Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

isti selektor, isti igraci (samo stariji i u losijim ligama), isti strucni stab, sve isto a mi se nadamo necem boljem. doduse, sada u fss imamo nove funkcionere, spoj mladosti i strucnosti u tandemu dzajic nedimovic, to mozda donese drugacije rezultate

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

1 hour ago, johan nagel said:

Занимљиво да нам је распоред пресликан са Светског, тамо је било Зилбра-Камерун-Швајцарска а овде Енглеска-Словенија-Данска.

 

Очекујем и сличан исход.


Sad ce ih supruga nekog ko izvisi sa spiska (narocito ako ne pobedimo Sloveniju) optuziti kako jedni drugima drkaju s povezima preko ociju jer Piksi nije dao da povedu zene 

  • Haha 2
Link to comment

Engleska ulazi opušteno na turnir i tu uzimamo X, Sloveniju dobijamo lakše nego očekivano jer će ih Danci pre toga razmontirati. Još jedan X i idemo dalje kao drugi u grupi zbog gol razlike.

 

 

U realnosti već vidim naslove da ako u trećem kolu dobijemo Dansku sa više od dva gola a neko drugi u nekoj trećoj grupi odigra nerešeno, onda idemo dalje kao treći zbog manje žutih kartona.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Zna se kako se pobedjuju Englezi i kuda uvek moze da se prodje :fantom:

Ali nema vise smisla ponavljati, ispucao sam sve stoseve na proslom turniru, dao sam vam sve sto sam imo

  • +1 1
Link to comment

Onaj jedini put kad smo se sastali, dobili smo Engleze u polufinalu evropskog prvenstva golom sadasnjeg predsednika saveza. Isti ishod ce da bude i sad

Edited by JohnnyD
Link to comment

Mi smo beton liga, šta god da uradimo neočekivani je uspeh. Sad videh Piksija i davanje izjave za Arenu. Toliko je opušten i smiren kao da jedino još čeka da mu dostave spisak igrača koji treba da se prodaju. Ali ipak najjači uvod novinara: videli smo vas sa Mijatovićem, bivšim saigračem blabla... da, da ... o čemu ste pričali? Piksi:blink:. Pa eee pričali smo o fudbalu, o žrebu o eventualnim protivnicima... Jeste pogodili nešto? Pa nisam, nisam se bavio time :lolol:.

 

A sve vreme neka riba melje na nemačkom u pozadini. 

Link to comment

Ај то него што није знао ни кад с ким играмо па је успео да збуни и овог са арене који је имао тачне информације.. Па је онда још рекао нешто типа ми смо могли у а, б или ц групу шта год му то значило, звучало је као да у остале нисмо могли.

 

Буквално бих платио да присуствујем једној његовој припреми утакмице, живо ме занима како то изгледа. Ако узмемо у обзир каквим помоћницима се окружио, не сумњам да је потпуни циркус.

  • +1 5
Link to comment
7 minutes ago, johan nagel said:

Ај то него што није знао ни кад с ким играмо па је успео да збуни и овог са арене који је имао тачне информације.. Па је онда још рекао нешто типа ми смо могли у а, б или ц групу шта год му то значило, звучало је као да у остале нисмо могли.

 

Буквално бих платио да присуствујем једној његовој припреми утакмице, живо ме занима како то изгледа. Ако узмемо у обзир каквим помоћницима се окружио, не сумњам да је потпуни циркус.

Krivokapic je u toku prenosa takodje izneo netacne podatke o rasporedu, tek se negde na kraju ispravio, mozda je i Piksi imao netacnu informaciju o rasporedu. Sto se A,B, i C grupe tice, jeste ispalo totalno neverovatno da su prve tri loptice izvukli Svajcarsku, Italiju i Srbiju, dakle samo tri ekipe koje su se vec kvalifikovale, a onda su redom izvukli Baraz A, Baraz B i Baraz C. Verovatnoca da se tako nesto desi i da je sve poredjano redom, je neverovatno mala, i ja sam se zapitao da li je poludirigovano ili sta je u pitanju.

Edited by JohnnyD
Link to comment

Jednom bese neka trening utakmica, Piksi se povredi il mu se nije vise igralo i izadje iza golout linije pa sedne spram linije sesnaest. I tako kulira a Binic ga gadja jednom, pa drugi put, pa treci.. Na kraju ovaj ustane, a taman se izuo i izlezava se na travi, i pocne da vice klupi da kaze ovom da nije u terenu. Secam se da sam pomislio, nikad ti neces biti trener kad te niko ne slusa

Link to comment

Ма океј ајде може и да се деси да у моменту не знаш тачно распоред тик након извлачења али Пикси у сваком свом јавном наступу делује тотално неозбиљно и аматерски.

 

Колико пута је само за противника изјавио у фазону ‘нису они битни, погледаћемо их мало али ми се питамо’ и тако ти фазони.

Сад то некоме можда звучи (и мени је у почетку) као накурчена прича за медије али све више мислим да је он стварно такав лик, оно минималан скаутинг, мало ту неки мучени аналитичар издекламује шта се мора онако овлаш, остало удри по импровизацији, јер ми се јелте питамо.

 

Можда и грешим али кад погледаш ‘стручни штаб’, неки насумични Јапанац, Братислав Живковић и Ђоровић ортаци из Звезде, пре тога 1 Друловић, стрепња ми је дубља од наде.

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, johan nagel said:

Ма океј ајде може и да се деси да у моменту не знаш тачно распоред тик након извлачења али Пикси у сваком свом јавном наступу делује тотално неозбиљно и аматерски.

Neka deluje kako hoce, on nas odvodi (za sad) na sva velika takmicenja, za razliku od "velikih" strucnjaka, odmerenih govornika i filozofa koji su nas vodili prethodno. Pre cu i kurcevitog Piksija da slusam nego dosadnog Tumbakovica ili Krstajica koji je samo izgovarao floskule tipa "dacemo 110 odsto mogucnosti".

  • +1 3
Link to comment

bilo bi super da piksi konačno manirom iskusne kurotresine između ostalog otrese i sve ove pametnjakoviće koji se znaju bolje od njega a nisu mu ni do nakurnjaka....

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...