Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Samo ne znam sta Radetu znaci ono "kad je Piksi pobegao iz Srbije" - jel onda i Rade pobegao dok je igrao fudbal u inostranstvu? Vidi se da se bas uvredio sto je Piksi rekao "Ko je to?", ali je i Piksi to uradio verovatno jer je ispizdeo zbog komentara. Cirkus.

Edited by JohnnyD
Link to comment
Just now, JohnnyD said:

Samo ne znam sta Radetu znaci ono "kad je Piksi pobegao iz Srbije" - jel onda i Rade pobegao dok je igrao fudbal u inostranstvu? Vidi se da se bas uvredio sto je Piksi rekao "Ko je to?".

 

pa nije to nesitina, piksi je bio u brojnim problemima svojevremeno u srbiji, jeste pobegao.

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

 

pa nije to nesitina, piksi je bio u brojnim problemima svojevremeno u srbiji, jeste pobegao.

 

Da, zbog "navijaca" i kasikare u Nisu....

Link to comment
19 minutes ago, Ratamahatta said:

Piksi dobija po tamburi k'o Dacic ovih dana

Sta znam, ja da sam rekao za nekog da ga ne poznajem, i da je taj neko posle otisao na tv da kaze: "Kako me bre ne poznajes, secam se da si pre 20 godina imao sampon na levom oku a desno ti je ckiljilo, i peskir preko kite, i pitao si me Bogdane, jel ima tople vode?!", to bi vise govorilo o tome da je Rade bio i jos uvek je pod utiskom Piksija, nego obrnuto. Piksi se cak mozda i nije setio u momentu ko je u pitanju.

 

 

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, JohnnyD said:

Piksi se cak mozda i nije setio u momentu ko je u pitanju.

 

Haha sigurno, pogotovu pošto je ovaj bio konsultant na SP na RTS i pljuje ih godinama.

Link to comment

piksi je postao praaavi radikal, a glavna radikalska fora je da kao ne znaju tog ko je protiv njih. "onaj, kako se zvase, bogdanic, niko ne zna ko je on"

Edited by Nikodije
  • +1 4
Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Haha sigurno, pogotovu pošto je ovaj bio konsultant na SP na RTS i pljuje ih godinama.

Ne kazem da se Piksi posle nije suzdrzao da kaze da zna o kome je rec, jer je nemoguce zaobici Radeta u medijima, storijima, rilovima.. ovih meseci, i Piksi je sigurno naleteo na nesto od toga. Ali kazem da kada je rekao cuveno: "Ko je to"?, moguce da se u momentu nije setio samo na osnovu imena i prezimena. Cak sta vise, ja sam siguran da fudbaleri i strucni stab nisu stigli da gledaju nista od RTS-a pre i posle utakmica u Kataru, zbog pripreme, karantina, konferencija i svega sto sledi pre i posle utakmica, a to se nigde nije repriziralo.

Link to comment
2 minutes ago, JohnnyD said:

Ne kazem da se Piksi posle nije suzdrzao da kaze da zna o kome je rec, jer je nemoguce zaobici Radeta u medijima, storijima, rilovima.. ovih meseci, i Piksi je sigurno naleteo na nesto od toga. Ali kazem da kada je rekao cuveno: "Ko je to"?, moguce da se u momentu nije setio samo na osnovu imena i prezimena. Cak sta vise, ja sam siguran da fudbaleri i strucni stab nisu stigli da gledaju nista od RTS-a pre i posle utakmica u Kataru, zbog pripreme, karantina, konferencija i svega sto sledi pre i posle utakmica, a to se nigde nije repriziralo.

 

Ja mislim da on sve zna, i to mnogo bolje nego ti i ja...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...