Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

jbt,kakav tandem komentariše utakmicu.bakmaz,za koga je kovinjalo bog komentarisanja lično i džimi marić sa svojim disanjem,samo čekam da izdahne pred mikrofonom.šćepović igrač bridža :lol: :lol: :lol:

Link to comment
malopre pitah to na drugom topiku, hvala.potpuni carevi. ko je džimi marić ?
bivši igrač i trener novog sada i vojvodine,sada trener mladih U 19.
Link to comment
jel gledao neko od pocetka? ko je najbolji?
Pa Lazovic, :D2 gola i asistencijaa i Scepovic i Djurucic se isticu :)edit :Dupravo prolazi voz :) Edited by Далибор
Link to comment

Lazovic se mozda istice na ovoj utakmici, ali svakako je ubedljivo najbolji igrac ovde Djuricic. Imao bi mesta i u ovom timu sto igra u kasnijem terminu.

Edited by crtamOrasi
Link to comment
Adem Ljajić je zaigrao za "A" tim reprezentacije Srbije iako ga u poslednjih godinu dana nije bilo ni u mladoj reprezentaciji. "Mene su već neko vreme najavljivali u seniorskom timu, što me je iznenađivalo s obzirom na to da nisam dobijao poziv ni za mladu reprezentaciju. Šta se tu tačno dešavalo, zašto me nije bilo na spisku tadašnjeg selektora, ne znam. Sećam sa da sam bio nemalo iznenađen prvom prilikom kada je Nikola Gulan dobio poziv i rekao mi da ga za mene nema. Mislio sam da se šali. Čuo sam se potom sa roditeljima, sa menadžerom, svi smo bili iznenađeni. Stekao sam utisak kao da se moje igre ne prate, iako sam bio standardan u velikom klubu u jednoj od najjačih liga sveta. Pričalo se i pisalo o meni, ali mesta u mladoj reprezentaciji za mene nije bilo", konstatuje Ljajić.
Ovo je nevjerovatno. Ko je bio tada trener mladih?
Link to comment
Ovo je nevjerovatno. Ko je bio tada trener mladih?
Rčma.edit: ako se izjava odnosi na 2008 i tako taj period. Edited by pacey defender
Link to comment
Rčma.edit: ako se izjava odnosi na 2008 i tako taj period.
Stekao sam utisak kao da se moje igre ne prate, iako sam bio standardan u velikom klubu u jednoj od najjačih liga sveta.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...