Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

17 minutes ago, Nikodije said:

 

To je pipavo sve. Recimo Subotića smo privoleli da igra za nas, ali on je ucenjivao da mora da igra odmah u prvoj postavi iako je još bio klinac. Sumnjam da tako nešto doprinosi atmosferi.


Zamisli scenu da ga nismo uzeli i gledamo finale lige sampiona kako vadi nemoguce s gol linije (ne secam se da vise li je bilo na 0-1 ili 1-1), a u repstaciji nam igraju Tomovic i Bisevac

Bila je prica i oko Rensinga (ako se iko seca tog lika, branio je u onom losem Bajernu izmedju Kana i Nojera, delili su minute on i onaj But iz Leverkuzena sto je pucao penale), keva mu je nasa.

Trazio se golman jer je Stojko svugde bio rezerva, Disljenkovic popizdio sto Stojko ne brani nigde osim u repstaciji a ostali Kahrimani, Isailovici, Djuricici, Brkici i Jorgacevici nisu bili ni za kurac

Posle ne znam ni gde je branio, ovde mu je Milijas zavuko s 30 metara po onom oranju, a Konobar polomio kicmu Lamu i sipao mu i on lepu golcinu

 

Edited by Ratamahatta
  • +1 2
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

1 hour ago, johan nagel said:

Јеби га лако је сад бити генерал после битке и причати кога смо све пропустили.. Тај Марушић рецимо је одабрао Црну Гору још тамо 2015-е кад је био неки тамо небитни лик из још небитнијег белгијског клуба.

 

Иванић слична прича 2017-е као играч Бате-а, да га је тад неко позвао било би шта зовете ове менаџерске комбинације, на страну што он свакако није неко ко нам претерано фали, нити би се објективно наиграо све и да је изабрао Сербију.

 

Од тих гастоса Арнаутовић и Драговић су нам да кажемо пропусти али питање је и колико је ту могло да се утиче, нисмо ни ми свакако једини који су остали без врхунских играча, Џака и Шаћири су одабрали Швицу пре Албаније, Озил Немачку пре Турске, не знам Клосе и Подолски Немачку пре Пољске, има примера колко ‘оћеш. 
 

Ја то више гледам као неки плус ако приволиш тако неког да заигра за тебе (као сад пример Самарџића) а ако не јбг нормално је да игра за земљу у којој је рођен/одрастао, фудбалски се ишколовао и сл.
 

За нас је вероватно једина шанса по питању рецимо Бајчетића да он лагано стагнира и да се Шпанци охладе од њега па да му докурчи и да каже ајде дај шта даш може и та Србија.

Pa i Tesla je gastos, zar ne?  Ali to niko nece da kaze jer svakom Srbiju imponuje Tesla.  Ovi gorepomenuti momci nisu nikakvi gastosi jer su rodjeni u drugim drzavama.  Normalno je da su birali te drzave da za njih igraju, a ne Srbiju.  Ovi koji su rodjeni van Srbije i zive van Srbije, a izabrali su srpsku reprezentaciju da za nju igraju jer su im u kuci roditelji pricali bajke o Srbiji iz koje su pobegli.

Link to comment

Ja ne znam sto se bunite, ja sam super uzbudjen zbog plasmana na EP, pogledajte samo poslednje Ep na koje smo se kvalifikovali:

 

Prva utakmica, gubimo 3:0, pokojni Sinisa dobija crveni, uterujemo 3 komada, Bata Tonic uzivo kuka zbog nekog tiketa i moli Jugovica da padne u 16 eda bi dobili penal

 

Druga utakmica, vodimo 1:0, sve ide kako treba, ulazi najperspektivniji napadac u istoriji fudbala, 12 sekundi kasnije ulece klizeci u stilu Branka Lazica i dobija crveni, hvata se za dusu i ljubi krst, dobijamo nekako

 

Treca utakmica, igramo partiju veka, dajemo Spancima 3 komada, od kojih jedan naravno legendarni Dejan Govedarica, primamo 2 komada u zaustavnom (Zil Vesje crko majci za rodjendan) i gubimo 4:3

 

Idemo na Holandjane u cetvrtfinalu, osveta za 98. i Mijatovu precku, ima li ko jaci aaaaa

 

Primamo 6 komada, od kojih jedan autogol legendarnog Dejana Govedarice

 

Ako ovo EP bude makar pola kao prethodno ja zadovoljan

  • +1 4
  • Haha 3
Link to comment

Kako je sve ovo jadno.  Porazi, crveni kartoni, ludacki faulovi; mi se nekako doteturamo do izlaska iz grupe uglavnom na tehnikalije ili uz pomoc neke druge reprezentacije koja je podbacila u nekoj utakmici koju mi nismo igrali,  nakon cega nas neko u osmini finala masakrira kvalitetom i fudbalskim znanjem.  Mi smo narod koji voli fudbal ali koji ga slabo igra.  Vise nas uzbudjuju incidenti i glupiranja koji prave nasi igraci i selektori na utakmicama, neko sto nas nervira nase neznanje, zaostajanje i nedostatak kvaliteta.  Vise licimo na klovnove u cirkusu nego na reprezentaciju a i publika nam je adekvatna tom utisku.

Link to comment
5 minutes ago, Dimitrije said:

Mi smo narod koji voli fudbal ali koji ga slabo igra. 

 

ono što najmanje očekujem od vas dimitrije je da me podržite sa idejom da bahar preuzme repku za prvenstvo

Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

 

ono što najmanje očekujem od vas dimitrije je da me podržite sa idejom da bahar preuzme repku za prvenstvo

Bih pod uslovom da Erakovic, trenutno najbolji srpski stoper bude u startnoj psotavi.  Ne vidim kako on moze da sedi na klupi pored svih stopera kojima je Piksi do sada davao prednost u odnosu na Erakovica.

Link to comment

PRVI ŠEŠIR: Nemačka, Portugal, Francuska, Engleska, Španija, Belgija.

DRUGI ŠEŠIR: Mađarska, Danska, Albanija, Rumunija, Turska, Austrija.

TREĆI ŠEŠIR: Škotska, Slovačka, Holandija, Hrvatska, Slovenija, Italija.

ČETVRTI ŠEŠIR: Švajcarska, Srbija, Češka, i tri pobednika plej-ofa (potencijalno: Ukrajina, Grčka i Poljska)

 

da nismo raspad kakav jesmo, ni cetvrti sesir ne bi bio problem za prolazak..

ceo drugi sesir je cirkus a iz treceg izbeci olandiju, talijane i rvate i lagani prolaz..:fantom:

Link to comment
18 minutes ago, Shaq said:

da nismo raspad kakav jesmo, ni cetvrti sesir ne bi bio problem za prolazak..

ceo drugi sesir je cirkus a iz treceg izbeci olandiju, talijane i rvate i lagani prolaz..:fantom:

drugi sesir je novi cetvrti sesir...

 

ne slazem se za ita, hol i cro. sve te repke su u padu, dok mi kidamo

 

npr italija bi bila bas po meri. bolje nego nalozeni skoti koji bi nas pregazili ko plitak potok

Link to comment
6 hours ago, Lord Stef said:

Ja ne znam sto se bunite, ja sam super uzbudjen zbog plasmana na EP, pogledajte samo poslednje Ep na koje smo se kvalifikovali:

 

Prva utakmica, gubimo 3:0, pokojni Sinisa dobija crveni, uterujemo 3 komada, Bata Tonic uzivo kuka zbog nekog tiketa i moli Jugovica da padne u 16 eda bi dobili penal

 

Druga utakmica, vodimo 1:0, sve ide kako treba, ulazi najperspektivniji napadac u istoriji fudbala, 12 sekundi kasnije ulece klizeci u stilu Branka Lazica i dobija crveni, hvata se za dusu i ljubi krst, dobijamo nekako

 

Treca utakmica, igramo partiju veka, dajemo Spancima 3 komada, od kojih jedan naravno legendarni Dejan Govedarica, primamo 2 komada u zaustavnom (Zil Vesje crko majci za rodjendan) i gubimo 4:3

 

Idemo na Holandjane u cetvrtfinalu, osveta za 98. i Mijatovu precku, ima li ko jaci aaaaa

 

Primamo 6 komada, od kojih jedan autogol legendarnog Dejana Govedarice

 

Ako ovo EP bude makar pola kao prethodno ja zadovoljan

Što bi rekao Dule Pacov, hoću da imam kompletne igrače...kao Kežman. Pre tog starta brat pokušava centaršut, lopta ide po zemlji. Kerju je tad promašio sve živo, vile nas nosale.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...