Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

što ste gledali prenose sa tog ep, na domaćim tv, kada je eurosport tada još bio normalna tv koja je prenosila ep i ligu evrope, objektivni engleski komentatori, sećam se da su za tekmu protivu zmaga na 3:3 i tokom našeg izglednog napada, komentarisali da bi eventualni gol jugoslavije bio ravan vaskrseniju lazarovom :happy:

- onda ludilo sa španijom, meč koji su novinari sa bbc proglasili za najbolji turnirski meč svih vremena, do tada naravno, meč koji je bio najbolja reklama za fudbal, smatrali su oni, pun preokreta, mi dobijamo crveni i uprkos tome posle dajemo gol za 3:2 i onda drama u zaustavnom vremenu, a norvežani :D koji su svoj meč završili u trenutku našeg vođstva, u šoku 3 min kasnije kada su španci preokrenuli na 3:4....

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

3 hours ago, Sundance Kid said:

 

savo daje gol za 3:3, a braca tonić s belamija: biće para!!! za mene neće, ja sam igrao iz x u 1... i drula (nije juga) ulazi u šesnaesterac s desne strane, slovenac trči uz njega, a tonić će: padni tu!!!

 

sećam se tog prenosa kao juče da je bio.

osim sto kaze "padni tamo" :D

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mr.Mxyzptlk said:

nemoj dance dosadni su. daj italijane. a mogu i albanci, da im malo vratimo za dron

 

Sta mi kome da vratimo, pre ce da bude jos jedan samar, jer oni imaju fudbalere a mi nazalost neku daleko srodnu vrstu...

Link to comment
3 hours ago, Sundance Kid said:

 

savo daje gol za 3:3, a braca tonić s belamija: biće para!!! za mene neće, ja sam igrao iz x u 1... i drula (nije juga) ulazi u šesnaesterac s desne strane, slovenac trči uz njega, a tonić će: padni tu!!!

 

sećam se tog prenosa kao juče da je bio.

 

E, da, bravo, Drulovic je bio. Kakvi su carski prenosi bili na Belamiju tih godina, dok im nisu zabranili da kradu prenose :D

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, gone fishing said:

mi smo te moćne albance tukli u sred tirane 2:0, u tim kvalifikacijama, ako me sećanje ne vara :happy:

 

U sred Elbasana :happy:

Inače, odigrali su odlične kvalifikacije i ovaj put se regularno plasirali. Silvinjo ih je utego.

Edited by Nikodije
Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

mi smo te moćne albance tukli u sred tirane 2:0, u tim kvalifikacijama, ako me sećanje ne vara :happy:

Nije Tirana, ali je poenta ista.

Ja slabo pratim fudbal u poslednje vreme, aj mi objasnite na koju foru je Albanija u drugom šeširu, a Hrvatska u trećem (ili četvrtom)?

Link to comment

Ma ti sesiri su sprdacina. Albanija je od velikih takmicenja videla samo euro 2016 valljda i to je to, a Hrvatska  em igra redovno velika takmicenja, em osvaja medalje.

 

  • +1 3
Link to comment

Euro 2000.... Pamtim najvise po plesu talijana do finala, marko del vekio, rumuni i portugalci izbacuju svabe i engleze, het trik konseisaoa, moldovan ganea petresku, hakan sukur u grupi b, i nasa najludja grupa ikad, tri tekme tri crvena, ofarbani sinisa i kezman i jokan, albert jebeni nadj i ivica kralj, jel bese bio po levom krilu starter onaj crni decko s juga negde, jovan stankovic, iz majorke, pa ulazio drula da cupa stvar sa savom. Cirkus ko i uvek. 

  • Wub 1
Link to comment

Ivan Dudic Prvi je poceo na desnom beku protiv Slovenije, Bata nije putovao zbog zatezanja svecica Jarnom, ne znam sto Komljen nije igrao beka tad. Igrao je posle protiv Spanaca.

A Jovan Stankovic je igrao isto protiv Spanaca, negde na pocetku se Djorovic nesto sjebao pa on usao da krpi levog beka. Neimar Stankovic nije ni igrao skoro na tom EP, isto se valjda povredio tokom turnira. Protiv Slovenije je ako se dobro secam izvadio Kovacevica u prvom poluvremenu i mislim da ga vise nije ni vracao, debeli pokido prvenstvo kad je usao

Rumuni su isto propali fest, doduse manje nego Bugari, i njima je to bio zadnji dobar turnir ikada 

Toldo sta je sve povadio u polufinalu, a usralo ga sto se Bufon povredio 

Meni ubedljivo najvece iznenadjenje tad i 2 godine posle bili jebeni Turci 



 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
1 hour ago, salerokada said:

Nije Tirana, ali je poenta ista.

Ja slabo pratim fudbal u poslednje vreme, aj mi objasnite na koju foru je Albanija u drugom šeširu, a Hrvatska u trećem (ili četvrtom)?

Od ovog Eura se gledaju samo aktuelne kvalifikacije kada se određuju šeširi. Npr Francuska da je zasrala i ušla preko baraža bila bi u četvrtom.

  • +1 1
Link to comment

Da, gleda se broj poena osvojen u grupi skaliranoj na 5 timova (ako grupa ima 6). Posto su Albanci prvi u svojoj grupi, po broju poena smesteni su u cjup 2. Hrvati su jedva prebegli baraz pa su zato cjup 3.

 

Na prvi pogled deluje dosta lose, bice jakih grupa na Euru gde ce sve da prsti, ali bice i nekoliko onih slovacka/albanija/skotska/madjarska, ko ce jbno to da gleda.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...