Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

1 minute ago, Cane Vukic Prebranac said:

Драган Стојковић селектор = Тоза Веселиновић селектор

 

http://www.yugopapir.com/2016/06/ep-1984-jugoslovenska-fudbalska-sramota.html

 

e, taj poraz od Danaca (0-5) sam zapamtio, ali ne zato što sam gledao utakmicu, već sticajem smešnih okolnosti. elem, kada se to igralo, bilo mi je nekih 7 ili 8 leta, i keva me povela sa firmom u kojoj je radila na neko putovanje. u Hrvatsku valjda, mislim da se na Plitvička jezera išlo. e sad, u autobusu smo bili kad se to igralo i padale u opklade pre tekme. kao i u svakom autobusu koji može da primi 50 i kusur ljudi, bilo je onoliko eksperata i selektora koliko je bilo i muškaraca. i tu su padale opklade, dobijamo 1-0, nerešeno 1-1, smelih prognoza tipa 2-0 za Jugoslaviju. tu je bila i neka ženica, daktilograf ili sekretarica, bem li ga, i ona se kladila da gubimo 5-0. što je naravno izazvalo salve smeha i zajebavanja od strane trideset i kusur eksperata i selektora. šta je dalje bilo, nije taško pogoditi.

  • Haha 3
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

28 minutes ago, MocaVukotic said:

Koliko je jadan rts, sveopste slavlje po naredjenju, jedino rade sme da kaze da smo truba. Prava mala sns reprezentacija

Isto kaze i onaj drugi, Vjetrovic cini mi se.  Svi su svesni da je reprezentacija losa, da je njen sistem igre provaljen ali da mora da se slavi jer je to deo predizborne kampanje.

Link to comment
39 minutes ago, Ted said:

 

vrlo verovatno.

 

nije sada žreb ni bitan. reprezentacija je u padu od kvalifikacija za SP i to strmom padu. sada izgleda da bi cela ova priča, prirodno i logično, mogla da se završi debaklom na EP. pod debaklom ne podrazumevam tri poraza, jer to je sasvim moguće kada igraš protiv jačih od sebe, već podrazumevam poraze koji će biti neprijatni, ubedljivi i koji će razotkriti koliko smo daleko od top fudbala. a mislim da smo mnogo dalje nego što bi, objektivno, trebalo da budemo.

nema toga na ep, svi igraju oprezno. 

 

mnogi su ocekivali debakl protiv brazila pa su nas jedva dobili. nisu repke uigrani timovi pa da tovare sve redom po 7-0

Link to comment
4 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

nema toga na ep, svi igraju oprezno. 

 

mnogi su ocekivali debakl protiv brazila pa su nas jedva dobili. nisu repke uigrani timovi pa da tovare sve redom po 7-0


Na EP mozes pun gas, najcesce 3 od 4 idu dalje, a cetvrta je Srbija, tako da opal 

 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
18 minutes ago, koksy said:

preskočio sam dosta postova pa je moguće da ponavljam nečije pitanje: za koji tačno je qrac bitno u kom smo šeširu? 

Pa recimo da je igrom slučaja treći bio najoptimalniji. Izbegava se par jakih repki a daje priliku da upadne i neki slabiji tim iz četvrtog šešira. A ako nešto nisu menjali valjda i 4 najbolje trećeplasirane idu dalje.

Link to comment

Јбт тачно је 1 Ранко Стојић најрационалнији лик од целе ове булументе у овим ‘стручним’ студијима.

Link to comment
27 minutes ago, Ratamahatta said:

U Obilicu su se smenjivali na golu Korac i Lukic, neki od njih dvojice je pokojni, uvek sam ih mesao zaboravio sam koji je koji

 

Isto kao sto sam mesao Kuzmana Babeua, Zivojina Juskica i Grozdica jer su bili celavi i krjali protivnicke noge sve u 16. Grozdic je bio u slicicama za EP, ali nije isao na turnir

 

Kako ti je uspevalo da pomešaš Babeua od 190 cm, sa Grozdićem od 168 cm?? Hajde Juškić, on je bio 175cm, ali Grozdić i Babeu...plus Babeu nije bio ni ćelav koliko me pamćenje služi (barem ne skroz).

 

Btw, kad smo kod pokojnika, Siniša i Bunja sa tog poslednjeg spiska više nisu među nama, eto koliko smo davno bili...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...