Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

9 minutes ago, Ratamahatta said:

Moglo je verovatno svugde, kao i s Ergicem, Kuzmanovicem i Suboticem, ali jebes ga. 
 


Moglo je mozda svugde, kao i s Ergicem, Kuzmanovicem i Suboticem, ali jebes ga. Komljenovic je rodjen u Nemackoj, ne znam da li je igrao za mladje selekcije, do njihove A repke ne bi stigao a nama je valj'o 

 

Ne znam šta bi mogao da kažeš mladom Borjanu 2010 zašto da odbije Kanadu i čeka priliku da bude treći golman reprezentacije na nekim prijateljskim utakmicama. Pri tom mislim da su mu te utakmice sa reprezentacijom Kanade verovatno poprilično pomogle sa klupskom karijerom i igrom.

 

Degenek sam zna zašto je posle 9 utakmica u reprezentaciji Srbije rekao "Zajebi ovo odoh nazad" možda su menadžeri, možda je lova, možda su mu rekli da nema mesta ili je sam to procenio. Svakako njegova odluka.

 

Eventualno da su Dragović i Marin bili u situaciji kao Degenek, možda bi i neko od njih ostao makar Dragović zbog dede...

Link to comment

I za Misimovica je bila prica da je odjeban, pre nego sto je kidao u Volfsburgu s Dzekom i Grafiteom. Mislim da je Pizon rekao da nema pojma 

Nije napravio neku sad bas grandioznu karijeru, ali je bio glavni igrac osvajaca Bundeslige, takve moze Brazil da baca, mi bas i ne
Naravoucenije - mora da se pazi, ovo nije kosarka :D

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Ratamahatta said:

I za Misimovica je bila prica da je odjeban, pre nego sto je kidao u Volfsburgu s Dzekom i Grafiteom. Mislim da je Pizon rekao da nema pojma 

Nije napravio neku sad bas grandioznu karijeru, ali je bio glavni igrac osvajaca Bundeslige, takve moze Brazil da baca, mi bas i ne
Naravoucenije - mora da se pazi, ovo nije kosarka :D

 

Nije bilo mesta za Misimovića jer su 15 godina pokušavali da od Dekija građevinca naprave taj profil ofanzivnog veziste i za divno čudo nisu uspeli.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Ratamahatta said:

I za Misimovica je bila prica da je odjeban, pre nego sto je kidao u Volfsburgu s Dzekom i Grafiteom. Mislim da je Pizon rekao da nema pojma 

Nije napravio neku sad bas grandioznu karijeru, ali je bio glavni igrac osvajaca Bundeslige, takve moze Brazil da baca, mi bas i ne
Naravoucenije - mora da se pazi, ovo nije kosarka :D

Da, da izlapeli Pižon mu rekao da je debeo, uveo ga pred kraj tekme gde smo već gubili i onda ga posle poraz popljuvao kao glavnog krivca. Isto žestok propust struke™

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Eleniko said:

što ne bi tvorza zavalio bahara nedimoviću. ovi igrači u repci bi bolje igrali to njegovo nego nedužna ciganija.

 

Neka. Ne mora i klupu repstacije da koristi za cionističku propagandu

Link to comment

Јеби га лако је сад бити генерал после битке и причати кога смо све пропустили.. Тај Марушић рецимо је одабрао Црну Гору још тамо 2015-е кад је био неки тамо небитни лик из још небитнијег белгијског клуба.

 

Иванић слична прича 2017-е као играч Бате-а, да га је тад неко позвао било би шта зовете ове менаџерске комбинације, на страну што он свакако није неко ко нам претерано фали, нити би се објективно наиграо све и да је изабрао Сербију.

 

Од тих гастоса Арнаутовић и Драговић су нам да кажемо пропусти али питање је и колико је ту могло да се утиче, нисмо ни ми свакако једини који су остали без врхунских играча, Џака и Шаћири су одабрали Швицу пре Албаније, Озил Немачку пре Турске, не знам Клосе и Подолски Немачку пре Пољске, има примера колко ‘оћеш. 
 

Ја то више гледам као неки плус ако приволиш тако неког да заигра за тебе (као сад пример Самарџића) а ако не јбг нормално је да игра за земљу у којој је рођен/одрастао, фудбалски се ишколовао и сл.
 

За нас је вероватно једина шанса по питању рецимо Бајчетића да он лагано стагнира и да се Шпанци охладе од њега па да му докурчи и да каже ајде дај шта даш може и та Србија.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, johan nagel said:

Јеби га лако је сад бити генерал после битке и причати кога смо све пропустили.. Тај Марушић рецимо је одабрао Црну Гору још тамо 2015-е кад је био неки тамо небитни лик из још небитнијег белгијског клуба.

 

Иванић слична прича 2017-е као играч Бате-а, да га је тад неко позвао било би шта зовете ове менаџерске комбинације, на страну што он свакако није неко ко нам претерано фали, нити би се објективно наиграо све и да је изабрао Сербију.


Upravo ovo je ono sto ne valja. Vreme tece, i tamo neki Matic nije imo pojma i drkao se po Kolubari, pa je bio tamo neka zirafa iz Kosica, pa epizoda s Mihajlovicem, dalje znamo... 

Milunovica je Muslin zvao iz BATE-a, Prijovica smo zaboravili - mislim da je on isto imao pravo da igra za Svicu kao Kuzmanovic pa smo ga uzeli i isplatio nam se

Mora da se misli unapred i da se kaparise sta moze. Pa zarobi ga s 2 tekme u ligi nacija i to je to, ako ti posle treba zovi ga. Umesto sto stave 5 golmana na spisak svaki put

Link to comment
Just now, Ratamahatta said:


Upravo ovo je ono sto ne valja. Vreme tece, i tamo neki Matic nije imo pojma i drkao se po Kolubari, pa je bio tamo neka zirafa iz Kosica, pa epizoda s Mihajlovicem, dalje znamo... 

Milunovica je Muslin zvao iz BATE-a, Prijovica smo zaboravili - mislim da je on isto imao pravo da igra za Svicu kao Kuzmanovic pa smo ga uzeli i isplatio nam se

Mora da se misli unapred i da se kaparise sta moze. Pa zarobi ga s 2 tekme u ligi nacija i to je to, ako ti posle treba zovi ga. Umesto sto stave 5 golmana na spisak svaki put

 

To je pipavo sve. Recimo Subotića smo privoleli da igra za nas, ali on je ucenjivao da mora da igra odmah u prvoj postavi iako je još bio klinac. Sumnjam da tako nešto doprinosi atmosferi.

Link to comment
4 minutes ago, Ratamahatta said:

Bila je prica i oko Krkica dok se mislilo da je cudo, na kraju se ispostavilo da nije bolji ni od Pantelica 

Tu se on više zajebali nego mi. Doduše i pristup nam je bio do jaja, Terza mu slao DVDeve sa domaćim filmovima.

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...