Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

sve vise i vise makedonaca u nasim redovima.http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=03&dd=21&nav_id=500682odmah u brdsku pesadiju

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Da nisu reprezentativci onomad dobili koji dinar kada su se plasirali na SP ili ja haluciniram?Sto se mojih licnih obaveza prema drzavi tice to su bili sluzenje vojnog roka i porez. prvi sam ispunio a drugi cu placati do kraja radnog veka a i kasnije ako budem bio/ostao vlasnik izvesnih nekretnina/pokretnina.
Nisam ni spominjao pare. Ne radi se o parama (iako svi znamo da 99% naših reprezentativaca živi od love koju dobijaju od reprezentacije, naravno), nego o slobodnoj volji i raspolaganju sopstvenim vremenom.Lepo je što si odužio svoje državi. Podržavam. Kako to pokazuje tvoju podršku sportskim naporima naših reprezentativaca ? I kakve to veze ima sa time što smatraš da bi neko smeo da ti govori gde da budeš i šta da radiš samo zato što si sportista* ? Za vojni rok nisam siguran, ali cenim da i naši reprezentativci plaćaju porez kao i ti. Jel ovo sad neka taksa na profesionalno bavljenje sportom koje bi ti uveo ?* naravo, ovo je pod pretpostavkom da se ograničavaš na sportiste, tj. da ne misliš da je podjednako normalno da vlada raspolaže vremenom muzičara, slikara, pravnika, ekonomista i ostalih.
Link to comment
Da nisu reprezentativci onomad dobili koji dinar kada su se plasirali na SP ili ja haluciniram?
Zar ih nije Tole ljubazno zamolio da te pare uloze u namestaj u onom njegovom centru?
Link to comment
sve vise i vise makedonaca u nasim redovima.http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=03&dd=21&nav_id=500682odmah u brdsku pesadiju
Šta brdska, ja bih im odmah naložio da plate porez. Ako može Amare, mogu i oni.
Link to comment
Nisam ni spominjao pare. Ne radi se o parama (iako svi znamo da 99% naših reprezentativaca živi od love koju dobijaju od reprezentacije, naravno), nego o slobodnoj volji i raspolaganju sopstvenim vremenom.Lepo je što si odužio svoje državi. Podržavam. Kako to pokazuje tvoju podršku sportskim naporima naših reprezentativaca ? I kakve to veze ima sa time što smatraš da bi neko smeo da ti govori gde da budeš i šta da radiš samo zato što si sportista* ? Za vojni rok nisam siguran, ali cenim da i naši reprezentativci plaćaju porez kao i ti. Jel ovo sad neka taksa na profesionalno bavljenje sportom koje bi ti uveo ?* naravo, ovo je pod pretpostavkom da se ograničavaš na sportiste, tj. da ne misliš da je podjednako normalno da vlada raspolaže vremenom muzičara, slikara, pravnika, ekonomista i ostalih.
Ja sam napisao da su uzeli novac (niko ne kaze da nije zaradjen na terenu) od saveza i prema tome svaka pricha o nekakvoj dobroj volji, slobodnom vremenu, itd tesko da pije vodu.Vojni rok nisu sluzili ali to je vec neka druga tema, uostalom vojska je sada poluprofesionalna.Sto se poreza tiche - ako se ne varam svaki licni prihod veci od 1.7 miliona dinara na godisnjem nivou se dodatno oporezuje. Bas me zanima da li se iko od reprezentativaca prijavio za isti?
Link to comment
Sto se poreza tiche - ako se ne varam svaki licni prihod veci od 1.7 miliona dinara na godisnjem nivou se dodatno oporezuje. Bas me zanima da li se iko od reprezentativaca prijavio za isti?
U kojoj državi?Ako misliš na ovo što su dobili za SP, moguće je da im se računa to što je dato u humanitarne svrhe, tj da Tole može da odmara šuljeve kako i dolikuje.
Link to comment

U Srbiji. A taj porez nije od juche. Sada je jos i povecana osnovica.I Raca Petrovic je reprezentativac ako se ne varam. Mlade da ne spominjem. Sportisti imaju razne privilegije u ovoj drzavi - prema tome nek' ne serendaju nego neka igraju za reprezentaciju.

Link to comment

Ja bih da obavestim selektora da sam na raspolaganju za ove utakmice. Srbin sam do jaja, znam na kojoj poziciji igram (zadnji vezni, pozicija rezervisana za svakog bogalja iz školskog), otporan sam na sve vremenske uslove, povreda kolena je iza mene a i nemam drugih planova za vikend. Još jedna moja komparativna prednost je to što imam EU radnu dozvolu tako da nema prepreka da me odmah zavaljaju za 200 evrića (ili dva plakara iz Ikee za Toletovu zadužbinu) u Union St. Gilloise.

Link to comment

Za Lazovica mi i nije zao jer je bio mafijaski igrac.Steta za Vidica (posto mui se cini da i njemu nije stalo da igra za Pigeon-ovu reprezentaciju), Lukovica.

Link to comment
Ja sam napisao da su uzeli novac (niko ne kaze da nije zaradjen na terenu) od saveza i prema tome svaka pricha o nekakvoj dobroj volji, slobodnom vremenu, itd tesko da pije vodu.Vojni rok nisu sluzili ali to je vec neka druga tema, uostalom vojska je sada poluprofesionalna.Sto se poreza tiche - ako se ne varam svaki licni prihod veci od 1.7 miliona dinara na godisnjem nivou se dodatno oporezuje. Bas me zanima da li se iko od reprezentativaca prijavio za isti?
U Srbiji. A taj porez nije od juche. Sada je jos i povecana osnovica.Sportisti imaju razne privilegije u ovoj drzavi - prema tome nek' ne serendaju nego neka igraju za reprezentaciju.
:lol:nisam pričao o dobroj volji i slobodnom vremenu, nego o slobodnoj volji. I možda o dobrom vremenu. Drugo, to što su dobili novac ništa ne menja jer pričamo o onim igračima koji su hteli da igraju. Ti, otprilike, tvrdiš da je sasvim ok da svako ko se ne odazove pozivu reprezentacije treba da bude trkeljisan, jer da se odazvao pozivu dobio bi neku sumu keša. Naravno, pitanje je dal bi dobio tu sumu koju su mu rekli, i da li bi je uopšte dobio. Istovremeno odbijaš da odgovoriš na pitanje - jel bi ti pristao da ti neko kaže da na određeni dan treba da se pojaviš na određenom mestu, zarad majke Srbije, bez obzira na to što ti ne želiš da budeš tamo. Da li bi na to imalo uticaja kada bi ti rekli da će ti dati neke pare ?Btw, šta si ono rekao, jel bi ovu grupu talentovanih ljudi proširio i na ostale delatnosti, ne sećam se odgovora ? Jel bi mislio da je ok da pozovu, lupetam, Bajagu i obaveste ga da nastupa na dan republike u Beogradu, i da ne bi bilo pametno™ da odbije ?Vidim da ti je repka bitna, pa me zanima kako ne vidiš da je ovo kontraproduktivno ? Šta, sada Vidić dođe jer mora, onda odigra preko kurca i bude kriv za 2 gola jer ga je mrzelo da trči. Onda bi se posrao po njemu "što je dolazio uopšte koj kurac", ili bi ti bilo drago što uopšte igra ?Dalje, o privilegijama : jeste, imaju ih.Ako pričamo o nekakvim nelegalnim privilegijama (tipa, jesu li platili porez) onda je licemerno tražiti da za to odgovaraju samo oni koji ne igraju za reprezentaciju. Ako pričamo o ostalim privilegijama, za to su krivi frikovi poput mene koji se nerviraju zbog fudbala iako su rekli milion puta da ih zabole za Toletovu Prodajnu Izložbu, i frikovi poput tebe koji misle da je ok da igrač ne plaća porez ako igra za reprezentaciju. Edited by Alphons
Link to comment
Ja bih da obavestim selektora da sam na raspolaganju za ove utakmice. Srbin sam do jaja, znam na kojoj poziciji igram (zadnji vezni, pozicija rezervisana za svakog bogalja iz školskog), otporan sam na sve vremenske uslove, povreda kolena je iza mene a i nemam drugih planova za vikend. Još jedna moja komparativna prednost je to što imam EU radnu dozvolu tako da nema prepreka da me odmah zavaljaju za 200 evrića (ili dva plakara iz Ikee za Toletovu zadužbinu) u Union St. Gilloise.
jel placas porez redovno?
Link to comment

Nemoj da se vadis, nego lepo priznaj da si se prijavio samo da bi predupredio da te drzava zajebava gde god moze (a prostora uvek ima). Razumljivo je to, ljudi smo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...