 

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

 

napusti internet

 

da si poput mene bio na 10 metara iza gospodina velikana na armijskom pašnjaku, ljubio bi mu kurac do kraja života

 

najbolji go ikada igde

 

 

i najbolji nepriznati go ikada igde, isto sam bio svedokom 

 

druže ovo nema cene

 

 

 

1™ umetnost 

 

  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, Eleniko said:

 

napusti internet

 

da si poput mene bio na 10 metara iza gospodina velikana na armijskom pašnjaku, ljubio bi mu kurac do kraja života

 

najbolji go ikada igde

 

 

i najbolji nepriznati go ikada igde, isto sam bio svedokom 

 

druže ovo nema cene

 

 

 


Ne bih ni svog mikija ljubio, pravo da ti kazem :D

Edited by Ratamahatta
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Da nisu poništili taj gol, mitologija bi bila uskraćena za esencijalni začin nepravde. 

 

sve se slažem sa tobom + moj najdraži zvezdin trener ikada velibor vasović koji utrčava u teren, staje 5m od aut linije, podiže ruku sa ispruženim kažiprstom u vis i izgovara epsku rečenicu - gospodine sudija, vi ste lopov.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...