Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

10 hours ago, Eleniko said:

a rezervni precednik, mitrovački slaninar ne stoji najbolje sa geografijom pa najavlje da će tim da bude usidren u majncu ili augsburgu

 

možda ima procenat od smeštaja tamo, jer niđe veze ni logike da tim koji igra 2 vezane tekme u minkenu šetaš svako malo gore dole.

 

ekipa iz srbije ide u gelzen na petardu i onda spust lir đetom do minkena i onda bez mrdanja do sledećeg kruga, trening na alijanc areni, sve potaman.

 

 

Jebote ovaj ladno napravio kombinu pre žreba i sad će da tera to. Taman da igramo sve tri u Minhenu, jebe se njemu...

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

12 hours ago, Eleniko said:

 

 

zamisli da imamo ovako elekventnog selektora, koji će nam takav

 

 

 

"Sačekajmo da ova svečanost prođe kako dolikuje, da budemo ponosni što je Engleska ovde, pa kad se vratim u London baviću se Riom Ferdinandom i njegovim tvrdnjama. Kakve, bre, cifre pominje?! 

 

  • Haha 2
Link to comment
13 hours ago, Moća said:

Pazite Albanija najverovatnije nece uzeti ni bod. Tako da nam treba jos jedna ekipa koja dolazi iz baraza da ne uzme ni bod i sa neresenom protiv Slovenaca prolazimo dalje. Kakav cirkus.

Vidim da si kasnije napisao da ne znaš šta Ti bi da ovo postuješ. Po mom skromnom mišljenju, ovo je najverovatniji ishod da će oni ostati bez bodova, jer im je raspored Italija (ne verujem da će Italijani dozvoliti da prospu bodove protiv najslabije), pa Hrvatska (posle uvodnog meča protiv Španije tražiće 3 boda) i na kraju Španija (obećali su da posle iskustva na prošlom SPu, neće više nikada taktizirati). 

 

Nama je pod obavezno da ne potcenimo Sloveniju i da ih razmontiramo na sitne komade. Ipak, znajući njihov i pre svega naš mentalitet i potcenjivanje našeg selektora, sve je moguće. Takođe svi su lepo primetili da su Danci u padu od SPa. Gledao sam ih protiv Slovenije pre 15ak dana i pomislio da mi tako igramo da bih baš bio zabrinut protiv mnogih ekipa. Nisu više bauk. Dok, Englezi su zaista BAUK koji recimo može da broji do 7, 8 protiv nas uz het trik Megvajera (obično takav ološ od igrača protiv nas opere sumnje sa sebe). 

Edited by Pokojni Zvonce
Link to comment
5 minutes ago, Pokojni Zvonce said:

Vidim da si kasnije napisao da ne znaš šta Ti bi da ovo postuješ. Po mom skromnom mišljenju, ovo je najverovatniji ishod da će oni ostati bez bodova, jer im je raspored Italija (ne verujem da će Italijani dozvoliti da prospu bodove protiv najslabije), pa Hrvatska (posle uvodnog meča protiv Španije tražiće 3 boda) i na kraju Španija (obećali su da posle iskustva na prošlom SPu, neće više nikada taktizirati). 

 

Nama je pod obavezno da ne potcenimo Sloveniju i da ih razmontiramo na sitne komade. Ipak, znajući njihov i pre svega naš mentalitet i potcenjivanje našeg selektora, sve je moguće. Takođe svi su lepo primetili da su Danci u padu od SPa. Gledao sam ih protiv Slovenije pre 15ak dana i pomislio da mi tako igramo da bih baš bio zabrinut protiv mnogih ekipa. Nisu više bauk. Dok, Englezi su zaista BAUK koji recimo može da broji do 7, 8 protiv nas uz het trik Megvajera (obično takav ološ od igrača protiv nas opere sumnje sa sebe). 

A da li si gledao Dance protiv nas? Bilo pre oko godinu dana, mirise na reprizu

 

Link to comment

Gledao sam. Gledao sam i u kvalifikacijama koje su poznate kao Dron kvalifikacije. Veća je sličnost između te 2e Danske, nego između Danske iz prijateljskog meča (to je bilo oko 5meseci pre SPa) i ove Danske koju je okrenuo Kazahstan posle 2:0 (bez ikakve želje da potcenjujem Kazahstance za koje sam navijao do poslednjeg trenutka da i Janeze ostave bez EPa). 

Edited by Pokojni Zvonce
Link to comment
16 hours ago, Eleniko said:

bilo bi super da piksi konačno manirom iskusne kurotresine između ostalog otrese i sve ove pametnjakoviće koji se znaju bolje od njega a nisu mu ni do nakurnjaka....

 

Da izvuče Kabel? 

  • Haha 1
Link to comment
On 3. 12. 2023. at 2:10, Moća said:

Pazite Albanija najverovatnije nece uzeti ni bod. Tako da nam treba jos jedna ekipa koja dolazi iz baraza da ne uzme ni bod i sa neresenom protiv Slovenaca prolazimo dalje. Kakav cirkus.

 

Pa sta ako albanija nece uzeti ni bod? Nijedna cetvrtoplasirana repka ionako ne ide dalje

  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, MiddleClass said:

Glume Slovence Piksiju

A mi njima Poljake u odbrani, Welšane u napadu, Estonce po karakteru centarhalfova a na momente bogme i one Finske sankače

  • +1 2
Link to comment

Ja aplicirao za karte. Na Dansku i Sloveniju bih išao sa burazerom koji živi tamo, solidno fensi mesta, al zato na Engleze planiram sa ekipom sa kojom sam u studentsko doba išao na utakmice i za to ćemo da uzmemo najjeftinije moguće karte, one iza gola i da bude svinjac ceo dan. :D

 

Samo da nas i izvuku da možemo da ih kupimo, mada kapiram da će biti trilion šema.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...