Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

26 minutes ago, JohnnyD said:

Sta znam, ja da sam rekao za nekog da ga ne poznajem, i da je taj neko posle otisao na tv da kaze: "Kako me bre ne poznajes, secam se da si pre 20 godina imao sampon na levom oku a desno ti je ckiljilo, i peskir preko kite, i pitao si me Bogdane, jel ima tople vode?!", to bi vise govorilo o tome da je Rade bio i jos uvek je pod utiskom Piksija, nego obrnuto. Piksi se cak mozda i nije setio u momentu ko je u pitanju.

 

 


Otkad je isao da otvara fabriku guma navijam za bilo koga ko ga kritikuje

A polivali ste me govnima kad sam ga ismevao za onaj intervju kad je pricao da bi uzo zlatnu loptu da se poklopilo 48 stvari koje nisu

Edited by Ratamahatta
  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, Ratamahatta said:


Otkad je isao da otvara fabriku guma navijam za bilo koga ko ga kritikuje

A polivali ste me govnima kad sam ga ismevao za onaj intervju kad je pricao da bi uzo zlatnu loptu da se poklopilo 48 stvari koje nisu

Piksi to rekao? :laugh: Daj link boktidava

 

Meni on bolji od Modrića!

  • +1 1
Link to comment

Nego sve ovo namece jedan mnogo tuzniji zakljucak - prvo smo oterali Antica kada je krenuo da pravi dobru generaciju, onda smo oterali Muslina da bi doveli Krstajica, sada cemo do evropskog da slusamo medijska prepucavanja i svadje Piksija i Radeta, Vidica i Piksija, Matica i Zvezde i Partizana... A kada ode Piksi, onda cemo iznova da pravimo nove svadje. Bez obzira ko je u pravu, mi smo jedna bolesna zemlja, a sa stanovista fudbala tesko bolesna, i kriminal je tu decenijama toliko uzeo primat da je svaki gol, svaka pobeda i svaka kvalifikacija za nas ravna cudu. Glupo je kriviti samo sadasnju vlast, jer je tako bilo uvek. 

Edited by JohnnyD
  • +1 3
Link to comment

ono što mi greje nadu oko dojranatm je da rade kad nanjuši da nešto ima prolaz u puku onda to ne pušta ko terijer

 

ima da gazi pikseta do nagoje, a sve samo zbog “ko je bre taj rade bogdanović”

Link to comment

vidim da opet idemo u lepoj i bajnoj atmosferi na prvenstvo. jbn standard.

 

ne izgleda mi da je jedan piksi bas najveci problem domaceg fudbala, a on ga najvise najdrlja.

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, Sundance Kid said:

vidim da opet idemo u lepoj i bajnoj atmosferi na prvenstvo. jbn standard.

 

ne izgleda mi da je jedan piksi bas najveci problem domaceg fudbala, a on ga najvise najdrlja.

 

Nije ovo nista, tek ce da se zagovna tamo negde u maju, ovo ce da se zaboravi do tada.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...