Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Hriste boze raspeti i svet

Sva Srbija u Nemacku leti

Ona leti jer joj tamo prija

Krila su joj Filip i Andrija

Jebacemo Brazil i Svajcarsku

Albaniju i tzv. Hrvatsku

Dzaba dron, dzaba sahovnica

Jer Djerdana bolece guzica

A Nemacka to je zemlja mala

Vracamo se tek posle finala

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

6 minutes ago, Guuundogan said:

Ja bih to prosirio i na neke nase kkove i fkove no to se ovde ne prasta

 

Bukvalno isti kurac, isti čovek se za sve pita i ista ekipa kontroliše sve. Ali ljudi intenzivnije i decenijama navijaju za klubove, pa kontam da je teže otuđiti se kako zaslužuju i jedni i drugi. 

Link to comment

Sad sam pogledao zgoditke odlucujuce tekme za prethodni plasman na EP, kakav je ono klimaks i fantastican uspeh i nacin, a kakav ovo antiklimaks

Bata zatego svecice Jarniju, Kralj opet sjebo gol, srecom Ladic sjebo 2 

Secam se kroz maglu da smo u drugom poluvremenu imali neku mrtvu sansu da resimo sve, da li Mijat ili Savo, nebu pod oblake. Igrali Nadj i Drazen fucking Bolic 

Bivsa Jugoslovenska Sadasnja Republika Severna Makedonija zabila zgoditak Ircima u zadnjem minutu i momcad ostala doma, a mi dirikt. Da nije bilo tog gola, Irska bi isla dirikt a mi u baraz 

Tudjman se smorio i udario kurcom o ledinu 2 meseca kasnije

Edited by Ratamahatta
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Ratamahatta said:

Sad sam pogledao zgoditke odlucujuce tekme za prethodni plasman na EP, kakav je ono klimaks i fantastican uspeh i nacin, a kakav ovo antiklimaks

Bata zatego svecice Jarniju, Kralj opet sjebo gol, srecom Ladic sjebo 2 

Secam se kroz maglu da smo u drugom poluvremenu imali neku mrtvu sansu da resimo sve, da li Mijat ili Savo, nebu pod oblake. Igrali Nadj i Drazen fucking Bolic 

Bivsa Jugoslovenska Sadasnja Republika Severna Makedonija zabila zgoditak Ircima u zadnjem minutu i momcad ostala doma, a mi dirikt. Da nije bilo tog gola, Irska bi isla dirikt a mi u baraz 

Tudjman se smorio i udario kurcom o ledinu 2 meseca kasnije

 

bukv veliki pas mali pas mim moze da se napravi kvale 99 vs kvale 2023

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Mil@n said:

 

Govna ona najgora na svetu, kao i godinama tj decenijama unazad. Ne znam ko normalan može da prati mečeve mafijaškog udruženja FSS i da se nešto cima oko toga. 

 

 

Onako navijacki, sport je plemenita/postena pojava, izadjes na teren i sve se vidi, nema lazi. Nisu valjda jos u mogucnosti da potpuno pokvare, ne mozes trcati/porediti sa najboljima ako nemas vestinu. Sve van terena moze biti trulo, moze da utice na igru, ali utakmica nekako zivi sama za sebe, ja tako

Link to comment

Gaga Antonijevic najavio nastavak Dare iz Jasenovca, a zvace se Dara iz Leskovac. Ne bih mnogo da spojlerisem, ali radi se o devojcici koja je nakon jedne tragedije, prezivela i drugu. Na kraju filma odlazi u Nemacku

  • Haha 5
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, warp said:

 Uf...Jedva čekam Evropsko, nadam se da će Englezi ili tako neka odvratna reprezentacija uzeti da pune do 9 po uzoru na U21 :fantom:

 

 Baš sada više nego ikad ranije timovi i reprezentacije igraju da pune do kraja . Brazil koji spominješ je najlažnija reprezentacija u poslednjih 30 godina... 

visful tinking.


prvo punjenje nikome ne treba jer je bespotrebno forsiranje kada se igra turnir. drugo ni nekada redovni popravljaci gol razlike (malta, lux, farani, andora...) vise to nisu. trece nismo bas toliki raspad iako nam duva promaja u odbrani

 

ne razumem ovo o laznom brazilu, zahvatio si bas preveliki period pun prejakih likova. deder elaboriraj ako te ne mrzi. 

Link to comment
30 minutes ago, Ratamahatta said:

Sad sam pogledao zgoditke odlucujuce tekme za prethodni plasman na EP, kakav je ono klimaks i fantastican uspeh i nacin, a kakav ovo antiklimaks
 

 

Da li ste znali da su te kvalifikacije vremenski bliže eri crno-belih televizora nego današnjim kvalifikacijama.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

visful tinking.


prvo punjenje nikome ne treba jer je bespotrebno forsiranje kada se igra turnir. drugo ni nekada redovni popravljaci gol razlike (malta, lux, farani, andora...) vise to nisu. trece nismo bas toliki raspad iako nam duva promaja u odbrani

 

ne razumem ovo o laznom brazilu, zahvatio si bas preveliki period pun prejakih likova. deder elaboriraj ako te ne mrzi. 

 

 Mislim na reprezentaciju Brazila koja je igrala na Svetskom u Kataru....u odnosu na imena, katastrofalan folirantski fudbal, dve mršave pobede u grupi, poraz od Kameruna i generalno

odvratan šatro defanzivno odgovoran pristup a u suštini jako loše posložena i vođena ekipa...gore od ovoga Brazil je izgledao samo na onom SP gde je bio domaćin a to je u suštini ista ekipa i slična trenerska filozofija...

Link to comment
2 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

mnogi su ocekivali debakl protiv brazila pa su nas jedva dobili. nisu repke uigrani timovi pa da tovare sve redom po 7-0

 

Dabogda mi svakog ovako jedva dobijali:

 

Screenshot-20231119-204936.png

 

Nisu napadi reprezentacija uigrani kao u klubovima, tačno, ali nisu ni odbrane. Tako da su šanse za punjenje podjednake. A nama se punjenje lako može desiti, što zbog previše otvorenog sistema igre, što zbog tradicionalnih zakulisnih radnji i skandala na velikim takmičenjima i odražavanjem istih na teren.

Link to comment
2 minutes ago, Ratamahatta said:

Dobro smo odigrali protiv Brazila, dobili smo desetak duela i imali 3 odlicne prilike za centarsut 

I Radonja zaboravio da zakoči pa udario o reklame iza gola, posle odločnog prodora...

  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Dabogda mi svakog ovako jedva dobijali:

 

Screenshot-20231119-204936.png

 

Nisu napadi reprezentacija uigrani kao u klubovima, tačno, ali nisu ni odbrane. Tako da su šanse za punjenje podjednake. A nama se punjenje lako može desiti, što zbog previše otvorenog sistema igre, što zbog tradicionalnih zakulisnih radnji i skandala na velikim takmičenjima i odražavanjem istih na teren.

 

Jeste da ova statistika izgleda grozomorno, ali od ova 23 šuta jedno 15 su bili neki baloni koji su pogađali one sponzoruše na VIP žurkama...

Druga stvar, ušli smo u tu utakmicu da primimo što manje golova pa nas je 0:2 i zadovoljilo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...