Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

56 minutes ago, MocaVukotic said:

Koliko je jadan rts, sveopste slavlje po naredjenju, jedino rade sme da kaze da smo truba. Prava mala sns reprezentacija

Jedini glas opozicije na rts-u.

Ne znam kako ga do sad nisu zabranili

 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Ja ne vidim kako cemo da izadjemo iz grupe.  Nasi pocetni uspesi i pobede zasnivali su se na ultra ofanzivnoj postavci i izuzetnoj formi Tadica, Mitrovica i Kostica.  Ta postavka je provaljena a forma kljucnih igraca je znacajno pala.  Piksi nije strucnjak koji ume da svoju postavku igre promeni i ucini je raznovrsnom.  Kljucni igraci su ili na zalasku karijere ili vise ne igraju u jakim ligama.  Novih kvalitetnih igraca nema na vidiku (pogledaj o samo igre i rezultate mladjih selekcija).

Link to comment
12 minutes ago, Ayatollah said:

 

Kako ti je uspevalo da pomešaš Babeua od 190 cm, sa Grozdićem od 168 cm?? Hajde Juškić, on je bio 175cm, ali Grozdić i Babeu...plus Babeu nije bio ni ćelav koliko me pamćenje služi (barem ne skroz).

 

Btw, kad smo kod pokojnika, Siniša i Bunja sa tog poslednjeg spiska više nisu među nama, eto koliko smo davno bili...


Lepo, imao sam ~10 godina i rekli su mi da su u Obilicu zlikovci i od svih njih ova trojica su mi izgledali najzlijije jer su bili celavi 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 2
Link to comment
11 minutes ago, Dimitrije said:

Ja ne vidim kako cemo da izadjemo iz grupe.  Nasi pocetni uspesi i pobede zasnivali su se na ultra ofanzivnoj postavci i izuzetnoj formi Tadica, Mitrovica i Kostica.  Ta postavka je provaljena a forma kljucnih igraca je znacajno pala.  Piksi nije strucnjak koji ume da svoju postavku igre promeni i ucini je raznovrsnom.  Kljucni igraci su ili na zalasku karijere ili vise ne igraju u jakim ligama.  Novih kvalitetnih igraca nema na vidiku (pogledaj o samo igre i rezultate mladjih selekcija).

Što bi uopšte izlazili iz grupe?! To nije naš stil...A i pride smo među tri najgore ekipe na EURU.

Edited by ronin
  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

nema toga na ep, svi igraju oprezno. 

 

mnogi su ocekivali debakl protiv brazila pa su nas jedva dobili. nisu repke uigrani timovi pa da tovare sve redom po 7-0

 Uf...Jedva čekam Evropsko, nadam se da će Englezi ili tako neka odvratna reprezentacija uzeti da pune do 9 po uzoru na U21 :fantom:

 

 Baš sada više nego ikad ranije timovi i reprezentacije igraju da pune do kraja . Brazil koji spominješ je najlažnija reprezentacija u poslednjih 30 godina... 

Link to comment

Velika stvar. Sramotno smo došli do cilja. Možda je bilo zapisano da ćemo protiv svakog rivala imati isti skor, po 2e pobede vs Litvanija i Crna Gora, po X sa Tutama i po poraz vs Ungari. 

 

Ako smo još i ispali iz šešira br. 3, mi smo u mode-u samouništenja. Kada smo se već plasirali iz nikada bednije grupe, aj' barem nešto epsko da se ukaki. 

 

Ova reprezentacija ima samo jednog kompletnog, vrhunskog igrača i taj igrač počinje sa klupe u 60om i nekom minutu. Treba se zapitati šta i kako ubuduće. 

Edited by Pokojni Zvonce
Link to comment

Posle nekoliko godina Zivojin Juskic je resurfaceovao u TIP Novostima sredinom 2000-tih, igrao je regionaligu (treca svapska) zaboravio sam koji klub

Imao je savete tipa: Cikler i Janker su se popickali s Hicfeldom i po kazni su u Bajernovim Amaterima (17. na tabeli), neka vase citaoce tabela ne zavara i neka se ne zalecu, tu tipujem iznenadjenje

Svajnfurt - Bajern Am. X2

 

Link to comment

Nema šta da se (samo)uništi. Na SP Tu i tamo odemo i ništa nikad ne uradimo. Na Euro nikad ne odemo a i sad smo otišli sa po dve pobede nad Litvanijom i Crnom Gorom. Grupa je takva bila da bi prošli dalje i sa još 3 boda manje.

 

Objektivno gledano ponovili smo naše klasične Euro kvalifikacije gde kiksnemo protiv nekog tima u nivou Bugarske, i onda maksimalno uzmemo X iz dvomeča sa ekipom koja je rang Mađarske i naravno otrese nas pobednik grupe.

 

Jedina razlika je ta što sad nismo imali tu neku alu za nosioca grupe pa smo se mi provukli dalje.

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Pa recimo da je igrom slučaja treći bio najoptimalniji. Izbegava se par jakih repki a daje priliku da upadne i neki slabiji tim iz četvrtog šešira. A ako nešto nisu menjali valjda i 4 najbolje trećeplasirane idu dalje.

 

jasno je meni to na teorijskom nivou, samo nekako mi se čini da bi teško prošli grupu sve da nam ture 3 iz četvrtog šešira.

  • Haha 1
Link to comment

Fudbal se igra na kontinuitet, neobjasnjivo smo pali posle Lisabona.

Video sam delimicno kzs, kako neki lik krece sa konstatacijom da smo za vreme tekme prelazili iz sesira u sesir, jel neko cuo odgovor? 

Imali smo srece da grupa nije zategnuta.

Ovo uefa mafija kao da krece sa ucestvovanjem vecine reprezentacija, jednom, na euru

Link to comment
2 hours ago, ronin said:

Apsolutno...Prava definicija...Jebena SNS reprezentacija..

:puke:

 

 

Do danas, nikad to ne bih pomislio...!  🙄

 

Govna ona najgora na svetu, kao i godinama tj decenijama unazad. Ne znam ko normalan može da prati mečeve mafijaškog udruženja FSS i da se nešto cima oko toga. 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...