Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Pazite Albanija najverovatnije nece uzeti ni bod. Tako da nam treba jos jedna ekipa koja dolazi iz baraza da ne uzme ni bod i sa neresenom protiv Slovenaca prolazimo dalje. Kakav cirkus.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

1 minute ago, Moća said:

Pazite Albanija najverovatnije nece uzeti ni bod. Tako da nam treba jos jedna ekipa koja dolazi iz baraza da ne uzme ni bod i sa neresenom protiv Slovenaca prolazimo dalje. Kakav cirkus.

Kazem ja, Piksi je Inspektor Kluzo. Kako ce da zapusi usta svim kriticarima kada prodjemo i grupu, a mislim da je u procentima ta verovatnoca negde 80%

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
39 minutes ago, JohnnyD said:

Neka deluje kako hoce, on nas odvodi (za sad) na sva velika takmicenja, za razliku od "velikih" strucnjaka, odmerenih govornika i filozofa koji su nas vodili prethodno. Pre cu i kurcevitog Piksija da slusam nego dosadnog Tumbakovica ili Krstajica koji je samo izgovarao floskule tipa "dacemo 110 odsto mogucnosti".

 

Јбг свако поређење с Тумбаковићем и Крстајићем је неумесно, тешко да постоји ико ко би волео да су ту уместо Пиксија. Мада опет ако причамо само о јавном наступу, није он ништа бољи од њих.


Но што се мене тиче за урађено до Светског првенства свака част, први сам га подржавао иако ми је био антипатичан јер је резултат једино мерило.

 

Да ли бих више волео да нам је селектор неко чија екипа има главу и реп, зна шта ради у сваком моменту и не може да јој се деси онакво помрачење као нама против Камеруна, па сигурно, али ето ту смо где смо.

 

Чињеница је такође и да смо од тада у слободном паду и да смо се на Европско пласирали изнад свега због прелаке групе. Но опет ко те пита, пласман је пласман како год.

 

На Европском је реалан циљ пролазак групе, ако и то постигне, што се мене тиче може и нови(х 16 милки) уговор, јер то би већ био некакав континуитет сасвим коректних резултата.

 

С друге стране с обзиром на све околности делује ми да нам је ближи неки дебакл ал ај видећемо.

Link to comment
55 minutes ago, JohnnyD said:

Kazem ja, Piksi je Inspektor Kluzo. Kako ce da zapusi usta svim kriticarima kada prodjemo i grupu, a mislim da je u procentima ta verovatnoca negde 80%

 

 

zamisli da imamo ovako elekventnog selektora, koji će nam takav

 

 

  • Haha 1
Link to comment

a rezervni precednik, mitrovački slaninar ne stoji najbolje sa geografijom pa najavlje da će tim da bude usidren u majncu ili augsburgu

 

možda ima procenat od smeštaja tamo, jer niđe veze ni logike da tim koji igra 2 vezane tekme u minkenu šetaš svako malo gore dole.

 

ekipa iz srbije ide u gelzen na petardu i onda spust lir đetom do minkena i onda bez mrdanja do sledećeg kruga, trening na alijanc areni, sve potaman.

 

 

Link to comment
5 hours ago, Moća said:

Pazite Albanija najverovatnije nece uzeti ni bod. Tako da nam treba jos jedna ekipa koja dolazi iz baraza da ne uzme ni bod i sa neresenom protiv Slovenaca prolazimo dalje. Kakav cirkus.

Jel ovo ti izvodiš računicu za neki drugi turnir u kome grupe prolaze 4 najbolja četvrtoplasirana od 6, ili citiraš nekog "stručnog analitičara"?

  • +1 5
Link to comment
7 hours ago, Moća said:

Pazite Albanija najverovatnije nece uzeti ni bod. Tako da nam treba jos jedna ekipa koja dolazi iz baraza da ne uzme ni bod i sa neresenom protiv Slovenaca prolazimo dalje. Kakav cirkus.

 

Hm, po toj racunici Albanija zavrsava cetvrta i sta nam to znaci? :fantom:

  • Haha 2
Link to comment
8 hours ago, Moća said:

Pazite Albanija najverovatnije nece uzeti ni bod. Tako da nam treba jos jedna ekipa koja dolazi iz baraza da ne uzme ni bod i sa neresenom protiv Slovenaca prolazimo dalje. Kakav cirkus.

lux

Link to comment

Za SP sam bio bas nekako pun optimizima. :isuse: Imali smo nekoliko igraca u dobroj formi par meseci pred prvenstvo, atmosfera je bila uglavnom dobra, bio je fin zalet u svim aspektima. Verovao sam da mozemo da prodjemo grupu i uz povoljan zreb odemo mozda jos korak-dva. Naravno bile su jasne sve mane Piksijeve druzine.

 

Sad na drugoj strani imam verovatno preterano los osecaj. Realno i Danska i Slovenija su zadnje 2 godine neka treca, cetvrta liga i zreb nam je fantastican ali...

Igra nam je procitana, igraci su nam vecinom stagnirali 2,3 godine, nijedan  nije nosilac igre u svom klubu (osim ovih sreca u SA), nemamo nikog bitnog u ligama petice, LS i EL kao da nema nasih igraca. Neko je vec spominjao i "strucni" stab koji ne deluje da moze dobro da spremi utkamice. O nekom turnirskom tempiranju forme mozemo sanjati.

 

Opet ko ce ga znati i gori timovi od nasih znali su proci ovakve grupe. Moze biti neki hrkljus tipa dobijemo SLO, oni remi sa Danskom, svi puknu od ENG i mi idemo dalje.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, JohnnyD said:

Krivokapic je u toku prenosa takodje izneo netacne podatke o rasporedu, tek se negde na kraju ispravio, mozda je i Piksi imao netacnu informaciju o rasporedu. Sto se A,B, i C grupe tice, jeste ispalo totalno neverovatno da su prve tri loptice izvukli Svajcarsku, Italiju i Srbiju, dakle samo tri ekipe koje su se vec kvalifikovale, a onda su redom izvukli Baraz A, Baraz B i Baraz C. Verovatnoca da se tako nesto desi i da je sve poredjano redom, je neverovatno mala, i ja sam se zapitao da li je poludirigovano ili sta je u pitanju.

Verovatnoća je 0.83%, nije baš neverovatno mala.

 

(3÷6×2÷5×1÷4)÷6

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...