Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ni meni nije jasno šta mu je to trebalo. Nemanjini penali mi služe kao smirenje posle burnog dana. Spuštaju me samo tako. Ali šta ćeš, demokratija je ćudljiva zver

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

12 hours ago, kipo said:

Kakav seronja. Nezamislivo nekad bilo da moze da mi toliko padne u ocima. Pa ja i danas kada dodjem iz kafane cesto pustam na yt Paul Scholes passing ili Dragan Stojkovic dribbling jbt. Poezija.

Moguće je da tip koji je ispravan i idol nacije u svojim 20im, 30im i u možda 40im, može da se preobrati u govnara u svojim 50im i ili u 60im.

 

Piksi je samo 1 od poslednjih primera takvog tipa metamorfoze. 

  • +1 2
Link to comment

od zvezdinih legendi samo se pokojni rajko nije uprljao

sekularac trenirao arkanove pulene, dulo savic peva cetnicke pesme i zajedno sa pizonom glumi korisnog idiota u zvezdi i savezu, o dzaji i piksiju ne vredi trositi reci.

Link to comment

Postoji analogija:

kako su Partizanovi navijači nesložni, konstantno spremni za međusobne konflikte decenijama, tako su nesložne i generacije Zvezdinih legendi i bivših igrača. 

Link to comment
1 hour ago, Pokojni Zvonce said:

Moguće je da tip koji je ispravan i idol nacije u svojim 20im, 30im i u možda 40im, može da se preobrati u govnara u svojim 50im i ili u 60im.

 

Piksi je samo 1 od poslednjih primera takvog tipa metamorfoze. 

tzv ulazak i izlazak iz hall of fame

za života

  • +1 1
Link to comment

Sve je drugacije kada se posmatra iz ugla "Piksi podrzava Vucica", jer je Vucic dokurcio i Bogu i narodu, i ne moze nista dobro sto Piksi uradi sa reprezentacijom da ostavi jaci odjek nego ta cinjenica, mozda recimo ako bi usao u polufinale evropskog.

 

Ali, ako zastanemo za sekund i zaboravimo politiku, u pitanju je najnormalnija reakcija coveka koji se brani protiv optuzbi, i koji udara na one koji su na njega prvi udarili, iz ovog ili onog interesa. Svako od nas bi tako reagovao. Svaka cast Vidari, ali momcino sacekaj nove izbore, doci ce tvoje vreme. O Radetu namazanom ne treba trositi reci, ja njega volim da slusam ali on je za kafanu u najboljem slucaju, covek koji kao Vucic zna sta treba da kaze ovom narodu i menja pricu cim oseti nalet novog politickog vetra - Piksija je dizao u visine do skoro i poredio ga sa Anticem. Uostalom, evo i klipa, od 6:00

 

 

Edited by JohnnyD
  • +1 4
Link to comment

Prekida se saradnja sa Pumom. 

~Mogli bi jos nesto i da se nadamo da ne znamo da Jovan Debil Surbatovic nije zaduzen za marekting.

Ona kokoska kojom su zamenili grb i ova odvartna crvena boja za sve zlatnim dodacima verovatno najodvartniji dres u Evropi a sire\

 

da je srece da se vrate tamno plavoj slicnoj kao Skotks,a da vrate stari `FSS grb i da se necemu nadamo.

  • +1 6
Link to comment

Haha a meni bio među najružnijim. Ja sam volio one tamno plave (teget?) dresove koje smo čini mi se nosili oko '98 a možda baš i ne samom svjetskom, malo mi lijeno da tražim.

 

 

Link to comment
2 hours ago, JohnnyD said:

Najjaci dres ikad... Samo malo da se promeni grb, i to je to :happy:

 

 image.jpeg.64ffea51f4ee5ae8275ea0bac340af41.jpeg

 

 

Taj je odlican

a i grb je bas kakav treba a ne ova ruzna kokoska dok bezi koju je Jovan Debil Surbatovic prestavio kao novi grb i sve bi bilo ok

 

plavi je isto bio odlican

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, JohnnyD said:

Najjaci dres ikad... Samo malo da se promeni grb, i to je to :happy:

 

 image.jpeg.64ffea51f4ee5ae8275ea0bac340af41.jpeg

 

 

 

 

Zasto je grb promjenjen? Jbt, postali smo ko Hajdukovci sto mjenjaju grb na starim slikama :rolleyes:

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...