Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Ovaj topik postaje sjajan. Od jutros se smejem kao sto odavno nisam. Na kraju krajeva, fudbal i treba da uveseljava ljude, te je u tom smislu Personaliti pun pogodak na mestu selektora.

Link to comment
stvarno potpuno carski.Kačar nije pozvan jer je polivalentan, pa niko ni reči. Jovanović je monovalentno zacementiran na poziciji rezervnog grejača klupe, pa niko ni reči.A ovi se drznuli.Nađe li neko onaj nacrt zakona o sportu, mislim da je Pejsi tražio to, pošto se tamo spominje neka fraza tipa "igrač je dužan da se odaziva pozivu selektora" ili tako nešto.
http://www.parlament.gov.rs/content/lat/akta/akta_detalji.asp?Id=1340&t=Povde može da se preuzme predlog Zakona o sportu koji je trenutno u skupštinskoj proceduri. Ako sam dobro ispratio, rasprava o predlogu Zakona je završena, tako da je još ostalo da se glasa.
Link to comment
http://www.parlament...asp?Id=1340&t=Povde može da se preuzme predlog Zakona o sportu koji je trenutno u skupštinskoj proceduri. Ako sam dobro ispratio, rasprava o predlogu Zakona je završena, tako da je još ostalo da se glasa.
evo ga onaj čudni deo :8) posebno je propisana obaveza sportista da učestvuju u pripremama inastupima nacionalnih sportskih reprezentacija i obaveza sportskih organizacija inacionalnih granskih sportskih saveza da sportisti omoguće učešće u nacionalnojsportskoj reprezentaciji kada je pozvan u reprezentaciju.
Link to comment
ovaj....sta tacno hoces da kazes?
Nista posebno - primena grckog, turskog pa i spanskog modela/ Ko se zajebava sa reprezentacijom - njega zajebava drzava gde god moze. A prostora uvek ima.Danko Bananko usao u malo bolju formu i odma' ga silji. Nute kurca
Link to comment

onda ga dakle i Luković šilji. no, ko bi želeo da igra za ovakvu reprezentaciju? da li njih dvojica pre svega uopšte znaju na kojim pozicijama igraju?

Link to comment

Luković ni sam ne zna da li je levi bek ili centralni igrać u odbrani, dok se Lazović gubi u pokušajima da igra čas krilo čas napadača.

Link to comment
Nista posebno - primena grckog, turskog pa i spanskog modela/ Ko se zajebava sa reprezentacijom - njega zajebava drzava gde god moze. A prostora uvek ima.
Jel to važi i za tebe ? Mislim, koje su tvoje obaveze prema državi u kontekstu podrške reprezentaciji ?Da li bi pristao da ti zazvoni telefon i da te obaveste da si izabran da budeš među 10.000 ljudi od kojih se očekuje da napune Spens tog-i-tog datuma, da bi podržao žensku odbojkašku reprezentaciju u kvalifikacijama za EP, uz pretnju "zajebavanja države" ako se ne pojaviš ?Ovde bi mogao da padne odmah jedan split, btw.
Link to comment
Da li bi pristao da ti zazvoni telefon i da te obaveste da si izabran da budeš među 10.000 ljudi od kojih se očekuje da napune Spens tog-i-tog datuma, da bi podržao žensku odbojkašku reprezentaciju u kvalifikacijama za EP, uz pretnju "zajebavanja države" ako se ne pojaviš ?
Normalno da bi pristao. Amare je stari patriota, nije on ko ono govno Luković. Edited by henrik larsson
Link to comment
Jel to važi i za tebe ? Mislim, koje su tvoje obaveze prema državi u kontekstu podrške reprezentaciji ?Da li bi pristao da ti zazvoni telefon i da te obaveste da si izabran da budeš među 10.000 ljudi od kojih se očekuje da napune Spens tog-i-tog datuma, da bi podržao žensku odbojkašku reprezentaciju u kvalifikacijama za EP, uz pretnju "zajebavanja države" ako se ne pojaviš ?Ovde bi mogao da padne odmah jedan split, btw.
Da nisu reprezentativci onomad dobili koji dinar kada su se plasirali na SP ili ja haluciniram?Sto se mojih licnih obaveza prema drzavi tice to su bili sluzenje vojnog roka i porez. prvi sam ispunio a drugi cu placati do kraja radnog veka a i kasnije ako budem bio/ostao vlasnik izvesnih nekretnina/pokretnina.
Link to comment
Normalno da bi pristao. Amare je stari patriota, nije on ko ono govno Luković.
To govno je trcalo u reprezentaciju dok mu je visilo mesto u klubu i dalja karijera. I to je fakat.A Alphonsov primer je smesan
Link to comment

Pizon je car... :DNema Zige i Mrdje zbog povrede, Lazovic je odustao... obje tekme su pale na Pantina jaka pleca... molim za malo vjere i podrske!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...