Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

7 minutes ago, bebaguza said:

Nije bas tako.:) Jeste malo lutao, ali nije kriv ni za jedan od 4, a sacuvao jedno 2-3.

 

https://youtu.be/TvN3atq9Xpg?si=E7mS36-v7MjghLsT


Pa ovo kako je primio drugi i cetvrti mogao je Vujadin mene da zove na turnir, toliko da zasmetam umem i ja 

Godinama nije branio nigde, a cementiran. Kocic je bar bio nadrkan, celav i branio redovno, a ne ovaj lipicaner

Priseti se i Smucara™ Nizozemske :D

Edited by Ratamahatta
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Just now, Glass Joe said:

Kralj je "briljirao" protiv narandžastih, inače golmanov posao je i da komanduje odbranom i da tera igrače da na vreme izlaze u blok

Kad je dobar goloman dobra je i ekipa

Link to comment
6 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Уопште се не сјећам ко је Милорад Кораћ јбт.

 

iskreno, ni ja.

 

piše u tekstu da je uleteo u poslednji trenutak, kao zamena za Kocića, koji je polomio prst na nozi u kupatilu. pa je Kralj bio prvi golman, a Korać uleteo na spisak.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Уопште се не сјећам ко је Милорад Кораћ јбт.


Korać bio u Bečeju sredinom devedesetih, oni tad igrali relativno ok u tim ranim SRJ ligama. Posle mislim bio i u onom Obiliću.


Žreb je 02.12. neko je pitao.

  • +1 1
Link to comment

U Obilicu su se smenjivali na golu Korac i Lukic, neki od njih dvojice je pokojni, uvek sam ih mesao zaboravio sam koji je koji

Isto kao sto sam mesao Kuzmana Babeua, Zivojina Juskica i Grozdica jer su bili celavi i krjali protivnicke noge sve u 16. Grozdic je bio u slicicama za EP, ali nije isao na turnir

Kralj na tom EP prima sad me vise mrzi da brojim koliko golova tako sto stoji u mestu ili se baca u pogresnu stranu
 




Nikad pre ni kasnije u zivotu nisam video ovakav prvi gol, on zalizani smeker sto reklamira pivo u koznjaku ide nogama u svom petercu
Drugi gol - krece prekasno i umesto da panterskim skokom sa svojih 2 metra otkine glave svima, on stoji i bleji
Treci gol - bacio se kad je lopta vec usla, kao onomad u NS kad je bomba srusila most pa te onda pustili sirenu, opet iz peterca
Cetvrti gol - stoji zalepljen za stativu, ovaj bi i kurcom uspeo da dobaci loptu u 7 metara praznog gola
Peti gol - to bi Kocic odbranio
Sesti gol - on ode u kontra stranu posle suta koji nije ni pokusao da brani

Idem jos da vidim Mijatovu precku, omerasikovanje i kad je Mufasa umro 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...