Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

I moj omiljeni golman na svetu je - give credit where it's due - fenomentalno panterski odbranio jedan sut mislim Floa sto je isao u malu mrezu

Piksi gospodario terenom dok je imao snage (u najboljem slucaju sat vremena), na tom EP se bas videlo da on i Mijat vise nemaju goriva u sebi 

A Ljubinko sta je radio na tom EP je za film, kamo srece da ikada opet dozivimo da neki nas igrac ima toliko uticaja na utakmice na zavrsnom turniru 

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

6 hours ago, Lord Stef said:

Ja ne znam sto se bunite, ja sam super uzbudjen zbog plasmana na EP, pogledajte samo poslednje Ep na koje smo se kvalifikovali:

 

Prva utakmica, gubimo 3:0, pokojni Sinisa dobija crveni, uterujemo 3 komada, Bata Tonic uzivo kuka zbog nekog tiketa i moli Jugovica da padne u 16 eda bi dobili penal

 

Druga utakmica, vodimo 1:0, sve ide kako treba, ulazi najperspektivniji napadac u istoriji fudbala, 12 sekundi kasnije ulece klizeci u stilu Branka Lazica i dobija crveni, hvata se za dusu i ljubi krst, dobijamo nekako

 

Treca utakmica, igramo partiju veka, dajemo Spancima 3 komada, od kojih jedan naravno legendarni Dejan Govedarica, primamo 2 komada u zaustavnom (Zil Vesje crko majci za rodjendan) i gubimo 4:3

 

Idemo na Holandjane u cetvrtfinalu, osveta za 98. i Mijatovu precku, ima li ko jaci aaaaa

 

Primamo 6 komada, od kojih jedan autogol legendarnog Dejana Govedarice

 

Ako ovo EP bude makar pola kao prethodno ja zadovoljan

 

savo daje gol za 3:3, a braca tonić s belamija: biće para!!! za mene neće, ja sam igrao iz x u 1... i drula (nije juga) ulazi u šesnaesterac s desne strane, slovenac trči uz njega, a tonić će: padni tu!!!

 

sećam se tog prenosa kao juče da je bio.

Link to comment
7 hours ago, Ratamahatta said:

Bila je prica i oko Krkica dok se mislilo da je cudo, na kraju se ispostavilo da nije bolji ni od Pantelica 

 

Kad ga pominjes ima da ustanes :fantom:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Javlja mi se grupa sa domaćinom, možda čak i otvaranje. Mi da se pre tekme ložimo na to kako s o uh o da dobili 1:0 i kako ide osveta za košarku a o i da se posle tekme sa nama lože kako nisu toliko loši.

Link to comment

Meni je Lukić i dalje fenomen, šta taj dečko radi, kako je on konstantno starter u modernom fudbalu. U jednoj akciji imamo višak na lijevoj strani on lagano, bez žurbe, dodaje loptu koja se vuče do krilnog igrača, za dva šamara, momentalno. Čovjek je klasični fantom, bez učinka, alibi dodavanja ka nazad, kao kvari igru, skuplja verzija Mijailovića. Dečko imao jednu solidnu sezonu i to je to.

Edited by Jesper23
Link to comment
2 hours ago, Shaq said:

PRVI ŠEŠIR: Nemačka, Portugal, Francuska, Engleska, Španija, Belgija.

DRUGI ŠEŠIR: Mađarska, Danska, Albanija, Rumunija, Turska, Austrija.

TREĆI ŠEŠIR: Škotska, Slovačka, Holandija, Hrvatska, Slovenija, Italija.

ČETVRTI ŠEŠIR: Švajcarska, Srbija, Češka, i tri pobednika plej-ofa (potencijalno: Ukrajina, Grčka i Poljska)

 

da nismo raspad kakav jesmo, ni cetvrti sesir ne bi bio problem za prolazak..

ceo drugi sesir je cirkus a iz treceg izbeci olandiju, talijane i rvate i lagani prolaz..:fantom:

 

iz prvog šešira nam ne odgovara niko. eventualno Nemci, ako bi baš morao da biram.

 

iz drugog šešira Danska, Albanija i Turska nikako. ovo ostalo ajd može, možda se uštine jedan bod. Danci bi nas odradili na snagu i iskustvo. Albanci napaljeni, sigurno ne bi propustili priliku sa skrndavom Srbijom. plus gasterbajterski akcioni triler na tribinama.

 

iz trećeg šešira Holandija nikako. ja ne znam dal smo ih ikad pobedili u fudbalu. Italija nikako, Hrvate zaobići u širokom luku, oni znaju da igraju turnir, mi ne znamo, a još su i jači od nas značajno.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Sad videh na tviteru da Srbija ima 37 igrača u top 5 liga, a ostale 4 zemlje iz naše grupe ukupno 15. I mi drhtimo do zadnjeg minuta za plasman. Piksi majstore.

 

Od kada sam ziv, bilo je dva (2) trenera (Osim i Antic) pod kojima je reprezentacija delovala dobro. To je period od skoro 40 godina. Igraci su prvi  i mahom jedini problem (ako ih bas ne vodi polu trener). Iako se igra u Nemackoj, nemam ni promil zelju da nabavim kartu, za mene je repka od proslog SP-a nepostojeca...

Link to comment

Jel su se Tonicevi prenosi gledali i van Nisa? Izludeo je u to vreme, prenosio i NBA i sta su sve jos skidali koje prenose, bio dosadan u pm... 

Ne, NBA je prenosio neki jos dosadniji, ponavljao ime igraca po nekoliko puta, Litrel Sprivel, Sprivel, Sprivel, Sprivel, pogodio je Sprivel

Edited by W.F.C.
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Sad videh na tviteru da Srbija ima 37 igrača u top 5 liga, a ostale 4 zemlje iz naše grupe ukupno 15. I mi drhtimo do zadnjeg minuta za plasman. Piksi majstore.

to je vise nase majstorstvo prodavanja magle nego sto ti igraci nesto vrede.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...