Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Zanimljiva istorija oko EP sto se tice Piksi a i nasih neuspeha u kvalifikacijama za EP

1984. Piksi debituje na EP 

Propustamo '88 (teska grupa sa Eng, 8 grupa po 4 gde samo prvak ide na prvenstvo, EP sa svega 8 timova tada) a zatim proterani 1992 i 1996.

2000. Piksi kapiten na EP, cetvrtfinale

Uzasnih pet kvalifikacija za redom (2004, 2008, 2012, 2016, 2021)

2024. Piksi kao selektor i EP u Nemackoj

Znaci svega tri prvenstva u 40 godina

 

 

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Gledam Piksijevu kzš i ne verujem šta gledam. On je potpuno pogubljen u vremenu i prostoru, živi u nekoj izmaštanoj stvarnosti. Stoga nije čudno zašto se tako dobro razume sa predsednikom i zašto je tako dugo selektor iako reprezentacija igra jezivo. 

Link to comment

U zadnjih 60+ godina smo primili najvise komada na svakom EP na koje smo se plasirali 

Meni ta tradicija izgleda odrzivo i odlicno 

 

Edited by Ratamahatta
  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

Gledam Piksijevu kzš i ne verujem šta gledam. On je potpuno pogubljen u vremenu i prostoru, živi u nekoj izmaštanoj stvarnosti. Stoga nije čudno zašto se tako dobro razume sa predsednikom i zašto je tako dugo selektor iako reprezentacija igra jezivo. 


https://www.instagram.com/p/Cz1VcXdIMOA/

 

0 pobeda protiv Mađarske, 0 pobeda protiv Bugarske, lololo

Link to comment

Piksi ima i rezultat - plasirao se na svetsko i evropsko, osvojio "B" Ligu Nacija, a i transformaciju od dosadnog, defanzivnog fudbala gde se ceka prekid i Bog da nas pogleda, u ofanzivan fudbal, sa doduse propustima u odbrani, ali izgradjenim i prelepim golovima, a ne golovima Komljenovica glavom, Mihajlovica posle slobodnjaka, ili ubitacnog centarfora Davora Jozica. Iako nikad nece biti strucnjak kao Antic, Piksi je vec sada dostigao njegove rezultate. I jedini je, uz Muslina i Radomira, vredan pomena u nasoj trenerskoj istoriji. 

 

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment

ljudi su imali plan da odvedu repku na ep, odradili to, zadovoljni ostvarenim. za igru ih zabole, za bugare jos manje.

 

koliko sam video i igraci su se radovali tako da nema razloga neverovati pixiju kada ono izgovara. 

 

dobra stvar je sto nece biti nikakvog hajpa u gradjanstvu da idemo da osvojimo ep. 

Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

Gledam Piksijevu kzš i ne verujem šta gledam. On je potpuno pogubljen u vremenu i prostoru, živi u nekoj izmaštanoj stvarnosti. Stoga nije čudno zašto se tako dobro razume sa predsednikom i zašto je tako dugo selektor iako reprezentacija igra jezivo. 

Makar posle ovog sa Bugarskom u savezu će manje da strepe od onog njegovog "Znate ja sad mogu sa svima da pregovaram..."

Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Makar posle ovog sa Bugarskom u savezu će manje da strepe od onog njegovog "Znate ja sad mogu sa svima da pregovaram..."

 

Ja mislim da je on već dogovorio drugu ligu Saudijske Arabije, da bar hoće da ode odmah tamo, a ne posle blamaže u Nemačkoj

Link to comment
1 hour ago, Ratamahatta said:

 Samo u Zvezdi ovih godina ima 4 takva slucaja (Borjan, Degenek, Dragovic, Marin). Svi ovi su mogli u svoje vreme biti u prvoj postavi nase repstacije bez problema. Svi su igrali za repstacije koje su pravile uspehe vece nego nasa. I to tacno na onim mestima gde je nama falilo kakvoce™. A mogao je i Ivanic lagano da udje u 26 igraca da je pozvan na vreme, fali nam cak i takav jedan da udje umesto Tadica/SMS. 
 

U teoriji da ali u praksi teško bez nekog vidovnjaka.

 

Borjan je 2010 zapljunut od strane Kanade a neke naznake vrhunca forme je počeo da pokazuje tek oko 2015

 

Degenek se i oprobao u dosta utakmica U19 reprezentacije, zahvalio se i rekao da ipak želi da igra za Kengure.

 

Dragović je od starta u sistemu Austrije, ne sećam se da se ikada i pominjalo sa bilo koje strane da bi on mogao da igra za nas.

 

Marin je do meča sa nama bio velika nada Nemačke, pre toga ga čak ni Bosna nije zvala. Tako da smo i tu imali minimalne šanse.

 

Jedino bi rekao da je Ivanić realan propust.

  • +1 2
Link to comment

Inace, gledam potove, cak i da budemo u cetvrtom sesiru, jedna ovakva grupa je vrlo realna:

 

Belgija
Madjarska
Albanija 
Srbija

 

Tako da 3. ili 4. sesir nije toliko bitno. Treci sesir ne bi bio los ukoliko Italija i Holandija zavrse u istom, pa da ih kao izbegnemo, ali sa druge strane ako budemo u cetvrtom sesiru, mozemo da izvucemo npr. Sloveniju ili Skotsku iz treceg. Ili cak i Hrvate, sto da ne.

Link to comment

Moglo je verovatno svugde, kao i s Ergicem, Kuzmanovicem i Suboticem, ali jebes ga. 
 

4 minutes ago, *edited by mod said:

U teoriji da ali u praksi teško bez nekog vidovnjaka.

 

Borjan je 2010 zapljunut od strane Kanade a neke naznake vrhunca forme je počeo da pokazuje tek oko 2015

 

Degenek se i oprobao u dosta utakmica U19 reprezentacije, zahvalio se i rekao da ipak želi da igra za Kengure.

 

Dragović je od starta u sistemu Austrije, ne sećam se da se ikada i pominjalo sa bilo koje strane da bi on mogao da igra za nas.

 

Marin je do meča sa nama bio velika nada Nemačke, pre toga ga čak ni Bosna nije zvala. Tako da smo i tu imali minimalne šanse.

 

Jedino bi rekao da je Ivanić realan propust.


Moglo je mozda svugde, kao i s Ergicem, Kuzmanovicem i Suboticem, ali jebes ga. Komljenovic je rodjen u Nemackoj, ne znam da li je igrao za mladje selekcije, do njihove A repke ne bi stigao a nama je valj'o 

 

Link to comment
16 minutes ago, Nikodije said:

 

Ja mislim da je on već dogovorio drugu ligu Saudijske Arabije, da bar hoće da ode odmah tamo, a ne posle blamaže u Nemačkoj

Uzeo je masnu lovu u Kini, verovatno može istu/veću da uzme i Arapima u prvoj Ligi. Možda baš tako gde su SMS i Mitar. Sigurno da može lako da nađe angažman tamo na par sezona.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...