Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Odlicno je sto igramo u Minhenu, nase lozane na "privremenom" radu ce napuniti Alijanc Arenu u dve kljucne utakmice za prolaz, i bice nas daleko vise nego Danaca i Slovenaca. Idemo dalje.

  • Haha 1
Link to comment
18 minutes ago, dekki said:

Прошли пут смо грдно страдали у  Гелзенкирхену :gilja:

 

Ali zato u Minhenu zamalo da dobijemo Obalu Slonovače

Link to comment

2 sigurna poraza, 1 mozda pobeda i na guzove da mozda budemo medju 4 najbolje treceplasirane 

... je najbolje cemu mozemo da se nadamo

Zapravo ne mogu da se setim da li smo nakon one pobede kodnji u kvalifikacijama za EP '92 ikada vise uzeli i bod protiv Danaca (tukli oni nas u uzvratu™ u istim tim kvalama)

Sveze se secam jos 3 bambusanja (prijateljska prosle godine i one dron kvalifikacije), mozda je bilo i jos

Engleska igra drugi sport u odnosu na nas, o Slovencima ne znam nista, mozda to bude novi Kamerun i urnebesna tekma kao i 2000. 

Ocekujem da Piksi u krupnom kadru kad povedemo vice jebem vam Lav pivo i skandinavsku mater u picku

 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 1
Link to comment

"Prve utiske nakon žreba je izneo i selektor Dragan Stojković Piksi, kao i potpredsednik FSS Branislav Nedimović, da bi ubrzo stigle i reakcije iz Engleske, od strane Krisa Satona i Alana Širera, ali i od selektora Gareta Sautgejta.". 

 

Jbt, do pre godinu dana bi mi manje bilo verovatno da vidim vukodlaka ispred zgrade nego da vidim ime Nedimovića u istoj rečenici sa tri legende engleskog fudbala i sa Piksijem. To mi je utisak žreba. 

 

Kako znamo i umemo da budemo među 4 najbolje trećeplasirane ekipe. 

  • +1 1
Link to comment

Утисак је да је Данска у одређеном паду, оно једно време су баш кидали али су доживели дебакл на Светском већи него ми јер су успели да освоје само бод у групи са Француском, Тунисом и Аустралијом.

 

Нису претерано бриљирали рекло би се ни у овим квалификацијама у реално смешној групи са Словенијом, Финском, Казахстаном, Северном Ирском и Сан Марином. На крају су завршили први с истим бројем бодова као Словенија, уз бољи међусобни. Добили су Сан Марино скоро у гостима 1:2 што је Санмаринћанима вероватно највећи подвиг у историји.

 

Опет и такви су најјачи из другог шешира и у односу на нас озбиљна и организована екипа која би требала да добије ову нашу каубојштину.

 

Словенци су с друге стране у некаквом успону, неће бити лако ни са њима иако су квалитетом танки (и Мађарска је па су нас добили два пута).

 

С Енглезима ако се посеремо као против Бразилаца немамо баш ништа да тражимо. Замисли само ову нашу одбрану на онај њихов напад, биће весело.

 

Занимљиво да нам је распоред пресликан са Светског, тамо је било Зилбра-Камерун-Швајцарска а овде Енглеска-Словенија-Данска.

 

Очекујем и сличан исход.

Link to comment
3 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

iznenadicemo engleze kao i brazil

 

I ja mislim da ćemo ih iznenaditi time što ćemo biti gori nego što će oni i da pomišljaju. :cool:

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...