Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Пиждра је овом изјавом довео себе на ниво једног Живе и бата Ђоре, још само фали Достанић. Дно од тренера, није га Рајо џаба лупао. :isuse:

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Pizon je car... :DNema Zige i Mrdje zbog povrede, Lazovic je odustao... obje tekme su pale na Pantina jaka pleca... molim za malo vjere i podrske!
namerno zanemarujes cinjenicu da ce da ima branu kao robina angry.gif
Link to comment

secerov misli da "pizon ima neku ideju".secerov: "mali mijailovic cr biti najbolji igrac u evropi na toj poziciji za par godina"plus milojkovo klasicno kenjanje po strancima

Edited by kojot
Link to comment

@ alphonsGde sam ja napisao da je ok da neko ne placa porez zato sto igra za reprezentaciju? Slozili smo se da vrhuski/reprezentativni sportisti imaju privilegije koje se ogledaju i u gledanju poreskih organa kroz prste. E sad igranjem za reprezentaciju na neki nacin to oduzuju.Po meni, treba da ga placaju svakako igrali ili ne. A posto dobijaju kurcobolju naprasno, treba im i ukinuti privilegije na isti nacin.Ne vidim da me je iko demantovao za Grke, Turke, Spance...

Link to comment
Šta rade Grci, Turci i Španci?
Odazivaju se pozivu u reprezentaciju u 99% slucajeva.A tebe verovatno interesuju kaznene/preventivne mere za slucaj kurcobolje sportista?
Link to comment
@ alphonsGde sam ja napisao da je ok da neko ne placa porez zato sto igra za reprezentaciju? Slozili smo se da vrhuski/reprezentativni sportisti imaju privilegije koje se ogledaju i u gledanju poreskih organa kroz prste. E sad igranjem za reprezentaciju na neki nacin to oduzuju.Po meni, treba da ga placaju svakako igrali ili ne. A posto dobijaju kurcobolju naprasno, treba im i ukinuti privilegije na isti nacin.Ne vidim da me je iko demantovao za Grke, Turke, Spance...
Zar ne postoje ugovori o izbegavanju dvostrukog oporezivanja sa vecinom evropskih zemalja pa ako se plati porez tamo onda ovde nema osnove za naplatu istog? :unsure: I daj vidi sutra kad budes sa Putinom gledao utakmicu da nekako kazni Lazovica i Lukovica, objasni mu slucaj i zamoli ga da ih i Rusi malo trkeljisu...
Link to comment
Odazivaju se pozivu u reprezentaciju u 99% slucajeva.A tebe verovatno interesuju kaznene/preventivne mere za slucaj kurcobolje sportista?
Naravno. Daj da vidimo kako je to regulisano kod njih.
Link to comment

Odazivaju s epozivu u 99% slucajeva jer kod njih ne sede ovakve bitange u savezu i ne vode ih selektori polu retardirani koji javno porucuju igracu da odluci na kojoj poziciji igra pa da se onda javi.

Link to comment
Naravno. Daj da vidimo kako je to regulisano kod njih.
Reko mi 1 coek u Madridu da im oduzimaju spansko drzavljanstvo, da im u zamenu daju makedonsko i onda im trkeljisu racune...
Link to comment

u dalekom Japanu one koji se ne odazovu the pozivu ceka katana ispod jastuka da sami sebi presude, kako ne bi morala da se bespotrebno angazuje drzavna administracija

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...